Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Tajemnica smoleńska.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Decyzje ludu musimy odrzucić nie tylko dlatego, że są zazwyczaj obrzydliwe, i nie dlatego, że są popularne, lecz dlatego, że roszczą sobie pretensje do bycia suwerennymi. Autor: Nicólás Gómez Dávila

   Kaczyński i jego PiS znowu przestraszyli się tego, że najbliższe wybory parlamentarne mogą wygrać ze zdecydowaną większością, która doprowadziła by do tego, że całą władzę bez żadnej koalicji z inną partią musieliby wziąć na swoje pisowskie barki.

I dlatego znowu wypuścili Macierewicza, aby im spadło poparcie wśród tych niezdecydowanych, którzy w poprzednich wyborach zagłosowali na Platformę Obywatelską...albo z premedytacją Platforma Obywatelska i Gów..a Gazeta sprowokowali go do mówienia...

A tak naprawdę, to Oni wszyscy, wszystkie partie polityczne zasiadające obecnie w polskojęzycznym parlamencie boją się wzięcia całej odpowiedzialności za Polskę na siebie, przeraża ich całkowita odpowiedzialność za Polskę...

Wtedy już nie będzie można zrzucić winy na kryzys czy PSL, tak jak to uczyni niebawem Platforma Obywatelska, albo tak jak uczynił PiS zrzucając wszystko na Samoobronę czy LPR i na układ! Oni wszyscy są tym układem. Przykładem na potwierdzenie mojej tezy były rządy SLD i AWS-u, po których już te byty polityczne nie powstały z nicości, oczywiście tylko w parlamentarnej większościowej układance.

  Natomiast, PO boi się zemsty ze strony PiS-u, przecież to za rządów PiS-u wsadzono do polskich więzień ponad 100 polityków związanych z SLD. Winnych i tych niewinnych, trzeba przyznać,że większośc popełniła przestępstwa. Aby potem oddać im władzę nad polską telewizją publiczną, wyrzucając tym stamtąd "faszystów" od Farfała.

I to pewnie z tego powodu premier Tusk, tak się obawia pisowskich 24 godzinnych sądów - sądów doraźnych, które zajmowały się bezdomnymi, żulami i pijanymi rowerzystami oraz ludźmi, których nie było stać na bieżące opłaty.

Tusk przecież powiedział - że nie możemy dopuścić do tego, aby PiS wygrało wybory, bo jak Jarek dojdzie do władzy, to nas wszystkich powsadza do więzień, słynna wypowiedź Tuska nagrana z ukrycia... Cytuję z pamięci.

A w tym samym czasie, gdy PiS rządził w Polsce mając jednocześnie swojego premiera i prezydenta, zajmował się pijanymi rowerzystami, Gruzją i Ukrainą oraz wysyłaniem naszych polskich żołnierzy na syjonistyczne i masońskie wojny do Iraku i Afganistanu, w których nadal uczestniczymy...oddawaniem gminom żydowskim, jakoby ich nieruchomości na podstawie sfałszowanych aktów własności napisanych długopisem, przywracając polskie obywatelstwo żydowskim syjonistom z Izraela, i wreszcie podpisując rozbiorowy Traktat Lizboński...

Wszystkim oprócz Polski...

A w temacie tajemnicy smoleńskiej, ani jednym PiS-owi, ani drugim PO i całej ich ferajnie nie zależy na tym, aby zagadkę katastrofy smoleńskiej wyjaśnić do końca.

Znamienne jest to, że we wczorajszym programie w TVN24 w "Kawie na ławę" w dyskuji na temat, jak dotąt niewyjaśnionej katastrofy smoleńskiej, dyskutowało i gościło w nim trzech obecnych i byłych pisowskich polityków: Kurski, Kluzik Rostkowska i Giżyński, którzy zaczęli się ze sobą kłócić, a przecież jeszcze tak niedawno należeli do tej samej partii i posługiwali się w przestrzeni publicznej tym samym pisowskim językiem.

To jest skala ich matactw i oszustw, a po drugiej stronie zatroskani Palikociarze od Urbana, dewiantów seksualnych, Polski Plus i Tarasa, Biedronia i Grodzkiego, był też PSL - chłopi z Brukseli i SLD patriotyczna propolska postkomuna, która nie potrafi uszanować swoich koleżanek i kolegów, którzy w tej katastrofie ponieśli śmierć, ale ich iodeologiczni poprzednicy byli z tego znani, że i swoim strzelali w tył głowy. Uczestniczyli w tej dyskusji również Solidarna Polska, tym razem zabrakło polityka z Polski Najważniejszej...

A przecież oni wszyscy już rządzili Polską, oni od dekad sprawują władzę nad Polską, wymieniając się co pewien czas stołkami i zmieniając w tym czasie wielokrotnie etykietki i swoją przynależność partyjną.

Dlatego nie zależy im na tym, aby przyczyny tej katastrofy wyjaśnić do końca, ponieważ ONI WSZYSCY na tej sytuacji politycznie korzystają.

Mogą o tym dyskutować do usra...j śmierci, a w tym samym czasie w polskim parlamencie chcą uchwalić ustawę dotyczącą MOWY NIENAWIŚCI, a to tylko jedna z ustaw, która uderzy jak młot we wszystkich Polaków.

A gdzie w tym wszystkim mają miejsce nasi sojusznicy militarni i polityczni Stany Zjednoczone, NATO, Watykan i Unia Europejska, którym moim zdaniem powinno zależeć na tym, aby jak najszybciej wyjaśnić przyczyny tej katatsrofy, która jest  nadal dla nas wszystkich nieodgadnioną tajemnicą?!

p.s.

A ja tam bym oddał całą władzę nad Polską PiS-owi. Niech pokażą co naprawdę potrafią.

 

Obłęd - Nienawiść i gniew.

 

KOMENTARZE

 • -----------dokładnie tak jest !!!
  ------------ żydoski teatr na arenie zwanej Polska
 • A PO CHOLERE MIELI BY SIE ZAJMOWAC POLSKA ?
  By jeszcze wiecej spieprzyc ? Nalezy sie modlic, by zajmowali sie wszystkim innym...
 • Władza - Nikt NIGDY jej Nie Oddaje.!
  Zdarzyło się dwu Sympatycznym Chłopakom o Szczerych sercach , Dobrych Chęciach i Pełnych Ideałów Głowach w odruchu demokratycznych Ideałów oddać władzę i ....został Jeden co władzę stracił .
 • @koniecPOLSKI 14:20:08
  Oddają władzę nad Polską swoim śmiertelnym politycznym wrogom, mordercom i układowi?!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej