Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Co powinniśmy uczynić na początku, aby Polska stała się wolnym i suwerennym Państwem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Emerytury w Polsce, to jest ok 30% budżetu. Tego nie ma potrzeby ruszać dla zachowania równowagi. Wystarczy, żeby rząd nie kupował wszystkiego 2-3 razy drożej niż jest warte. http://prawica.net/opinie/26751#comment-491536

 

Trzeba zrobić tak wiele, ale jednocześnie tak mało.

Wyjść jak najszybciej ze struktur unijnych, nie wchodzić w strefę euro, wyjść z układów z Bankiem Światowym i Funduszem Walutowym. Wprowadzić w Polsce zasady wolno rynkowe bez korupcji i bez żydowskiej lichwy, które teraz obowiązują w Polsce. Zdelegalizować działalność wszystkich lóż masońskich na terenie Polski. Wycofać nasze wojska z kolonialnych wojen, które są wywoływane i prowadzone w imieniu Izraela, syjonistów, ponadnarodowych korporacji i masonerii. Odwołać z polityki polskiej i z życia publicznego ludzi, którzy udają tylko Polaków, jeżeli chcą rządzić Polakami w Polsce lub sprawować urzędy państwowe lub pożyteczności publicznej, to niech to czynią jako Niemcy, Anglicy czy żydzi, jeżeli posiadają takie narodowości, ale niech każdy polski obywatel wie na kogo głosuje.

    Inwestować w polską kolej państwową, w gaz łupkowy, w złoża geotermalne i sieć polskich dróg. Uniezależnić się od wpływów sowieckich, niemieckich, ale przede wszystkim od wpływów syjonistów, masonerii i żydostwa. Nasze dobra należące do skarbu państwa dzierżawić i tylko dzierżawić, ale nie na 100 lat, jednak 20-30% dochodów uzyskiwanych przez te firmy z kapitałem zagranicznym przekazywać na rozwój i inwestycje tylko w Polsce. Zmusić ustawą właścicieli firm z kapitałem zagranicznym do przekazywania swojego dochodu w kwocie wyżej wymienionej na rozwój Polski! 

   Renegocjować lub unieważnić wszystkie do tej pory przeprowadzone tzw. prywatyzacje w sektorze państwowym, nałożyć na niepolskie banki odpowiednie podatki, tak jak to przeprowadził Orban na Węgrzech. Zlikwidować w Polsce żydowską lichwę w usługach i sprzedaży artykułów spożywczych. Na początku jako Państwo interweniować w ceny detaliczne, zlikwidować całkowicie podatek dochodowy a podatek od towarów i usług zmniejszyć do 15%. Znieść akcyzę na paliwa, zmniejszyć zatrudnienie w sektorze administracji państwowej, znieść pozwolenia i koncesje na prowadzenie wszelkich działalności gospodarczych, wykluczając z tego produkcję lekarstw i uzbrojenia, oraz Policję Państwową i Wojsko Polskie, od prywatyzować służby mundurowe w Polsce, zlikwidować mafię prawniczą poprzez łatwiejszy dostęp do zawodu polskiego prawnika. Zrobić prawdziwą dekomunizację i dezubekizację w Polsce, ujawnić wszystkie teczki dawnych współpracowników urzędu bezpieczeństwa, wszystkie.

   Nawiązać bliższe stosunki na warunkach przyjaznych i partnerskich z naszymi sąsiadami a przede wszystkim z krajami małymi w Europie. Zrobić porządek z edukacją w Polsce. Program nauczania w całej Polsce musi być jeden i powinien być prowadzony z tych samych książek. Znieść w Polsce obowiązek szkolny, który nakazuje iść do szkoły dzieciom, które ukończyły 6 rok życia. Pozwolić ludziom na produkcję biopaliw i innych paliw do samochodów, na przykład paliw produkowanych ze spirytusu.

   Zamiast uczyć w szkołach i przedszkolach hymnu Unii Europejskiej zacząć polskie dzieci uczyć hymnu polskiego. Oddać Polakom zabrane własności i nieruchomości dekretami stalinowskimi w 100%!!!

   To na początek w Polsce...trzeba zmienić, jeżeli chodzi o konkrety, o takich nie może być mowy, nie mogę pisać o dokładnych liczbach, ponieważ nie mam dostępu do prawdziwych liczb związanych z wpływami i z rozchodami, które wpływają na budżet polskiego państwa. A i jeszcze jedna sprawa, powrócić w Polsce na początku do parytetu złota. A to wszystko czynić w zgodzie z polską tożsamością narodową oraz chrześcijańskim Dekalogiem.

 p.s.

   Dla jednych jesteśmy reakcjonistami, konserwatystami, klerykałami i fanatykami dla innych jesteśmy radykałami, ateuszami, oportunistami. Dla nas te podziały nie istnieją. Jesteśmy konserwatystami prawda, bo uważamy za rzecz konieczną i zdrową pielęgnowanie tradycji, kultury, życia rodzinnego i łączności z polską przeszłością. Ale jesteśmy też postępowcami, bo idziemy śmiało naprzód, bez przesądów odrzucając wszystko to, co jest szkodliwe dla narodu.

    * Źródło: Akademik i Polityka, 1926; Jan Mosdorf

 

Biały Protest: Huzarzy Śmierci.

Biały Protest: Huzarzy Śmierci.


Słychać ich krok, ruszyli by nieść wrogom strach.
By sprawiedliwość wymierzyć za zbrodnie sprzed lat.
 Mroczna czerń mundurów z blaskiem czaszki mieni się.
 Ruszyły legiony zemsty w wojennym czasie budząc gniew.

 Przybył sztorm, hord huzarzy śmierci.
 Na ustach pieśń zwycięstwa, pieśń ostatniej zemsty.
 Zapłonie front i ruszą huzarze śmierci.
 W sercach walki ogień, ogień krwawej zemsty.
 
Gdy piekło na tej ziemi osiągało szczytny cel.
Wszędzie wokół matek płacz, umierających słychać jęk.
Oni wierni swojej nacji odrzucili przed śmiercią strach.
Ruszyli by wyzwalać, ruszyli by ratować kraj.
 

CWP!

KOMENTARZE

 • Autor.
  Żeby pisać PRAWDĘ, TO TRZEBA MIEĆ WIEDZĘ!!! Kilka razy policzono, że nadwyżka nad wypłacanymi emeryturami a składkami płaconymi przez pracujących polaków to 30 mld rocznie!!! Pisanie takich bzdur, ze jest to 30% budżetu jest zwykłym świństwem wobec pracujących ciężko polaków!!!Emerytów jest ok 5,5 mil a pracujących, którzy płacą ok 703 zł składkę-15,5 mil!!! Jak ktoś nie wierzy, to niech policzy i sprawdzi, kto KRADNIE TĄ KASĘ!!!
 • @zibi 00:54:33
  Nie wiem czy pan wie, ale autorem tego komentarza, który zamieściłem na początku swojego wpisu jest były bardzo bliski współpracownik i zaufany człowiek pana Janusza Korwina Mikke.

  Natomiast, moja wiedza na temat naszych polskich emerytur jest na tyle duża, aby to co ten pan napisał potwierdzić. :)))))

  Pan jest przedstawicielem prywatnych firm ubezpieczeniowych z kapitałem żydowskim i nieopolskim, które chcą w Polsce przejąć kapitał i nieruchomości polskiego ZUS-u za bezcen, na który składały się pokolenia Polaków?! Czy powtarza pan banialuki wypromowane prze ludzi związanych i lobbowanych przez niepolski kapitał?
 • @Paweł Tonderski
  Pawle
  Cały czas myślisz (bo i ty, ale i wszyscy, lub prawie wszyscy inni), w kategoriach pieniędzy wpłacanych do ZUS i wypłacanych.

  Jeśli chce się zmienić Polskę - trzeba zmienić myślenie. Zacznijmy od tego, że nie można jeść więcej niż ma się na stole.
  Czyli konsumpcja nie może przekraczać wielkości produkcji.
  Mając stan społeczeństwa, czyli populację z rosnącą ilością ludzi starych - nie da się podwyższać standardu życia.
  W prawidłowo rozwijającym się społeczeństwie na opiekę nad emerytami może być wydana bez uszczerbku pewna część dochodu. Jeśli więcej - to kosztem choćby możliwości rozwojowych młodzieży.

  Koń jaki jest każdy widzi. Trzeba się tylko zastanowić, kto jest władny podejmować decyzje; piszesz "trzeba, to", Trzeba tamto".
  Jak się nie ma możliwości decydowania - to można wmawiać innym wszystko.
  Moja propozycja - co ty, co ja - możemy zrobić?
 • Szanowny Panie Pawle,
  "Wyjść jak najszybciej ze struktur unijnych, nie wchodzić w strefę euro"

  "Nasze dobra należącego do skarbu państwa dzierżawić i tylko dzierżawić, ale nie na 100 lat, jednak 20-30% dochodów uzyskiwanych przez te firmy z kapitałem zagranicznym przekazywać na rozwój i inwestycje tylko w Polsce, zmusić ustawą właścicieli firm z kapitałem zagranicznym do przekazywania swojego dochodu w kwocie wyżej wymienionej na rozwój Polski! "

  "uniezależnić się od wpływów sowieckich, niemieckich"

  " Renegocjować lub unieważnić wszystkie do tej pory przeprowadzone tzw. prywatyzacje w sektorze państwowym, nałożyć na niepolskie banki odpowiednie podatki,"

  "Znieść w Polsce obowiązek szkolny"

  To dobry początek dla rozważań o przyszłości Polski!

  Pański tekst jest trochę zbyt emocjonalny - jak dla zimnokrwistego (ze starości) Konserwatysty, ale nie neguję potrzeby emocji w rzeczywistości opanowanej przez marazm.

  Bardzo ważne jest zakończenie:
  "A to wszystko czynić w zgodzie z polską tożsamością narodową oraz chrześcijańskim Dekalogiem" - które zawiera przekaz o Miłości i Poszanowaniu Bliźniego.

  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:14:12
  pierwszym krokiem jest odsuniecie od władzy karłów okrągłostołowych. wszystkie partie reprezentowane dziś w sejmie, łącznie z tą "patriotyczną" są winne zbrodni przeciw narodowi polskiemu i przeciw Polsce.

  Ta zbrodnia to wypchnięcie z Polski 3 milionów polskiej młodzieży, która już tu nie wróci.

  TO JEST POŁOWA STRAT OSOBOWYCH POLSKI PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ !!!!!!!

  To ONI w Magdalence stworzyli ten bandycko-złodziejski system mordujący Polskę.
  To ONI umożliwili UBekom cywilnym i wojskowym kupczenie Polską na rzecz wrogich mocarstw.
  To ONI wysysają krew narodu pompując kieszenie światowej finansjery pieniędzmi odbieranymi polskim dzieciom, młodzieży i emerytom.

  Udają te bladzie że walczą między sobą w sejmie o ideały o dobro Polski a w głosowaniach sejmowych o sprzedawaniu Polski Berlinowi , Moskwie i Brukseli głosują zawsze razem.

  Cejrowski wyjaśnił to najprościej jak tylko można.

  http://www.youtube.com/watch?v=Pb0noWdOGF8

  Mordy, Ryje, pyski i gęby które od 23 lat powodują odruch wymiotny kiedy się spojrzy w telewizor, POSZLI WON !

  Sojusz Strzału w Tył Głowy WON !
  Ferajna Oszustów WON !
  Judeochadeki co nie potrafią się przeżegnać WON !
  Nibychłopy złodziejskie WON !
  Narkopederasty WON !

  Blond zdziro coś się dziwowała: "czy ten samolot to ze złota był , czy co ?" WON !
  Fagasie aktorzyno winiarzu , naganiaczu bankowo-ubezpieczeniowy, pamietam jak naganiałeś do UE tak jak teraz naganiasz do strefy euro , WON !
  Reżyserze ze zmienionym nazwiskiem i zfałszowanym życiorysem, dobry w każdym ustroju, ty coś fałszował historię Polski na hańbę Polakom.
  Jeszcze i wy , "rozgrzani" sędziowie i skurwieni prokuratorzy
  z "korzeniami " w katowniach UB.
  Wy łotry poprzebierane w togi sprawiedliwych ! WON SKURWESYNY !

  Obyście zdychali i zdechnąć nie mogli, oby was ziemia wyrzuciła.
  A wy skurwysyny sprzedajne ze "służb" , na was też przyjdzie czas.
  Niech się tylko naród obudzi jak zgłodnieje a to już niedługo.


  WSZYSCY WON !!!

  Inaczej biada Polsce.
 • @kserkses 09:32:47
  Szanowny Panie,
  pełna zgoda, ale jak tego "won" dokonać?
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • I JA TAK MYŚLĘ --ALE DODAŁ BYM JESZCZE JEDEN ISTOTNY ELEMENT CO BY NIE PRÓBOWALI NAS ZAATAKOWAĆ "MILI" SĄSIEDZI
  DLATEGO JEDYNY SPOSÓB NA NIEMCY I ROSJĘ ABY ZACHOWAĆ NIEPODLEGŁOŚĆ TO TYLKO UZBROJENIE OBYWATELI ----- KARABINY MASZYNOWE I AMUNICJA W DOMU (BROŃ OBIEKTOWA Z ZAKAZEM WYNOSZENIA POZA NIERUCHOMOŚĆ) JAK W SZWAJCARII -- 10 MLN . UZBROJONYCH LEGIONÓW .
  KAŻDA RODZINA MA BROŃ .
  MAMY 97 MLD DOLARÓW NADWYŻKI WALUTOWEJ W NBP -
  (Na uzbrojenie wystarczy około 50 mld.)
 • @Marek Stefan Szmidt 09:39:31
  "won" można dokonać dwutorowo.

  1) w wyborach. do tego potrzebna jest jedna i silna prawica. ale do tego potrzebna jest głębsza refleksja. naród musi zauważyć zależność między zasobnością swojego portfela a złodziejami na których głosuje.

  2) rozruchy społeczne. do wybuchu niezadowolenia społecznego potrzebne są 3 rzeczy

  1. zła sytuacja materialna ludzi
  2. niezadowoleni ludzie
  3. przywódca

  mamy złą sytuację i ludzi z niej niezadowolonych. brak nam przywódcy który to niezadowolenie ukierunkuje.
 • @Marek.Lipski 05:28:49
  Powtórzę, to co napisałem na Pana blogu już wcześniej...

  Z okazji jubileuszu 85-lecia „Wojskowy Przegląd Prawniczy” zamieścił teksty z przypisami do prac stalinowskich sędziów: Leo Hochberga, Jerzego Bafii i Igora Andrejewa. Takim aparatem naukowym postanowił się pochwalić z okazji jubileuszu 85-lecia istnienia „Wojskowy Przegląd Prawniczy”, periodyk wydawany przez Naczelną Prokuraturę Wojskową. Jej szef płk Jerzy Artymiak jest członkiem rady programowej czasopisma.
  kpt. Marcin Maksjan, zastępca rzecznika prasowego NPW, oświadczył, ze rzetelność naukowa wymagała aby powołac się na te autorytety prawnicze.
  A oto dorobek tych autorytetów:
  - Igor Andrejew orzekał m.in. w składzie sędziowskim Sądu Najwyższego, który w 1952 r. zatwierdził wyrok śmierci na gen. Augusta Fieldorfa „Nila”. Jego szczątków poszukuje dziś na powązkowskiej Łączce ekipa IPN.
  - Leo Hochberg w latach 1947-1955 był członkiem Najwyższego Sądu Wojskowego, a potem sędzią Sądu Najwyższego. Podtrzymał w drugiej instancji wyrok śmierci na rotmistrzu Witoldzie Pileckim. W 1956 r. komisja Mazura uznała, że Hochberg – jako sędzia wojskowy – dopuścił się wielu „nieprawidłowości” w okresie stalinowskim. Miał zostać zdegradowany i dostać zakaz pracy w wymiarze sprawiedliwości, ale tego uniknął.
  - Jerzy Bafia od 1953 r. orzekał w tajnej sekcji Sądu Najwyższego, która zajmowała się m.in. wydawaniem wyroków śmierci na wrogów reżimu komunistycznego.

  Jak widać żadna wymiana pokoleniowa nie pomoże. Dbałość o zachowanie sowieckiej mentalności i sowieckich autorytetów jest zasadą działania obecnej władzy.
 • @antysowiet 10:07:34
  połowa nie żyje, reszta przeszła na emerytury lub uciekła do izraela. rządzą ich córki. zięciowie, synowie i inni powinowaci. struktura społeczna nie zmieniła się na przestrzeni lat. oni nie byli wychowywani na "Potopie, Panu Tadeuszu i Krzyżakach" tylko na czerwonej książeczce Mao - Tse _Tunga.

  wszystkich won!!!!! o czym pisałem wyżej
 • TRZEBA
  WYPIERDOLIĆ Z POLSKI ŻYDOKOMUNĘ I BANKSTERÓW ZACHODNICH, TAK JAK TO MIAŁO MIEJSCE W ISLANDII.
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 09:44:14
  bardzo dobry pomysł. do tego potrzebna jest zmiana u władzy. bo karły okrągłostołowe nie dadzą ci do reki broni z której ty mógłbyś do nich strzelać.


  Zanim podbijesz naród, musisz go najpierw rozbroić-- A Hitler.
 • @Marek Stefan Szmidt 09:39:31/ Nieuchronność wybuchu społecznego w Polsce
  Wiele osób interesujących się życiem społecznym i politycznym czuje, że coś nastąpi. Pojawia się przeświadczenie o bliskim końcu degrengolady politycznej niszczącej Polskę. Czy intuicja znajduje obiektywne potwierdzenie w procesach politycznych i społecznych oraz zjawiskach socjologicznych i psychologicznych?

  II Wojna Światowa spowodowała gigantyczne straty demograficzne. Pokój wyzwolił optymizm i nadzieję na lepsze czasy. Szczęście zaowocowało na poły instynktownym wzrostem urodzeń. Zaczęło się rodzić nowe pokolenie. Pokolenie baby boom.

  http://urbas.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/662203/files/blog_zu_4546847_6790841_tr_nie_rzucim_ziemi_3_6.gif

  W Polsce proces ten rozpoczął się tuż po zakończeniu wojny, a swoją kulminację osiągnął w latach 1950-1958. Rok w rok rodziło się ponad 750 tys. Polaków ze szczytem 794 tys. w 1955 r. Dzieci wówczas urodzone osiągnęły pełnoletniość (18 lat) w latach 1968-1976. Te z nich, które studiowały skończyły kształcenie (wiek 24 lat) w latach 1974-1982. Generalnie pokolenie baby boom zakładało rodziny mniej więcej od 1968 do 1982 r.

  Młodość. Idealizm. Romantyzm. Sprzeciw wobec porządku „starych”. Brak zobowiązań rodzinnych. Brak zobowiązań finansowych np. kredyty na zakup mieszkań. A jednocześnie poszukiwanie pierwszej pracy, poszukiwanie mieszkania, poczucie wykorzystywania, niskie zarobki, niedopuszczanie do awansów. Wielkie aspiracje i marzenia zderzające się z twardą finansową rzeczywistością i dyskryminacją. To zaczyn fermentu.

  Socjologicznym symbolem jest, że rocznik 1955 (szczyt baby boom) dominował w Polsce pod względem liczebnym w 1980 r. Na piramidzie według wieku Polaków dla 1980 r. doskonale widać dominację liczebną pokolenia baby boom.

  Demograficzna fala osób w wieku 18-35 lat przewyższała pokolenie swoich rodziców (roczniki mniej więcej 1920-1940) o ok. 50 %, a dziadków (roczniki 1895-1915) o ok. 100 %. Masa. To ich rękoma przeprowadzono rewolucję Solidarności. Ferment wywołał wybuch w masie.

  Ferment plus masa równa się wybuch to prawo uniwersalne. Dokładnie te same podstawy, to samo pokolenie realizowało rewolucję studencką 1968 r. na zachodzie. Rewolucja obyczajowa, lewicowość, uwiedzenie komunizmem, przejmowanie rządu dusz. Nie ma przypadku. Jest demografia i socjologia.

  Piramida z 1980 r. dostarcza jeszcze jednej ciekawej obserwacji. Coś działo się u jej podstaw. Pojawiło się relatywnie dużo kilkuletnich dzieci. Pokolenie baby boom zaczęło płodzić swoje dzieci. Od 1973 r. do 1987 r. rodziło się rocznie ponad 600 tys. dzieci ze szczytem 724 tys. w 1983 r. Dzieci z tego wyżu demograficznego osiągnęły pełnoletniość mniej więcej w latach 1991-2005. Kończą kształcenie wyższe w latach 1997-2011 (pierwszy kierunek). Warte podkreślenia jest to, że aż ok. 50 % tego pokolenia zdobywa wyższe wykształcenie. I zderza się z twardą rzeczywistością. Bezrobocie wśród absolwentów jest najwyższe i nadal rośnie.

  Piramida wieku dla 2010 r. nie pozostawia wątpliwości. Właśnie teraz w Polsce liczebnie dominuje radykalizujące się pokolenie w wieku ok. 18-40 lat. Dłużej kształcące się. Później zakładające rodziny i później mające pierwsze dzieci.

  Politycy w Polsce zrobili wszystko aby powstały warunki do wybuchu. Bezrobocie wśród młodych. Traktowanie ich per noga – won za granicę na zmywaki, na pola, na budowy. Nabranie na niskie stopy procentowe i umacniającą się złotówkę w celu pozaciągania kredytów hipotecznych. Krytyczna sytuacja finansów publicznych, która detonuje kryzys zadłużeniowy – osłabienie złotówki i wzrost stóp procentowych (pozapisywana w umowach małymi literkami zmienność stóp procentowych). Pułapka zadłużenia.

  Strachy na lachy? Polska już nie jeden taki kryzys przechodziła. Na początku lat 80-tych XX wieku dwukrotny wzrost stóp procentowych na zachodzie rozłożył skredytowaną w zagranicznych bankach wysiłkiem Edwarda Gierka gospodarkę. Obecnie różnica jest taka, że kryzys zadłużeniowy odczuje nie tylko abstrakcyjne państwo, ale każdy z indywidualnych kredytobiorców na własnej skórze. Namiastkę tego przeżyli kredytobiorcy za Leszka Balcerowicza (nota bene już zakładającego ostrogi aby ponowni wbić je w ciało Polaków). A może ze strachu, który jest już wyczuwalny w wypowiedzi Waldemara Pawlaka nie będą podnosić stóp? To też przerabialiśmy. Polacy nie wybaczą galopującej inflacji i rosnącej ceny chleba i mięsa.

  Jest ferment. Jest masa. Będzie wybuch. A może to tylko przypadek, co najwyżej teoria? Popatrzmy na Afrykę 2011 r. Główną rolę w zamieszkach odegrali wściekli i dominujący liczebnie w społeczeństwie młodzi. Gdy zobaczyli swoją masę poczuli siłę. Nic ich nie mogło zatrzymać. Nawet zagrożenie życia.

  Nie dziwmy się zatem pielgrzymkom Donalda Tuska i innych do Izraela i Ziemi Świętej. Tylko wymodlony pod Ścianą Płaczu cud może uratować skórę premiera i polityków z jego pokolenia. Tylko skórę i aż skórę. Ich kariera na naszych oczach definitywnie kończy się.

  Nieuchronnie nadchodzi nowe.

  „Nasz naród jak lawa

  Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa

  Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyzięb

  Plwajmy na skorupę i zstąpmy do głębi"

  Adam Mickiewicz, Dziady, Część III
 • @kserkses 09:58:57
  jak naród jest skundlony, zdegenerowany to nie ma takiego przywódcy który mógłby go poprowadzić! 10 kwiecien 2010 pokazał dobitnie kim jest przecietnie obecny Polak i co jest u niego najwazniejsze..To jest owoc sowietyzacji Polaków przez Beramnów, Szechterów, Stolzmanów , Kiszczaków, Jaruzelskich, Dukaczewskich, Komorowskich pod auspicjami Moskwy i Światowego Kongresu Żydów..Robili wszystko aby z Polaka uczynić wyalienowanego, spauperyzowanego niewolnika o mentalności kundla śmietnikowego i to im się udało..Kilka tygdni temu leciałem samolotem z Kopenhagi do Gdańska..Czekając na lot , do sali odlotów przybyła grupa polskich gastarbajterów..Obraz nędzy!! Menelstwo w rozciagnietych dresach z piwkiem w ręku, chamksie, hałasliwe, jewropejczyki pełną mordą!! Obrazki tych spracowanych rzesz polskich niewolników za nędzne ojro szczególnie na lotniskach Niemiec, Anglii, Danii, Belgi lub Holandii dobitnie pokazuje czym zrobiono Polaka!! W czasie drugiej wojny światowej Hitler musiał się uganiać po ulicach Warszawy czy Krakowa aby pozyskać niewlonika do pracy..Musiał mu zapewnić transport do Rzeszy i utrzymanie u bauera..A co mamy dziś? Polski niewolnik pojedzie do Niemiec sam na własny koszt i zapieprza po 12 godzin dziennie mieszkając gdzieś w jakiejs budzie aby zarobionymi ojro zasilić żydowski hipermarket lub galerie w Polsce..Ok, byt biologiczny jest najwazniejszy...ale najsmutniejsze w tym jest to, że te rzesze niewolników znad Wisły nie wiedzą że są niewolnikami!! Sukces roku 1989 widzą tylko w tym że dziś mogą pojechać na Zachód i tam zarobić na 10 letniego voltzwagena..Owszem..to jest sukces a to dlatego że przed 1989 tylko nieliczni, uprzywilejowani mogli wyjechać do RFN i tam na czarno popracować..Mam swoje lata i wiem że dzisiejsza rzczywistość Polaków to skutek kilkudzisieciu lat socjotechnicznych zabiegów sojuszu bolszewicko-faszystowskiego z gwiadą Dawida w tle niestety przy bardzo wydatnej pomocy tubylczego motłochu czyli złodziei kur okresu wojny, szmalcowników i innych Palikotów..
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 09:44:14
  Szanowny Panie,
  postulat wolnego dostępu do broni Myśli konserwatywnej najdzie Pan w szkicu
  http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/80753,bezpieczenstwo-poprzez-dostep-do-broni
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @kserkses 09:58:57
  Szanowny Panie,
  proszę się nie pogniewać, ale na "takie" rozwiązania "system przywislański" jest doskonale przygotowany i wyposażony
  1. Prawicy nie będzie (chyba, że koncesjonowana - patrz http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/81823,magdalenka-bis-z-korwinem-rzopy-u-wieszonym
  2. Na rozruchy zakupiona została nowoczesna broń ultradźwiękowa
  :-(
  pozdrawiam serdecznie
  zachęcając do poszukiwania "miękkiego podbrzusza" systemu
  MStS
 • @kserkses 10:25:01
  Szanowny Panie,
  dziękuję za ciekawą argumentacje, ale odpowiedziałem już w poście powyżej
  nie neguję, że posiada Pan racje, ale to nic nie da....
  :-(
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • .
  program dobry

  brakuje tylko kartek na cukier , mieso etc.
 • @kserkses 10:25:01
  w uzupełnieniu:
  Jeżeli Pan posiada takie dane, które są zresztą ogólnie dostępne, to czy system ich nie przeanalizował i nie wyciągnął wniosków?
  To nie są dzieci z piaskownicy :-(
  Pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 11:16:36
  Czytałem ,dziękuję za link --z tym ,że ja uważam ,że Wolne i Suwerenne Państwo Polskie powinno same na własny koszt wyposażyć każdą rodzinę posiadającą dom ,mieszkanie w broń obiektową typu półautomatycznego co najmniej z możliwością zmiany w sytuacji wojny na w pełni automatyczną .Z zakazem wynoszenia jej poza mieszkanie czy też dom. Obowiązkowa strzelnica minimum raz w miesiącu .
  Na takie państwo nikt nigdy nie odważy się napaść . Liczba wojska -które w całości powinno być wojskiem szybkiego reagowania może wtedy pozostać na poziomie 50tys-60tys. maksimum .
  Obliczam ,że to by było około 7 mln uzbrojonych domostw tylko w broń długą -obiektową .Oczywiście odmówił bym tego prawa zweryfikowanym negatywnie w procesie dekomunizacji i deubekizacji do 2-go pokolenia.
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 12:03:26
  Szanowny Panie,
  przyjmuje Pańską argumentację do wiadomości (idzie "w dobrym kierunku"), pozwalam sobie jednak posiadać własne zdanie:

  poprzez zniesienie grabieży podatkowej - dziś 80% zarobków - oraz wprowadzeniu wolnego dostępu do broni, Obywateli stać będzie na zakup dowolnego "sprzętu" obronnego.
  Sugeruję też 3-miesięczną, obowiązkowa służbę wojskową (nauka obsługi broni), której "legitymacja" pozwoli na zakup typu broni zgodnie z przebytym przeszkoleniem
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 12:03:26
  w uzupełnieniu dodam, iż broń długa nie sprawdza się w aglomeracjach miejskich, więc proponowałbym lekką korektę Pańskiej wypowiedzi, w kierunku "średnia i krótka: automatyczne"
  :-)
 • @Marek Stefan Szmidt 09:39:31
  Panie Stefanie,ja też Stefan.Pyta pan jak tego dokonać ?Można dokonać tego poprzez zorganizowanie się i wypowiedzenie władzy posłuszeństwa.Taką formą nieposłuszeństwa byłby BOJKOT WYBORÓW .Trzeba zbojkotować wybory a tych co pójdą uznać za kolaborantów z tym nieludzkim systemem.Już dzisiaj nie powinniśmy podawać ręki nikomu o kim wiemy że należy bądź sympatyzuje z którąkolwiek z tych partii (mafii) Do wyborów nie pozostało nam dużo czasu dlatego każdy kto uważa się za Polaka i patriotę powinien zacząć od samego siebie i przekazywać te informacje w gronie własnej rodziny i znajomych oraz na wszelkie sposoby.Prawie każdy ma komputer więc problemu z komunikacją między sobą nie ma .Trzeba zacząć odbudowywać więzi społeczne i poczynając od siebie zacząć się pozdrawiać na ulicy tak jak ma to miejsce w USA Trzeba mówić sobie z rana dzień dobry i życzyć nawzajem miłego dnia.Czy to takie trudne?Jeśli to nam się nie uda to nic nam się już nie uda .Wybory w Polsce nie są jeszcze obowiązkowe i za nieobecność przy urnie wyborczej nic nam tak naprawdę nie grozi.Nikomu nie zabiorą paszportu,nie zwolnią z pracy .Powiem dosadnie Oni mogą Nam skoczyć na kant Kto tego nie rozumie to nie rozumie niczego.Ale najpierw trzeba się poczuć wolnym człowiekiem .Kto się nim nie czuje ma małe szanse na zrozumienie tego co napisałem i co w sprawie odzyskania niepodległości piszą inni.Stowarzyszenie Demokracja USA jest w posiadaniu apelu pani Anny Walentynowicz o Bojkot Wyborów Pani Anna zrozumiała taką potrzebę już w 2001 roku Komu jak komu ale Jej chyba mogliśmy zaufać.Pan Andrzej Gwiazda powiedział wtedy że to się może udać i dodał jeszcze że można pójść do lokalu wyborczego i kartę do głosowania zabrać ze sobą do domu i przykleić na szybie w oknie.Byłem ale nie głosowałem To rada dla tych co tak bardzo chcą iść Profesor Ryszard Bugaj twierdził w odniesieniu do wyborów że wyborca tak naprawdę żadnego wyboru nie ma bo w koszyku są same zgniłe jabłka.osobiście nie wierzę że partie zasiadające w sejmie (mafie) dobrowolnie zgodzą się na podzieleniem władzą ze społeczeństwem i wprowadzą ordynację wyborczą większościową z okręgami jednomandatowymi i zagwarantują w kodeksie wyborczym możliwość odwołania posła.takie cuda w życiu się nie zdarzają a już na pewno nie w Polsce.Czekam na komentarze z państwa blogerów strony i na wszelki wypadek podaję adres @ celem nawiązania bezpośredniego kontaktu Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @kserkses 09:58:57 Bojkot Wyborów
  Przywódca się znajdzie tylko zacznijmy się jednoczyć wokół jakiejś konkretnej sprawy Nie polecam tworzenia żadnej nowej partii ani ruchu społecznego którego przywódcy mają ambicje polityczne i chcieli by dostać się do Sejmu(do koryta)Obecna ordynacja wyborcza nie daje nam obywatelom równych szans ,preferuje partie polityczne i nie przewiduje możliwości odwołania posła.Bez tego każdy następny kto dostanie się do sejmu(koryta) przestanie reprezentować nasze interesy.Proszę się zapoznać z książką byłego posła z samoobrony Zdzisława Jankowskiego pt .Zatrzymać Grabież Polski.Dlatego proponuję zorganizować się wokół idei wypowiedzenia władzy posłuszeństwa poprzez POWSZECHNY BOJKOT WYBORÓW.Jesteśmy w posiadaniu takiego Apelu napisanego przez Panią Anne Walentynowicz Zastanówmy się nad tym czy my sami nie jesteśmy sobie winni kolaborując z obecnym reżimem .Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @amadeusz2006 12:42:50
  Szanowny Panie Stefanie,
  ogólnie Tak.

  Natomiast, Myśl konserwatywna posiada podstawy aby twierdzić, że system komputerowy do obsługi "wyborów" (dostarczony przez Rysia....) jest "ustawiony" zgodnie z przykazaniem Stalina "nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy".
  Gdyby nie było "cudów nad urną" to wybory byłyby obowiązkowe.

  Myśl konserwatywna popiera wszelkie działania o charakterze cywilizacyjnym, prowadzące do tego, aby Obywatele Ziem zrabowanych Rzeczypospolitej mogli dokonać Wolnego i świadomego konsekwencji Wyboru pomiędzy pójściem na "wybory", a pozostaniem np. w kręgu rodzinnym.

  Pomysł Pana Gwiazdy jest dobry propagandowo, lecz nieskuteczny, gdyż Jego Osoba zostanie odnotowana jako "uczestnicząca wyborach".

  Oczywiście, Myśl konserwatywna posiada cały, gotowy "zestaw" środków mogących obalić "system przywiślański", ale jeszcze go nie upublicznia, mając nadzieję, że Obywatele sami "wpadną" na te - w sumie proste - rozwiązania.

  Nie należą do nich: bunt i walki uliczne, gdyż "system" jest na To doskonale przygotowany :-(

  :-)
  Pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. na podany przez Pana adres wysłałem Traktat, do dowolnego udostępniania Stowarzyszeniu i Jego sympatykom
 • 5*
  pomimo pewnych "niedociągnięć"
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. mam nadzieję, że 5* ode Mnie, nie strefiło Pańskiego tekstu
  :-))))))
 • Co powinniśmy uczynić ?
  Zjednoczyć się w nieposłuszeństwu wobec tej politycznej hydrze ! Unikać zakupów,wycofać kasę z wszelkich funduszy i banków,płacić tylko gotówką i pracować na miarę 1/4 otrzymywanego średniego wynagrodzenia !
 • @RICO 14:37:42 - NIE PISAĆ ELABORATÓW ! -
  Bo to gówno daje a prowadzi do zniechęcenia w działaniu !
 • Kto miałby to zrobić?
  Rząd wynajął Pana na doradcę?-:)

  Prosze napisać co mogą zrobić ci, którym stano obecny nie odpowiada.
  Zapłacimy lepiej, niż rząd.
 • @BTadeusz 14:52:04
  Rządu nie byłoby stać na moje usługi jeśli to do mnie pytanie !Ja już od kilku lat ograniczam wpływy do budżetu !Być może nie będę miał kasy by umrzeć ale wiem jedno,że hienom nic nie zostawię w ich kasie !
 • @Skanderbeg 09:26:17
  Standardowe myślenie, gdzie wielkość produkcji określana jest poprzez przekazanie jakichś pieniędzy na dany cel przy założeniu nadwyżek zdolności produkcyjnych.

  Do takiego modelu dążył obecny system - skąd więc kryzys?
 • @kserkses 09:32:47
  Zgadzam się.
  Tylko, kto dowiezie tych wszystkich banitów do granicy?
 • @Marek.Lipski 11:38:48
  Niedawno pisałem, że partia to dziecię tego systemu. Każda z nich prowadzi do upadku. Było sporo wyjaśnień.

  A Pan swoje.

  Partyjek kanapowych, a nawet jednoosobowych jest na pęczki. I co z tego?
 • @RICO 15:56:10
  -:)))))) Nie do Pana Pańskie emocje podzielam, choć to tylko emocje...
  Pytam AUTORA, bo krew mnie zalewa, jak to wszyscy chcą naprawić polskę cudzymi działaniami.
  I piszą to z przekonaniem, że coś robią.
  A to nic - ponad odreagowania.
 • @Skanderbeg 16:28:55
  Powodem naszego kryzysu jest nasza duma.
  Większość uważa się lepszych od pozostałych i na żdne podporządkowanie się większości (oczywiści niemoralnej i głupiej) - się nie zgodzi.
  I mamy tysiące elit nezdolnych do pokonania może dwustu ludzi - decudujących o trwaniu systemu.
 • @antysowiet 10:41:49 @Marek Stefan Szmidt 11:19:48
  czy wyczekiwana zmiana może nadejść bez katastrofy? każda rzecz zrobiona przez człowieka, każdy system kiedyś się kończy. to tak samo nieuniknione jak jutrzejszy wschód słońca, że wszystkie te owoce przeminą. to co sztuczne nie trwa długo. rzesza też mała być tysiącletnia. rzym miał być wieczny. spójrzcie na upadek komunizmu. wydawałoby się ze jest tak pewny siebie, tak nad wszystkim absolutnie panuje, a jednak zniknął praktycznie w ciągu jednej nocy, zniszczony przez własne sprzeczności wewnętrzne. ludzie po prostu mieli go dość. to przypomina upadek babilonu w objawieniu św Jana. jednego dnia system funkcjonuje w całym bogactwie, obnosi się ze swoja wspaniałością a następnego dnia jakby go nie było. nie ma wątpliwości że wszystkie instytucje które znamy się zawala.
  jak uporządkowany będzie to proces? im bardziej pogrążymy się w megalomani i zależności o systemu tym bardziej drastyczna będzie reakcja.
  jest jeszcze coś czym nikt nie wspomniał to geny i pamięć genetyczna. jesteśmy zdeterminowani przez komplet genów, jaki mieliśmy szczęście lub pecha odziedziczyć po naszych przodkach. karol darwin powiedział ze przetrwają nie jednostki najsilniejsze a najlepiej przystosowane. stan odrętwienia większości Polaków to w nic innego jak przystosowanie się do realiów zewnętrznych. stan umysłu który jest w stanie zmienić w ciągu jednej chwili nawet mało znaczące wydarzenie lub odkrycie

  "Na rozruchy zakupiona została nowoczesna broń ultradźwiękowa"
  broń bez człowieka jest tylko kupą bezużytecznego zaawansowanego technologicznie złomu. w egipcie na placu Tahir mimo ze armia rozjeżdżała protestujących czołgami nie uchroniło to dyktatury przed upadkiem. wszyscy stratedzy od czasów chińskich powtarzają ze umysł człowieka jest jego największą bronią. Ona - jak przypominam słowa wielkiego małego wojownika z Korsyki (straszny łobuz był) - zawsze zwycięża w ostateczności.
 • @kserkses 20:13:15
  Szanowny Panie,
  Konserwatyzm etyczny sugeruje Ewolucje Konserwatywną i jest przeciwny wszelkim "ruchawkom", na które system jest doskonale przygotowany.
  Powstrzymywać więc będzie Młodych przed masakrą, która Ich czeka.
  (http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/80585,idzie-wiosna-praska-wiosna)

  Myśl konserwatywna, publikując cykl rozważań o państwie działa przede wszystkim na umysły, także tych, którzy wydają rozkazy...
  (jak Pan myśli, do Kogo adresowany jest ten tekst? http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/78662,podwyzki-dla-wojska-i-policji)

  Działać cicho a skutecznie, a nie wrzeszczeć "Narodowo", to chyba mądra taktyka?
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 21:21:12
  Działać cicho a skutecznie, a nie wrzeszczeć "Narodowo", to chyba mądra taktyka?

  bardzo mądra. do czasu. nieda sie wszystkiego zrobić po cichu. Wbrew bowiem temu, co twierdzi Michnik, wyjść z dyktatury – bez ofiar, szubienic i plutonów egzekucyjnych się nie da - można jedynie samemu utracić honor i się sprzedać. Każda prawdziwa rewolucja wymaga ofiar. W Polsce rewolucja była fikcją a przejęcie władzy nastąpiło w uzgodnieniu z komunistami i przy założeniu nie wchodzenia im w interes. Obecny kryzys ma charakter systemowy i jest kryzysem ustroju społeczno-gospodarczego. Warto więc dokonać prawdziwej rewolucji i przeorać w Polsce ten zdziczały postsocjalistyczny krajobraz oraz wyrwać chwasty, znajdujące się obecnie u władzy
 • @kserkses 21:45:34
  Szanowny Panie,
  przecież Pana nie powstrzymuję od działania :-)

  Natomiast rolą Konserwatysty w czasie rewolucji, jest napominanie aby:
  1. nie wieszać bez sądu
  2. nie wieszać na każdej latarni

  To chyba jasny i krótki, acz konkretny program?
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Skanderbeg 16:28:55
  Kolejne standardowe twierdzenie systemowe.
  Ta droga nie prowadzi do wyjścia z bagna.
 • @BTadeusz 18:25:11
  Dlaczego cudzymi?
  Proszę się nie martwić, moich porad rządzący obecnie Polską i tak nie wezmą pod swoją uwagę.

  Mój tekst kieruję do młodych ludzi, którzy już wkrótce w naszej Ojczyźnie przejmą tę władzę. Ten tekst do nich jest skierowany.

  A tak poza tym, jeden krok nasze państwo wykonało ostatnio w tę stronę o której wspominam w swoim wpisie, ponieważ sąd najwyższy - Trybunał Konstytucyjny stwierdził, wydał wyrok w sprawie dekretowców, stwierdzając w nim, że państwo polskie ma im zwrócić w 100% ich majątki w postaci pieniędzy, dotyczy to ludzi którzy walczą o swoje mienie powołując się na paragraf 215.

  Pozdrawiam.
 • @Paweł Tonderski 09:36:01
  Szanowny Panie Pawle,
  złodzieja, który wypuścił "z łapy" trochę nagrabliennego nie nazywałbym "naszym państwem"
  :-(
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS> Pozwolę sobie wyrazić opinię, że owych "młodych ludzi" Pan "tutaj" nie znajdzie...
 • @Marek Stefan Szmidt 10:06:22
  Być może nie komentują, ale na pewno czytają Nowy Ekran, wiem, że oddali z łaski i tylko już garstce żyjących, spośród rodzin byłych Dekretowców jest nas coś ponad 6 tysięcy rodzin, jednak dla naszej rodziny, to wielki sukces i szansa na to, aby swoje myśli przekuć w czyn, dzięki tym pieniądzom, które już wkrótce dostaniemy. :)))))

  Pozdrawiam.
 • @Paweł Tonderski 10:14:36
  Szanowny Panie Pawle,
  serdecznie gratulacje !
  Myśl konserwatywna zawsze stała na stanowisku konieczności zwrotu skradzionego Dobra materialnego
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • niestety
  za póżno niestety na ratunek.za póżno.nie jestesmy równorzednymi partnerami w tej gospodarczej walce. wyżej wymienionej teorii nie uda nam siię wprowadzic w życie i trzeba uświadomić sobie ze dla nas zarezerwowana została pozycja raczej hmmm slaba a napewno nie głównych rozgrywających w biznesie.szkoda.
 • 90 % racji
  Zgadzam się prawie ze wszystkim co autor napisał, poza gazem łupkowym. Jest on tragedią i degradacją dla środowiska naturalnego. Polecam obejrzeć filmy o tym procederze np "Złupieni za gaz" o palącej się wodzie z kranu, badającym budle, zanieczyszczonej wodzie w studniach itp.
  Warto byłoby jeszcze dodać odebranie władzy kreacji pieniądza "banksterom" czyli bankom komercyjnym poprzez udzielanie kredytów nie bazujących na faktycznie zgromadzonych depozytach.
  Poza tym artykuł bardzo przemyślany i trafny.
 • @Paweł Tonderski
  Puknąć się trzeba najpierw w pusty łeb, bo pisać każdy umie, ale myśleć trzeba umieć i przedtem długo się trzeba uczyć. Wolny rynek i państwowy interwencjonizm jest wzajemnie sprzeczny, tu jest potrzebny Protekcjonizm. Czytałeś? Słyszałeś? Nie. To trzeba iść do szkoły po rozum. Naczytałem się głupot co nie miara, aż głowa mnie rozbolała i trza będzie chyba kielicha strzelić dla oprzytomnienia. A niech to diabli wezmą wasze rady, są gówno warte...
 • @Faber 06:33:00
  A czytałeś Rybarskiego i Zdziechowskiego, to poczytaj.
 • @Faber 06:33:00
  Poza tym, dlaczego pan a priori zakłada, że Państwo nie może pozwolić na wolny handel i jednocześnie przy tym na początku wpływać i kontrolować ceny w handlu i usługach detalicznych, tak aby sprzedającym uniemożliwić stosowanie lichwiarskich cen (marży?)
 • @kserkses 09:32:47 dokładnie wszyscy po 89 roku VOOOOOOOOOOON
  Stowarzyszenie Demokracja USA realizując posmiertną wolę pani Anny Walentynowicz zwraca sie do wszystkich patriotów Polski w kraju i poza jego granicami aby poparli apel pani Ani o Bojkot Wyborów.Sami się nie wybiorą,jest ich za mało.Policzmy się i zorganizujmy. Bojkot wyborów nie przyniesie żadnych strat osobowych,nikomu za nieobecnosć w lokalu wyborczym nie grozi zsyłka na Syberię.Powiedzmy dosć tej klasie prózniaczej która łamie wszystkie prawa obywatelskie zmierzające do samostanowienia Narodu.Art 4 Konstytucji musi nabrać znaczenia.Niech nam nie robią łaski że za nasze pieniąże ogłoszą referendum.Mamy do tego pełne prawo.Niech nam przestaną robić łaskę że dla nas PRACUJĄ,MOŻEMY I POWINNISMY WYPOWIEDZIEĆ im UMOWĘ O PRACĘ .NIECH WRACAJĄ SKĄD PRZYSZLI.Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com Ps.Pan Andrzej Gwiazda po przeczytaniu apelu powiedział że to sie może udać i dodał że kto jest odważny to powinien isć i zabrać ze sobą do domu karte do głosowania i przykleić ja na oknie .Byłem nie głosowałem.Obiecuję że specjalnie wsiądę w samolot i przylecę z USA i zrobię dokładnie tak jak radził pan Andrzej Gwiazda
 • @kserkses 09:58:57Partie to Mafie BOJKOT WYBORÓW WSZYSCY WONNNNN
  Ludzie co was tak do tych partii ciągnie.Przeczytajcie sobie książkę KrzysztofaWojtasa Cywilizacja Polska to zrozumiecie że Polska była potęgą jak jeszcze nikt o partiach nie słyszał.Partie na całym swiecie to największe mafie a w Polsce w szczególnosci.Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy Jork stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com PS każdemu kto do nas napisze wyslemy apel pani Ani Walentynowicz o Bojkot Wyborów
 • @antysowiet 10:41:49 Naród Skundlony
  Może ty się czujesz skundlony ale nie masz prawa wypowiadać się za cały Naród bo ja też do tego Narodu należę i nie poczuwam sie do takiego stwierdzenia.Naród co Najwyżej może i czuje się skołowany po tragedi pod Smoleńskiem chociaż ja nie opłakiwałem prezydenta który podpisując Traktat w Lizbonie oddal Naród w niewolę.Dosięgła go kara Boża.To duchy pomordowanych w Katyniu sciągnęły prezydenta na ziemię .Nie wmawiaj mi że jestem kundlem bo mam na to sposób aby cię odnależć i dać ci po ryju.Mów za siebie w liczbie pojedyńczej.Napisz wprost ja antysowiet jestem kundlem .Ale nie masz prawa wypowiadać się w imieniu całego Narodu a tym bardziej ten Naród opluwać bez względu na to za kogo się uważasz , rozumiesz?Takim działaniem odbierasz temu Narodowi wiarę w lepsze jutro.Stefan Dembowski Stowarzyszenie demoklracja USA Nowy Jork stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @Marek Stefan Szmidt 12:59:02 pan mnie zaskakuje panie Marku
  Skoro mysl konserwatywna posiadawedług pana cały na dodatek gotowy zestaw srodków mogących obalic ten system priwislański to oco tu chodzi.To mi przypomina zabawe z lat dziecięcych pt wiem ale nie powiem.Pan siE z nami bawi panie Marku?To nie jest dobry czas na takie zabawy.Chyba że pan ?No własnie ,alezanim dokończe dam panu szanse żeby pan sie poprawił.Pozdrawiam ten Swm Stefan dembowski któremu naskejpie podczas pobytu w Polsce bił pan brawa. Pozdrawiam pana .Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy Jork stopwarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @RICO 14:37:42 BOJKOT WYBORÓW
  Przedewszystkim powinnismy zbojkotować najbliższe wybory zarówno te do parlamentu Jewropejskiego jak i do Knesejmu i Knesenatu w Polsce.Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej