Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Wspomnienia o śp. Lechu Kaczyńskim.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dla tych Polaków, którzy marzą o tym, aby w Polsce ponownie w naszej Ojczyźnie przejął władzę PiS, ponieważ ich zdaniem nie mamy innej alternatywy, albo dlatego, bo to jest mniejsze zło.

Sprzymierzeni - Wielka POLSKO.

Posłanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego do członków loży żydowskiej B'nai B'rith. Wygłoszone przez minister Ewę Junczyk-Ziomecką Warszawa, 9 września 2007 roku.

 Panie i Panowie! Blisko 70 lat temu, w 1938 roku, dekretem Prezydenta RP, w wyniku absurdalnych obaw, nieporozumień oraz wprowadzenia w błąd, zakazano działalności polskiej sekcji B'nai B'rith.

Należy uznać za symboliczny gest, że dziś staję przed Państwem jako przedstawiciel Prezydenta RP, aby powitać Was i Waszą organizację, która po raz drugi rozpoczyna działalność w Polsce.

Otwarcie loży B'nai B'rith w Rzeczypospolitej Polskiej, po tylu latach nieobecności, jest szczególnie ważne również z innego względu. Organizacja ta, utworzona 164 lata temu w małej nowojorskiej kawiarni przez 12 żydowskich imigrantów z Niemiec, stała się dziś jedną z najważniejszych organizacji walczących z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią.

Polska jest wdzięczna za działania, jakimi Liga przeciw Zniesławieniom [Anti-Defamation League], założona przez B'nai B'rith, współpracując z Amerykańskim Kongresem Żydowskim, wsparła nasze starania o zmianę nazwy obozu Auschwitz i przeciwstawiła się używaniu określenia "polskie obozy koncentracyjne". Jestem zadowolona, że tak jak było w zwyczaju przed wojną, członkami B'nai B'rith są wybitni polscy obywatele: naukowcy, pisarze, osoby zaangażowane w działalność społeczną.

W czasie, gdy stosunki między Polską a Izraelem należą do najlepszych w Europie, powinniśmy starać się o stałe polepszanie stosunków polsko-żydowskich. To wymaga stałych wysiłków i gotowości do kompromisu. Nie jest to łatwe, lecz wierzę w Państwa zobowiązanie, które będzie mieć znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.

W związku z tym pragnę odwołać się do statutów Waszego stowarzyszenia, które odnoszą się do "ducha tolerancji i harmonii" i utrwalenia "wspomnienia Holokaustu w społeczeństwie". Mam nadzieję, że częścią wypełnienia tego programu będzie Wasza pomoc w zwalczaniu nieprawdziwych i szkodliwych poglądów, które pojawiają się w świecie, np. w postaci opinii o odpowiedzialności Polski za powstanie obozów koncentracyjnych.

Mam również nadzieję, że mimo iż statut Waszej organizacji nie przewiduje "utrwalenia pamięci o życiu i osiągnięciach polskich Żydów", ta wyjątkowa historia obejmująca ponad 800 lat, zostanie uwieczniona przez Was w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.

Proszę pozwolić mi zakończyć cytatem słów Jego Świątobliwości Papieża Benedykta XVI, który w grudniu 2006 r., przyjmując przedstawicieli B'nai B'rith, powiedział: "Nasz niespokojny świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przeświadczeniem, że wszyscy z nas stworzeni na obraz Boga posiadają niewyobrażalną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrawianiu świata przez promowanie duchowych i moralnych wartości opartych na naszej wierze. Powinniśmy coraz bardziej być przekonani do dawania przykładu naszej owocnej współpracy".

Dziękuję, Panie i Panowie.

Ewa Junczyk-Ziomecka Podsekretarz stanu Kancelaria Prezydenta RP.

Angielska wersja posłania znajduje się na stronie:

www.bnaibrith.org/

W "Wydarzeniach prasowych" zamieszczanych na oficjalnej stronie Prezydenta RP nie znalazła się informacja o spotkaniu minister Ewy Junczyk-Ziomeckiej ani tekst posłania. tłum.
MR źródło:
www.naszdziennik.pl/index.php

prawica.net/29672

Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego - (mason?), krypto-syjonista w Izraelu.

Cytuję Konrad Rękas:

   Oto bowiem Bielan powiedział głośno tylko to, co i tak wszyscy wiedzieli, a przed Smoleńskiem nawet niektórzy mówili: że Lech Kaczyński był małostkowym cholerykiem, bez poczucia humoru, nie tylko pozbawionym cienia zrozumienia dla pełnionej funkcji, ale nawet bez szerszych horyzontów politycznych. Bielan ukazuje nam obraz podstarzałego (za przeproszeniem i po szwejkowsku) „prochaski”, typowego polskiego inteligenta (w rozumieniu mocno powojennym), który epatuje krzyżówkową wiedzą nabytą z jakichś pokątnych szkolnych lektur (o dekolonizacji w Afryce), natomiast nie ma wizji ani woli dokąd i jak poprowadzić państwo, na którego czele formalnie stanął. Byłoby to przerażające, gdyby nie było tak smutne, pokazuje bowiem jak niski był poziom tak zwanego przywództwa w Polsce po 1990r., skoro najskuteczniejszym politycznie prezydentem okazywał się prymitywny komunistyczny aparatczyk, a prezydentem najbystrzejszym – POM-owski cwaniaczek wierzący cały życie, że wszystkich i zawsze wpuści w maliny. Na tym tle plotący trzy po trzy i obrażający się o byle co Lech Kaczyński prezentuje się nie tyle szlachetnie i sympatycznie (o co zapewne chodziło Bielanowi), ale po prostu żałośnie i odstręczająco.

   Dalej europoseł pisze same oczywistości – choćby o świetnym dogadywaniu się prezydenta z liderami PO. To przecież nie tylko prosta pochodna wspólnych korzeni PC i KLD (czyli PiS i PO), ale także dowód na pewne opóźnienie, nazwijmy je litościwie taktycznym, Lecha Kaczyńskiego wobec brata. Wszak to PO-PiS (taki polski Fidesz) miał był wspólnym realizatorem idei IV RP, więc prezydent prostodusznie pozostał wierny pierwotnemu pomysłowi nie zauważając, bądź nie zwracając uwagi na to, że i Jarosław Kaczyński, i Donald Tusk wpadli na lepszy dla obu formacji witz taktyczny, mający pomiędzy nie podzielić polską scenę polityczną. Oczywiście prawdziwe (i nawet słuszne) są też uwagi Bielana kiedy należało robić przyspieszone wybory po 2005 – rzecz jasna albo od razu, albo – co można dodać – po pierwszym rozpadzie koalicji rządowej, bezwzględnie natomiast (z punktu widzenia PiS) nie należało ich robić wtedy, kiedy zrobiono (czyli w roku 2007, przy całkowitym niezrozumieniu potrzeb i pragnień i elektoratu). Bielan zresztą z tamtej porażki cieszy się, ale nie jako chwilowy wróg PiS – ale jako fan zmiecenia ze sceny politycznej LPR i Samoobrony. Formacji, które (przy wszystkich swych słabościach) były przecież czymś znacznie autentyczniejszym i bliższym interesom polskim, niż partia Kaczyńskich będzie kiedykolwiek!

   Najważniejszym jednak fragmentem rozmowy z Bielanem jest to, co mówi on o kulisach ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Oto bowiem brzemienną w skutki decyzję o nieprzeprowadzaniu referendum w jego sprawie „spindoktor” przedstawia jako wielki sukces swój i prezydenta. Tłumaczy to zaś aż wzruszająco w swej naiwnej szczerości: „my byśmy je zdecydowanie przegrali, co miałoby duże konsekwencje polityczne. Osłabiłoby znacznie pozycję Jarosława jako lidera PiS i prezydenta postawiło w bardzo trudnej sytuacji”. Nie, nie chodzi o to, że fajnie by było osłabić „JarKacza”. Chodzi o to, że gdyby PiS poparło referendum (do którego, zdaniem Bielana, skłaniał się Tusk) – wówczas musiałoby się opowiedzieć. Partia musiałaby przestać stać okrakiem, udając europejskich konserwatystów w Brukseli i polskich narodowców w Warszawie. Albo – albo. Wybierając jawnie opcję pro-lizbońską Kaczyńscy przyznaliby, że to oni wkręcili Polskę w ten pasztet. Wzywając do głosowania „NIE!” - PiS uznałoby tym samym porażkę swej słynnej „ambitnej polityki zagranicznej”, która zwyczajnie okazała swą nieskuteczność i pozorność wobec realnego dyktatu Brukseli. Uwalenie – by nazwać to dosadnie – referendum, do którego tak bezwstydnie przyznaje się Bielan, dokonane poprzez upicie się Lecha Kaczyńskiego z Tuskiem - było działaniem fatalnym dla Polski. Co więcej – tylko pozornie przyniosło korzyści PiS-owi. Partia ta bowiem i tak ostatecznie znalazła się na pozycjach deklaratywnie anty-lizbońskich, tylko że teraz wygląda to śmiesznie.

   Adam Bielan potrafi w jednym zdaniu kategorycznie zaprzeczyć podobieństwu tragicznego lotu prezydenta do Smoleńska do jego niesławnej wyprawy do Gruzji, by potem poświęcić kilkadziesiąt zdań na opis wysiłków Lecha Kaczyńskiego zmierzających do sponiewierania pilota nie chcącego lądować w Tbilisi (a wszystko dla prestiżowej rozgrywki ze „strategicznym przyjacielem” Wiktorem Juszczenką). Czy obraz biegającego po samolocie prezydenta bojącego się „utraty twarzy” nie jest jednym z wielu dowodów na tak wyśmiewaną dziś presję, wywieraną przez głowę państwa? Jest zresztą w wywiadzie, a ściślej w jego drugiej (znacznie słabszej) części jeszcze jedno potwierdzenie tej fatalnej w skutkach cechy obu braci Kaczyńskich. Chodzi o (skądinąd autentycznie wzruszającą) opowieść jak to ręcznie sterowali oni lekarzami opiekującymi się ich matką. Po prostu – dla tych bliźniaków i każdy, i wszystko musiało działać wg ich (a ściślej Jarosława) planu – i piloci, i lekarze, i pogoda, i technika, i medycyna.

za:

www.konserwatyzm.pl/artykul/4175/kaczynski-oczami-bielana

 

Horytnica - Katyńskie Łzy

p.s.

Ponieważ w zasadzie większość tego tekstu to przedruki, a więc nie moje słowa, w takim razie mogę ten artykuł ocenić, wystawiam mu jak najlepszą ocenę, która jest  możliwa.

Wielki Polak śp. Lech Kaczyński, który po swojej misji i tragicznej śmierci, którą poniósł razem ze swoją żoną i 94 osobami towarzyszącymi pod Smoleńskiem w dniu 10/04/2010 roku we wspólnej podróży do Katynia. Po tym postanowiono aby jego ciało spoczęło na Wawelu wraz ze swoją żoną w "Krypcie pod Dzwonami". Po tym, gdy poniósł śmierć, w jak dotąd niewyjaśnionych okolicznościach w tzw. "Katastrofie Smoleńskiej".

KOMENTARZE

 • Może jako bebraniec PRLowskiej sjonistycznej szkoły filmowej z bliźniakiem do roli "dwu takich co ukradli ksieżyc"
  dobrze rozumiał zakresy polskiej kołtunerii i niekomunikatywności wlaściwie w jednym zdaniu twierdzac dosyc zdecydowanie w audycjach i wywiadach tv "nie podp;iszę" i "ale nape2wno podpisze" -traktat lizboński jaqko prezydent Polski. Wcześniej jako prezydent czyli głowa państwa był w Lizbonie wspólojcem projektu tego traktatu.
 • pamiętamy....
  ciekawy link, polecam wszystkim:

  http://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni/
 • autor@
  Idź się lecz człowieku zamiast wypisywać takie bzdury i oczerniać Śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
 • @Piłsudczyk 15:31:22
  W większości, to nie są moje słowa tylko nieżyjącego już śp. Lecha Kaczyńskiego, to chyba nie do mnie ta pańska porada powinna być , jednak skierowana. :) To nie ja to mówiłem i kazałem mówić innym, tylko pana guru Lech Kaczyński. :)
 • @Paweł Tonderski 15:34:14
  Podaj jakieś wiarygodne źródło tej wypowiedzi.
 • @Piłsudczyk 15:35:32
  Nie "umisz" czytać piłsudczyk, wystarczy kliknąć na odnośniki, poza tym to przemówienie jest znane Polakom od lat, tak samo jak to przemówienie Lecha Kaczyńskiego w Izraelu, po którym przywrócono ponownie obywatelstwo polskie obywatelom polskim żydowskiego pochodzenia, żydowskim syjonistom byłym żołnierzom Armii Andersa, którzy z niej zdezerterowali. :))))
 • @Paweł Tonderski 15:39:15
  Co w tym złego, że Śp.Prezydent Lech Kaczyński chciał polepszyć stosunki dyplomatyczne z Izraelem????
  Dzięki czemu automatycznie mielibyśmi lepsze stosunki z USA, które są gwarantem naszego bezpieczeństwa
 • @Paweł Tonderski 15:39:15
  Strona konserwantyzm.pl to nie jest wiarygodne źródło
 • @autor
  Bardzo dobre i prawdziwe przedstawienie Lecha Kaczyńskiego.
  Zerwałeś maskę ze zdrajcy Polski niepodległej. Gloryfikowanego przez niektórych małego i zakłamanego człowieka, dzięki któremu kiedy był ministrem sprawiedliwości za rządów Buzka, przerwano badania w Jedwabnem, aby kłamstwo żydowskie dot. mordu na Żydach, szkalującego Polaków, nie zostało żadną miarą dowodowo poważone i obalone. Również podpisał t.zw.Traktat Lizboński oddający naszą suwerenność w obce ręce. A jego ciche konszachty z Izraelem, dające temu państwu w Polsce uprzywilejowana pozycję. Długo by wyliczać. Ani on, ani żaden z poprzednich prezydentów III RP nie spisał się dobrze w swej roli dla Polski, ani również następca, moim zdaniem, nie dorasta do tego by być prezydentem Polaków.
 • @Piłsudczyk 15:44:46
  He, he, trzeba było tak od razu zacząć, swój komentarz, a nie zaczynać od niezbyt mądrego pytania...

  Jeżeli pan albo pani nie rozumie, że ten sojusz nic Polsce nie dał, to moje tłumaczenia nic tutaj nie poradzą. :))

  Polak - Piłsudczyk, pyta się innego Polaka, - Co w tym złego,że Lecha Kaczyński chciał poprawić stosunki polskie z Izraelem? To one do tej pory były złe? No i co to poprawianie tych stosunków z USA i z Izraelem przyniosło Polsce? Proszę wymienić te korzyści.

  Trzeba było jeszcze je poprawiać? Trzeba zdrajcom i wrogom Polski - żydowskim syjonistom ponownie oddawać polskie obywatelstwa, ludziom, którzy zdradzili już kiedyś Polskę, swoich kolegów, swoich towarzyszy broni i braciom w ich wspólnej niedoli, tym wszystkim, którzy zostali uratowani z sowieckiej niewoli przez generała Andersa, tak się nam odwdzięczyli. Ale to jest w ich przypadku reguła, oni tak się zawsze zachowywali w naszej wspólnej historii Polaków i Żydów, no ale jak widać Piłsudczyk tego nie rozumie. :)
 • @Piłsudczyk 15:35:32
  Piłsudczyk:
  "@Paweł Tonderski 15:34:14
  Podaj jakieś wiarygodne źródło tej wypowiedzi."
  ====================================

  Rosyjscy agenci na NE (katerina404, Paweł Tonderski, stanislav, Antoni1,

  Marek Kajdas, telewidzacy itp.) nie muszą podawać żadnych

  wirygodnych źródeł :)

  na kursach w FSB uczono ich, że sami sobą poprzez elokwentną,

  nachalną albo chamską propagandę-maskirowkę (w zależności od

  kontekstu) muszą sprawiać wrażenie wiarygodnego źródła :)))
 • @Piłsudczyk 15:44:46
  To jest złe w tym, co robił Lecha Kaczyński i ludzie, którzy go otaczali i mu doradzali, że Polacy o jego zakulisowych knowaniach z syjonistami z Izraela nic nie wiedzieli, a on miał obowiązek o tym polskie społeczeństwo informować, ponieważ reprezentował tam nie siebie, tylko cały Naród Polski. Rozumie to Piłsudczyk, czy raczej nie?!
 • @Piłsudczyk 15:48:12
  Nasz Dziennik też nie jest wiarygodny, a filmik z wypowiedzią Lecha Kaczyńskiego został zapewne sfabrykowany przez bolszewików albo przez byłych ubeków albo enkawudzistów. Tak?
 • @Zbigniew-Grzymski 15:56:32
  Hasbara zaraz się zbiegnie z całej blogosfery. :))) Pan Grzymski już na stanowisku.
 • @Vinto 15:53:16
  To co pan pisze to poprostu wynurzenia chorego znienawiści człowieka!!!!!
  Traktat Lizboński dzięki dyplomatycznym działaniom Śp.Lecha Kaczyńskiego nie był szkodliwy dla Polski, nie musieliśmi podpisywać Karty Praw Podstawowych, a korzystny dla Polski nicejski system liczenia głosów w radzie UE będzie obowiązywał do 2017 roku.
  Co do żydów... to niech pan się leczy ze swojego antysemityzmu
 • @Paweł Tonderski 16:01:06
  Rydzykowe media były wtedy lekko powiedziawszy niezbyt dobrze nastawione do Śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  Zmieniło się to dopiero po Zbrodni Smolenskiej kiedy O.Rydzyk wyleczył się ze swojego antysemityzmu.
 • @Piłsudczyk 16:05:53
  Traktat Lizboński, inaczej rozbiorowy nie był szkodliwy, nie był tylko jest, nadal obowiązuje w Polsce, dlatego nasi patriotyczni posłowie z lewa i prawa, przyjmują wszystkie dyrektywy unijne, które Polaków w Polsce doprowadzają do systemowej biedy. No, ale jak dla Piłsudczyk nie widzi nic w tym złego, że Lech Kaczyński przyjął z radością ponowienie działalności w Polsce jednej z najbardziej wrogich Polakom lóż masońskich w historii Polski, to już nie ma się czemu dziwić. Tacy to są ci Piłsudczycy, prawdziwi patrioci, jednocześnie zwolennicy utworzenia z Polski Judeopolonii. )))
 • @Paweł Tonderski 16:14:37
  Żydzi Polsce nic nie zagrażają, w odróżnieniu od endekokomuny, która jak widać rozwinęła się na NE
 • @Piłsudczyk 16:13:53
  Oddać polskie obywatelstwo syjonistom, a niech Polacy żyjący na Litwie dadzą się z lituanizować albo zrusyfikować. Wie pan, ilu Polaków nadal żyje w byłych granicach Związku Sowieckiego, o których rząd polski zupełnie zapomniał Lech Kaczyński oraz PiS również. Tamtym ludziom niech rządzący Polska oddadzą polskie obywatelstwa, a nie zdrajcom Polski - żydowskim syjonistom, którzy przed wojną robili na Polakach zamachy terrorystyczne a po wojnie polskich patriotów mordowali w ubeckich i enkawudowskich mordowniach, niech tamci mają pozwolenie na ruch bezwizowy z Polską, a nie żydostwo, który chce z Polski zrobić Polin. :))))
 • @Piłsudczyk 16:13:53
  To wtedy media ojca Rydzyka kłamały, a teraz już nie?
  No tak jak się popiera PiS, to się mówi całą prawdę, świadczy o tym powyższy artykuł. :)))
 • @Piłsudczyk 16:13:53
  A kto Polsce zagraża, muzułmański terroryzm i al Kaida?! Czy sowieccy agenci? Ta, no jak Śpiewak, to kolejny szpion sowiecki, to się zgadza. :))))

  Wałęsa też, no i Bartoszewski, a także Michnik i wielu, wielu innych, wszyscy Rosjanie i rosyjskie szpiony. :))))
 • @Piłsudczyk 16:05:53
  Panie Piłsudczyk, do pożytecznych idiotów albo hasbary nic nie dociera.
  Oni głoszą zapodane im hasła. Obawiam się, że pan do nich należysz.
  Żydzi lubią nazywać innych antysemitami, jeżeli mówi się prawdę, ale ta prawda jest im niewygodna.
  Ja z kolei po wpisach niejakiego Piłsudczyka, mogę ocenić do jako
  anty-Polaka, próbującego mydlić oczy.
 • @Antoni1 16:27:36
  Prędzej pozbędziemy się ciebie rusofilsko i antysemicko gnido!!!!!!!!!!!!!!
 • @Vinto 16:32:12
  Powinien się pan leczyć
 • @Piłsudczyk 16:46:28
  Proszę na moim blogu panie Piłsudczyk, nie używać tego typu słownictwa. :)) U mnie na moim blogu tego typu bolszewickiej i żydowskiej retoryki nie będę tolerował.

  Czy zrozumiał pan?
 • @Paweł Tonderski 16:21:13
  Lech Kaczyński wprowadził Karte Polaka.
  Więc niech pan przestanie kłamać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
 • @Paweł Tonderski 16:48:28
  Prawda jak widać mocno pana boli...
 • @Piłsudczyk 16:51:35
  Co ta karta Polaka dała Polakom mieszkającym do tej pory na Kamczatce, albo na Litwie, albo na Ukrainie albo w Gruzji? Niech pan się nie kompromituje, czy pan nie widzi, co się czyni z Polakami mieszkającymi na Ukrainie albo na Litwie? To są właśnie efekty po wspaniałych rządach PiS-u i Kaczyńskich, tuzów polskie polityki i stawania na swoim. :)))) A w tym samym czasie pozwala się żydom na ruch bezwizowy z Polską oraz na to,że zwraca się zdrajcom Polski polskie obywatelstwo. :)))))
 • @Paweł Tonderski 16:54:48
  To pan się kompromituje jeżeli niewie co to Karta Polaka, radzę sprawdzić na wikipedii :)
 • @Piłsudczyk 16:53:11
  Mnie boli prawda? Przecież to pan mnie nazwał kłamcą, a nie ja pana? Tak samo jak pańskie pytania, które są tak naiwne, że tylko z litości je tutaj toleruję. Czytał pan list żołnierza AK Stanisława Sojczyńskiego do dowódców AK, który do końca swoich dni walczył z żydowskimi syjonistami? Tak to był piłsudczyk, czy panu nie jest głupio w ten sam sposób się dzisiaj mianować i wykorzystywać tę nazwę dla swoich partykularnych potrzeb? Pan sobie powinien, moim zdaniem napisać zamiast tego Piłsudczyka, syjonista piłsudczyk, wtedy by było wszystko jasne. :)

  Polecam do przeczytania.

  kpt. Stanisław Sojczyński „Warszyc”

  http://paweltonderski.nowyekran.pl/post/48264,czy-warto-bylo-tak-zyc
 • @Piłsudczyk 16:58:06
  Pytam się po raz ostatnio, co konkretnego Polakom dała Karta Polaka? Proszę wymienić zalety tej umowy, które przyniosły Polakom mieszkającym w byłych republikach sowieckiej jakiekolwiek korzyści?!

  Czy dzięki niej, Polacy są traktowani na równi z innymi nacjami mieszkającymi w byłych republikach sowieckich, czy chodzi panu tylko o Rosję?!
 • @Paweł Tonderski 17:01:01
  To, że paru żydów było złymi ludźmi nie oznacza, że wszyscy tacy są
 • @Paweł Tonderski 17:03:32
  Niech pan zajrzy na wikipedie(to taka interetowa encyklopedia) tam ma pan wszystko napisane.
  Więc niech pan nie udaje głupka
 • Leszek to przecież był socjalista
  wystarczy to że traktat Lizboński podpisał.
 • @Piłsudczyk 17:06:43
  Urząd bezpieczeństwa, zwłaszcza oficerowie, oraz sędziowie, prokuratorzy, to w zasadzie sami żydzi lub ludzie spowinowaceni z rodzinami żydowskimi. Takie bajki może pan poopowiadać na jakimś żydowskim portalu, tam pana wysłuchają ze zrozumieniem.
 • @Ain 17:15:52
  Lepszy niepodległościowy socjalista niż rusofilska "prawdziwa prawica"
 • @Paweł Tonderski 17:16:43
  Większość żydów, którzy przetrwali wojne wyjechała do Izraela, ci którzy zostali w większości już wcześniej należeli do KPP i po wojnie zajeli tworzeniem wraz z rosjanami PRL
 • @Paweł Tonderski 17:16:43
  Jezus Chrystus też był żydem:)
 • @Piłsudczyk 17:17:26
  To w Polsce w ogóle rządziła jakaś prawica, a ja "gupi" myślałem, że jedyną prawdziwą prawicową i narodową polską prawicą w Polsce jest PiS, a tu masz babo placek, jednak nie. :)))))
 • @Paweł Tonderski 17:22:10
  W PiS jest dużo frakcji
 • @Piłsudczyk 17:20:39
  Tak, wyjechali, po tym gdy wymordowali tych najbardziej patriotycznych Polaków, a potem do nie powrócili, tylko już ze zmienionymi nazwiskami, albo zmieniali sobie w Polsce i to po trzy razy, oni nigdy nigdzie nie wyjechali. :)))) Zawsze tutaj byli, na przykład taki pan Borowski, inaczej Berman, Kwaśniewski, Mazowiecki, Wajda, Michnik, Lityński, Śpiewak, Bartoszewski, Hartman, no ten sobie chyba nie zmienił, Holland, Polański, Geremek, Rokita, Bujak, Kuroń, Balcerowicz, Frasyniuk, sami Polacy, albo jak to się dzisiaj chce przedstawiać, robi to Gazeta Polska i PiS, to są wszyscy agenci sowieccy, ale na pewno nie żydowscy. :)))
 • @Piłsudczyk 17:22:02
  Nie, Jezus Chrystus nie był żydem, natomiast był królem żydowskim , inaczej Mesjaszem oraz Synem Bożym, wychowanym w tradycji żydowskiej, jednak to nie był żyd, jak wiadomo każdemu chrześcijaninowi, Jezus potem zerwał z judaizmem i stworzył zupełnie inną religię - wiarę - chrześcijaństwo, które jest zaprzeczeniem judaizmu i talmudu. :)

  Kolejne żydowskie kłamstwo, Jezus Chrystus był żydem, to dlaczego żydzi go do tej pory nazywają synem k...wy i uznają go jako uzurpatora i kłamcę?
 • @Paweł Tonderski 17:28:10
  Opowiada pan za przeproszeniem... pierdoły i kłamstwa w, które nie wierzy większość polaków
 • @Paweł Tonderski 17:28:10
  Ostrzegałem Piłsudczyk.
 • @Piłsudczyk 17:32:18
  To pana zdanie. :)
 • @Paweł Tonderski 17:32:13
  A Święta Maryja to kim niby była???????
  Żydem jest się po matce a nie po ojcu
 • @Piłsudczyk 17:34:43
  A w jaki sposób znalazł się Jezus Chrystus w łonie jego matki Marii?
 • @Piłsudczyk 17:34:43
  Musiało się wypełnić proroctwo Jezus musiał przyjść na świat w rodzinie wywodzącej się w prostej linii od Abrahama i Jakuba, tak się stało, ale z poczęciem Jezusa Maria jego matka, tak jak jego ojciec Józef, nie mieli nic do czynienia. :) To było pierwsze przymierze, które się wypełniło. :) No ale to Piłsudczyk powinieneś wiedzieć, jako Polak i chrześcijanin.
 • @Paweł Tonderski 17:41:31
  Jan Paweł II uwarzał inaczej...
 • @Piłsudczyk 17:50:49
  Nie ma się czemu dziwić, gdy się wie o tym, ze matka Karola z Wadowic była 100% żydówką. Papieże to nie Bóg Stwórca Jedyny ani Jezus Chrystus, ich dogmaty, czasem były albo są omylne, oni również są lub byli tylko ludźmi, którzy się mylili i nadal się mylą. Jedynym nieomylnym człowiekiem żyjącym do tej porty na Ziemi był tylko i wyłącznie Jezus Chrystus, tak jak i On był jedynym, który nie popełnił żadnego grzechu w czasie jego życia na ziemi, czy papieże byli lub są bezgrzeszni, choćby nie mają przy narodzeniu grzechu pierworodnego?

  No, ale pan chyba z rozmysłem schodzi na poboczne tematy. Jeżeli chce pan porozmawiać o katolicyzmie lub o chrześcijaństwie, to polecam zakładki o tej tematyce, które są dostępne na Nowym Ekranie. Tematem tego wpisu jest życie i misja śp. Lecha Kaczyńskiego
 • @Zbigniew-Grzymski 15:56:32
  Dla przypomnienia
  DZIEŃ PO, DWA MIESIĄCE PRZED…

  Jesteśmy w trakcie żałoby po tragicznej katastrofie pod Smoleńskiem polskiej delegacji, z prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej na czele.

  Zrozumiały i bezdyskusyjny jest żal po stracie ludzi bliskich i współczucie przekazywane rodzinom ofiar.

  Konsekwencje tej katastrofy i jej polityczny wymiar – pozostawiając jej osobisty, ludzki aspekt w gestii rodzin i bliskich, gdyż nikt bardziej niż one nie ma do tego prawa- nakazują jednak, mimo okresu żałoby, spojrzeć na skutki katastrofy z punktu widzenia polskiej, narodowej racji stanu oraz funkcjonowania podstawowych instytucji państwa polskiego.

  Zacznę od stwierdzenia, że skład delegacji „prezydenckiej”, fakt niezależnego od rządowego programu pobytu na rocznicowych uroczystościach katyńskich oraz sam techniczny sposób transportu delegacji „prezydenckiej” świadczą o nieodpowiedzialności naczelnych ośrodków władzy państwowej, bez wyjątku. Dotyczy to zarówno ośrodka prezydenckiego, rządowego, jak i parlamentarnego oraz co najbardziej niepokojące – naczelnego dowództwa Wojska Polskiego.

  Przebieg kilku pierwszych dni żałoby uzasadnia kolejną gorzką konstatację, a mianowicie.

  Racjonalne, obiektywne i konstruktywne -z punktu widzenia nie tylko wizerunku, ale przede wszystkim przyszłości państwa polskiego – postrzeganie powodów i konsekwencji katastrofy, spychane jest na margines. Zastępowane jest ono umiejętnie, socjotechnicznie konstruowaną
  fałszywą rzeczywistością powszechnej jedności i współczucia. Postępuje teatralizacja życia publicznego i politycznego. Jak zwykle największą rolę odgrywają tutaj media, zarówno publiczne, jak i prywatne. W innym wymiarze i dekoracjach – jest to kontynuacja teatralizacji i preparowania reżyserowanego życia publicznego i politycznego na niespotykaną skalę. Doświadczenia – zdobyte z podobnych ćwiczeń na polskim społeczeństwie przy okazji pontyfikatu JP II i Jego pielgrzymek do Polski, a następnie pozorowanych sporów tzw. „przeciwników politycznych” w trakcie kampanii wyborczych i referendalnych – służą obecnie doskonaleniu metod manipulacji i obezwładniania autentycznego działania społecznego.

  Należy sobie postawić pytanie, po co? Odpowiedź, jak mi się wydaje, jest stosunkowo łatwa. Rzeczywiste, pełnokrwiste życie publiczne, w tym polityczne, ma być zastąpione atrapą zachowań łatwo poddających się sterowaniu, gdyż wyzbytych w dużym stopniu racjonalności, a opartych głównie na uczuciach, emocjach i negatywnych cechach psychologii tłumu.

  Ciekawszym wydaje się być stwierdzenie, a raczej obawa, że tak zmanipulowane społeczeństwo staje się w zasadzie bezradne wobec działań decydenckich, profesjonalnych ośrodków manipulacji, wśród których mogą być też zagraniczne.

  Metoda zakłamywanej rzeczywistości „dzień po” służy także zacieraniu rzeczywistego wizerunku politycznego i publicznego zarówno ofiar katastrofy, ale także ich dotychczasowych przeciwników.

  Trzeba bowiem pamiętać, że Lech Kaczyński musi zostać w pamięci Polaków, jako prezydent, który kontrasygnował Traktat Lizboński, odbierający Polsce większość najistotniejszych atrybutów suwerenności, czym złamał de facto przysięgę konstytucyjną, jaką składał przejmując urząd.

  Trzeba pamiętać także, że prezydent Lech Kaczyński prowadził całkowicie niesamodzielną i nieodpowiedzialną ( oczywiście z punku widzenia polskich interesów narodowych) politykę zagraniczną. Ulegał wpływom światowych środowisk żydowskich ( w kwestii Jedwabnego i żydowskich roszczeń odszkodowawczych). Był bezkrytyczny i bezwolny wobec globalnej polityki amerykańskiej ( brak reakcji na obecność wojsk polskich w Iraku i Afganistanie na statusie wojsk okupacyjnych i w roli agresora; akceptacja planów instalacji elementów tarczy przeciwrakietowych, a następnie decyzji o stacjonowaniu jednostek amerykańskich w Polsce). Legitymizował antypolonizm wojującego szowinizmu ukraińskiego spod znaku OUN/UPA. Antagonizował polsko- rosyjskie stosunki polityczne angażując się w awanturnictwo części środowisk gruzińskich i czeczeńskich, instrumentalnie wykorzystywanych przez anglo-amerykańskie koncerny paliwowe ( zdominowane przez finansjerę żydowską). Antagonizował także stosunki polsko-rosyjskie przez selektywną politykę historyczną, czego Jego tragiczna śmierć nieopodal Katynia była dramatycznym zwieńczeniem. Nie wykazywał dostatecznego zainteresowania obiektywnym i służącym dalekowzrocznym interesom narodu polskiego, wyjaśnieniem sytuacji mniejszości polskiej w Białorusi oraz był wyjątkowo nieskuteczny wobec represyjnej polityki litewskiej w stosunku do mniejszości polskiej na Litwie. Wobec polityki w ramach Unii Europejskiej prezydent Lech Kaczyński pozorował opozycyjność wobec głównych instytucji, procedur i celów działania tej międzynarodowej organizacji, która w trakcie Jego prezydentury przybrała postać tworu parapaństwowego. Obecny kryzys finansowy dopisał jednak aneks do tego zakamuflowanego, fałszywego wizerunku solidarnego, unijnego organizmu. Rzeczywiste, żywotne problemy gospodarcze i społeczne zdemaskowały ukryte egoizmy narodowe i państwowe najważniejszych graczy i rzekomych konstruktorów „unijnej solidarności”. Wobec polityki Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii kancelaria prezydenta okazała się całkowicie bezbronna i bezpłodna. Zostały gesty i status Polski, jako posłusznego kraju drugiej prędkości.

  Tym, co jedynie stabilizuje póki co Polskę, jest wewnętrzny dynamizm polskich przedsiębiorców i chłopów oraz na szczęście polski złoty, choć sytuacja finansowa Polski jest bardzo poważna, za co odpowiedzialny jest tandem rządu i NBP. Niestety pan prezes Sławomir Skrzypek nie może już odpowiedzieć na wiele pytań, ale jego zastępcy, RPP oraz minister finansów i premier RP w dalszym ciągu są za ten stan odpowiedzialni. I będą musieli ponieść co najmniej polityczną odpowiedzialność za katastrofalny stan finansów w Polsce i bezpieczeństwo finansowe polskich rodzin, o których prawda póki co jest pilnie skrywana.

  Prezydent Lech Kaczyński uprawiał osobiście i legitymizował fałszywą politykę historyczną. Nie posiadał dostatecznej odwagi i determinacji, aby ujawnić prawdziwy wymiar najnowszej historii Polski. Kontynuował zakłamany wizerunek czynu narodowego Polaków w okresie międzywojennym, lansując jednostronny wizerunek obozu piłsudczykowskiego, jako najbardziej zasłużonego dla odbudowy państwa polskiego. Był to ciężki grzech wobec dorobku obozu narodowego i ludowego, najbardziej zasłużonych dla odbudowy i obrony II Rzeczpospolitej. Lech Kaczyński konserwował także w świadomości Polaków wizerunek Powstania Warszawskiego, jako jedynego i nieuchronnego zachowania Polaków w sytuacji militarno-politycznej, gdy główne decyzje, niekorzystne dla Polski już zapadły w gronie koalicjantów, z których grona Polska została praktycznie wyłączona. Tym samym Lech Kaczyński propagował tradycję tragicznego samopalenia, a nie odpowiedzialnego przetrwania i rozwoju narodu polskiego. Asekuracja i brak odwagi nie pozwolił Lechowi Kaczyńskiemu także nazwać rzeczywistych sprawców i mocodawców eksterminacji narodu polskiego w XX wieku. Utrwalał uprzedzenia i mity w stosunkach między narodem polskim i rosyjskim oraz mity o stosunkach polsko-żydowskich. Te mity i półprawdy pozwalały traktować Polskę i Polaków instrumentalnie lub marginalizować Polskę.

  Wśród ofiar smoleńskiej katastrofy oprócz pary prezydenckiej były obecne także inne wielce znaczące osobistości publiczne. Między innymi obecni byli posłowie i senatorowie RP spośród bardzo licznego i ciągle aktywnego politycznie grona tych, którzy głosowali za przyjęciem Traktatu Lizbońskiego z wszelkimi jego negatywnymi konsekwencjami dla suwerenności Polski.
  Na pokładzie samolotu obecne były również osoby, niektóre nawet wojujące w obronie depopulacyjnej polityki demograficznej „obecnych elit”.

  Przytoczone wyżej fakty( a przecież nie są to wszystkie, ale nie chodzi o znęcanie się nad tragicznie zmarłymi), ośrodki władzy państwowej oraz zadziwiająco jednogłośne i jednomyślne media starają się wymazać ze świadomości Polaków. Służy temu nieszczera i wszechobecna hipnoza medialna.

  Czemu to służy?

  Otóż jasnym jest, że w konsekwencji katastrofy smoleńskiej nadzwyczajnemu przyspieszeniu podlegać będą działania wyborcze. Jest to szczególnie ważne, gdy na podstawie konstytucji RP w tej chwili pełnia władzy spoczywa w rękach jednej opcji politycznej, a mianowicie PO. Pełniący obecnie funkcję prezydenta RP, były marszałek sejmu, jest przecież oficjalnym kandydatem PO w przyspieszanych wyborach prezydenckich. Bronisław Komorowski jest jednocześnie w tej chwili osobą decydującą lub współdecydującą o nominacjach na wiele kluczowych funkcji państwowych.

  Nie mniej ważnym faktem jest obowiązujący obecnie tryb wyborczy, zgodny z art.7.2. Ustawy z dnia 27 .09.1990r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej( „W razie opróżnienia urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Marszałek Sejmu zarządza wybory nie później niż w czternastym dniu po opróżnieniu urzędu i wyznacza datę wyborów na dzień wolny od pracy przypadający w ciągu 60 dni od dnia zarządzenia wyborów”). Z okresu żałoby oraz z wymogów ordynacji wynika, że wybory prezydenckie odbędą się najprawdopodobniej w dniu 20.06.2010r. W praktyce oznacza to, że komitety wyborcze kandydatów na prezydenta RP mają niezwykle mało czasu na ukształtowanie się i na zebranie wymaganej liczby 100.000 głosów poparcia. Faworyzuje to stronnictwa władzy oraz te środowiska, które uczestniczyły już w wyborach. Jednak właśnie to te środowiska w różnych konfiguracjach personalnych i organizacyjnych są odpowiedzialne za katastrofalny stan państwa polskiego, ukrywany póki co przed narodem polskim. Konsekwencje tego stanu odczuwalne są już przez pogarszającą się materialną sytuację polskich rodzin oraz pogarszający się stan i funkcjonowanie instytucji publicznych.

  Zaistniała sytuacja stwarza potencjalnie bardzo sprzyjającą okoliczność do wyłonienia niezależnego kandydata na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, stojącego na gruncie prawdziwie polskiej, narodowej racji stanu. Zarówno w wymiarze wewnątrz krajowym, jak i w odniesieniu do polityki zagranicznej państwa polskiego.

  Wiedzą o tym beneficjenci pomagdalenkowego demontażu i wasalizacji Polski. Niepowodzenie tych środowisk ( od razu trzeba dodać, że układają się one od lewa, do prawa i trzeba się liczyć z solidarnością złoczyńców walczących przecież o swój byt polityczny i profity z mafijnego przejęcia władzy nad majątkiem narodowym, samodzielnie lub we współpracy z zagranicznymi „inwestorami”) w wyborach prezydenckich otwiera polskim środowiskom narodowym i suwerenistycznym drogę do radykalnej przebudowy sceny politycznej i sukcesów w najbliższych wyborach samorządowych i parlamentarnych.

  Wynikająca z katastrofy smoleńskiej sytuacja czysto ludzkiego i politycznego zbliżenia z Rosją stwarza nieoczekiwaną szansę do zlikwidowania zmór przeszłości ciążących nad stosunkami polsko-rosyjskimi, prawdziwego pojednania i otwarcia dla tak koniecznej i obustronnie korzystnej współpracy. Będzie mieć to wymiar stabilizujący dla Europy Środkowej i dla Europy jako całości, ale pozostaje w sprzeczności z celami polityki transatlantyckiej oraz ambicjami i celami polityki niemieckiej. Dlatego należy się liczyć z silnym przeciwdziałaniem, które już widać na łamach, w rozgłośniach i na ekranach rzekomo katolickich i patriotyczno- narodowych mediów.

  Dla przywódców polskich środowisk narodowych i suwerenistycznych jest to okres wielkiej próby ich dojrzałości, odpowiedzialności i dalekowzroczności. Należy zakopać rów między PRL, a tzw. Polską Solidarnościową. Czas najwyższy powiedzieć prawdę, że jest tylko jedna Polska.

  Posiadamy często różną formację światopoglądową, różną wrażliwość socjalną, odmienne biografie zawodowe i polityczne, ale jest tylko jedna Polska, której jedynie moralna, polityczna i gospodarcza dobra kondycja jest w stanie zapewnić pomyślną i bezpieczną przyszłość polskim rodzinom.

  Nie dajmy się zmanipulować przez granie na indywidualnych ambicjach i przesadnych wyobrażeniach o sile rozproszonych środowisk. Konieczna jest jedność Polaków, ale nie wokół mitów i teatralnych gestów, ale wokół żywotnych narodowych celów oraz niezwykła ofiarność i sprawność organizacyjna w trakcie najbliższej kampanii prezydenckiej.

  Potrzebny jest wspólnie akceptowany, jeden kandydat na urząd prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz lojalne i zdeterminowane działanie. Wtedy wygramy i zmienimy Polskę.

  Paweł Ziemiński

  Łódź, 12 kwietnia 2010 r.

  za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/04/13/smierc-prezydenta-l-kaczynskiego/
  nadużycie link skomentuj usuń
  stanislav 11.04.2012 21:08:32
  Gwoli prawdy
  Requiem dla Prezydenta


  Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

  Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

  Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

  Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

  Panie Prezydencie – pamiętamy.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

  Polski Narodzie – pamiętaj.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

  Polski Narodzie – zapamiętaj.

  Prezydencie Lechu Kaczyński

  Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

  Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

  Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.

  Dariusz Kosiur


  za: http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/04/14/requiem-dla-prezydenta/
 • @Paweł Tonderski
  Lech Kaczyński dobrze przysłużył się Polsce i żadne pańskie fantazje i urojenia tego nie zmienią.
 • @stanislav 19:14:10
  Pozdrów odemnie Putina i przekaż mu,że kiedyś go dopoadniemy:)))))))
 • @stanislav 19:14:10
  Nie wiem, dlaczego do Polaków nie docierają te argumenty, które pan przypomniał w swoim komentarzu, który nadaje się jako oddzielny felieton. :)?
  Pozdrawiam.
 • @Piłsudczyk 19:14:45
  Tak, przysłużył się masonerii, ale i syjonistom i przypadkowo trochę Polakom, to prawda. :)
 • @Paweł Tonderski 20:03:50
  To pan im się przysłużył pisząc takie głupoty, które ośmieszają Polską prawice i środowiska niepodległościowe
 • @Piłsudczyk 20:08:17
  Jeszcze raz panu powtórzę, bo być może pan już o tym zapomniał, to nie są moje słowa, tylko nieżyjącego prezydenta Polski śp. Lecha Kaczyńskiego, która sam mówił te słowa albo kazał je mówić innym w swoim imieniu. :)

  Niech pan nie dzieli Polaków na prawicę i lewicę, ponieważ nie ma żadnej prawicy ani lewicy, przynajmniej w Polsce, są wrogowie Polski i ci ludzie, którzy Polskę kochają i chcą dla niej się poświęcać, i ci którzy tego nie czynią, są Polacy lub ludzie, którzy Polski nie kochają, są ci Polacy, którzy Polskę traktują jak swoją matkę i ci wszyscy, którzy Polskę traktują jak żywicielkę, ale zachowują się przy tym jak kleszcze, jak zwykłe pasożyty, a Polskę i tę ideę mają w głębokim poważaniu. :) Ten który Polskę sprzedaje Rosjanom, Niemcom, rządowi amerykańskiemu, syjonistom, masonerii lub żydostwu, jest dla mnie takim samym zdrajcą Polski, i tutaj być może, niektórzy z nich są prawicowcami, ale na pewno nie polskimi, być może syjonistycznymi lub żydowskimi.
 • @Paweł Tonderski 20:24:39
  Opowiada pan pierdoły i manipuluje faktami.

  PS:Dlaczego pan tak nienawidzi żydów?
 • @Piłsudczyk 20:35:48
  Kto panu naopowiadał te bajki, że ja nienawidzę żydów?
 • @Paweł Tonderski 20:03:50
  Ale się trafił dyskutant; żeby chociaż trochę inteligentny.
  Niestety ten typ kontrolera blogowego, jaki ci się trafił, to tzw, średni sort.
  Jeśli mu trochę mocniej przyłożysz, to odezwie się jego prowadzący.

  Warto było prześledzić dyskusję.
  Nie mam sił, aby się włączać.

  Trzymaj się.
 • @Paweł Tonderski 20:38:58
  Pańskie pełne nienawiści komentarze mogą o tym świadczyć
 • @Piłsudczyk 20:43:10
  Proszę w nich wykazać nienawiść, proszę je zacytować w takim razie, gdzie ta moja nienawiść.

  Zaczyna się stara żydowska pieśń o nienawiści i antysemityzmie, nienawiść do żydów i przesycenie nienawiścią do nich biedaków, już nie były ubek i enkawudzista i sowieciarz, ale antysemita i wróg żydów, a więc można go oskarżyć o propagowanie nienawiści między rasami. :))

  Hasbara jednak jest szkolona, teraz już tylko pozostaje panu oskarżenie mnie o segregację rasową i o publiczne propagowanie nazizmu i antysemityzmu. :)
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:39:28
  Pan też ma problemy z psychiką???????
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:39:28
  :) Staram się jak mogę, trzymać swoje nerwy na wodzy. :))
 • @Paweł Tonderski 20:55:10
  Właśnie pan tą nienawiść pokazał:)
 • @Paweł Tonderski 20:02:56
  Panie Pawle.
  Do Polaków te argumenty docierają, ale do "parchów" już nie!
  Pozdrawiam
 • @Shoovar44 22:08:01
  "Parchem" to jest pan
 • @Piłsudczyk 15:31:22
  A co zaprzecza Pan faktom oczywistym i chce Pan na czarne mowić białe. Pan mysli, ze ludzie nie używają mózgu. Otoż nie drogi Panie używają, to Pan ma problemy z myśleniem, bo jest chyba zbyt leniwy na takie ciężkie czynności, Pan kieruje się zaimputowanymi mu skomasowaną i zakamuflowaną propagadę, która jedzie na głupich emocjach "bydełka"
 • @Piłsudczyk 15:35:32
  Ależ Panie te wypowiedzi sa ogólnie dostępne. Jedź Pan do Fundacj Sorosa i poproś o przemówienia Pana Prezydenta. Coś Pan z choinki się urwał, za bombkę Pan robisz?
 • @Piłsudczyk 20:35:48
  Piłsudczyk:
  "@Paweł Tonderski 20:24:39
  Opowiada pan pierdoły i manipuluje faktami...."
  ======================================

  Tej polskojęzycznej żydo-ruskiej sfołczy

  (katerina404, Paweł Tonderski, stanislav, Antoni1,

  Marek Kajdas, telewidzacy itp.) nie przegatasz, bo im kacap płaci

  od każdego załganego bzdeta :)) - te czerwone kundle będą

  opluwać Wielkiego Prezydenta Polaków Lecha Kaczyńskiego

  aż do rana :))

  Szacunek za wytrwałość w walce o prawdę o Wielkim Polaku

  Lechu Kaczyńskim !


  Pozdrawiam Serdecznie
 • Znakomity materiał Panie Tonderski
  Dlatego ja ciągle powtarzam, aby nikogo nie urazić. Wyjaśnic zbrodnię smoleńską tak, ale popierać Kaczyńskiego NIE.

  Wyjaśnic zbrodnię z punktu widzenia czysto ludzkiego, aby świat zobaczył całą ochydę tego spustoszenia, jakich narzędzi używa się w walce politycznej. Jak brudna jest ta polityka i jakie jest jej drugie, trzecie i czwarte dno. Każdy mord trzeba wyjaśnić.

  Ale nie tworzyć nową martyrologię na bazie zbrodni smoleńskiej. O ile mnie pamięć nie myli, to Kaczyński juz stał przy korycie i co, ano jajco.

  On też kopie do tej samej bramki, tylko nie trzyma z Chabadem a z syjonistami. Tak samo jest pro Unijny pro Izraeelski i ma w dupie naród i miliony palestyńskich dzieci.

  Ale co się dziwić sam dzieci nie posiada, to co mu tam, władzunia, to dopiero jest czad!!!
 • @Zbigniew-Grzymski 22:46:48
  Ciekawe czyim Pan jest psem gończym? Jak ja lubię te Pana pierdoły czytać.
 • @Zbigniew-Grzymski 22:46:48
  Dziękuje za słowa otuchy.
  Tych rusofilów trzeba zwalczać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 • @katerina404 22:51:36
  To pani pisze pierdoły
 • @Piłsudczyk 22:55:25
  Nawet słowa o Rosjanach nie napisałem, komentują panowie słowa swojego prezydenta śp. Lecha Kaczyńskiego, a nie moje, tutaj nikt nie napisał nic o Rosji w dobrym kontekście.

  Kiedyś na zebraniach pierwszej Solidarności KOR-wcy też ludziom ubliżali, i oskarżali ich agenturalną ubecką przeszłość, będąc samemu TW lub agentami sowietów. Dzisiaj już te metody na Polaków nie działają panie Piłsudczyk i panie Grzymski. :)
 • @Paweł Tonderski 23:00:56
  Pańska teczka znajduję się w Moskwie, w siedzibie FSB
 • @Paweł Tonderski 23:00:56
  ŚP.Prezydent Lech Kaczyński nigdy tych słów nie powiedział, a to co podałeś na blogu to zwykła manipulacja!!!!!!!!!!
 • @Piłsudczyk 23:05:32
  Których nie powiedział? No to, rzeczywiście argument, jest jak byk na stronach Dziennika Polskiego, ale nie powiedział, w jego imieniu odczytała to posłanie jego ministrowa, to tak jakby on powiedział. :)

  Jak nie, jak tak. :) No on osobiście nie powiedział wysłał tam swoją wiceminister. :) W Izraelu też to nie on mówił, a kto, jego sobowtór?

  Nie zwrócił zdrajcom i dezerterom z Armii Andersa żydowskim syjonistom polskiego obywatelstwa, to kto to uczynił, szpiedzy sowieccy. Proszę się nie obawiać, mojej teczki na Łubiance niema. :))))
 • @Paweł Tonderski 23:11:12
  I poraz kolejny pan beszczelnie kłamie.

  Przyjdzie kiedyś taki dzień kiedy zbudujemy IV Rzeczpospolitą i oczyścimy Polskę z łajdactwa i zaprzaństwa
 • @Piłsudczyk 23:19:05
  Dowody poproszę, na potwierdzenie pańskich słów. :)
  Na razie to pan w haniebny i chamski sposób oskarża mnie o agenturalną przeszłość i pracę na rzecz Rosjan.

  Piłsudczyk, a gdzie pański honor, został w synagodze, czy na Kercelaku, sprzedał pan, czy zamienił na myckę?
 • @Piłsudczyk 23:19:05
  Chyba w Izraelu będzie pan budował tę IV RP, bo my Polacy do tego swojej ręki nie przyłożymy. :))) Radziłbym panu najpierw nauczyć się pisać poprawnie w naszym języku, ponieważ nieustannie popełnia pan błędy, nie ma pan tam na podorędziu jakiegoś dobrego translatora?
 • @Paweł Tonderski 23:25:19
  Trzeba być debilem albo agentem, żeby pisać takie pierdoły jak pan!!!
 • @Piłsudczyk 23:29:30
  Bana pan ode mnie nie dostanie, ponieważ ja nie stosuje tak jak wy tych bolszewicko - ubeckich metod, natomiast jeżeli pan się nie uspokoi, będę pana komentarze kasował. :) Żeby potem nie miał pan do mnie o to pretensji. :)) Proszę mnie nie obrażać, ponieważ nie zna pan, ani mnie, ani historii mojej rodziny.
 • @Paweł Tonderski 23:28:21
  Błedy to popełnia pan na swoim nikczemnym blogu oczerniając Wielkiego Polaka ŚP.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
 • @Piłsudczyk 23:33:50
  Dla pana być może był wielki, dla mnie nie.
 • @Paweł Tonderski 23:35:44
  W przeciągu 50 lat w każdym większym Polskim mieście będą stały Jego pomniki.
 • @Piłsudczyk 23:42:39
  Piłsudskiego też są, mimo że mordował Polaków. :)))

  Stalina, Lenina i Dzierżyńskiego też stały, w niektórych miejscach nadal stoją. :)))
 • @Paweł Tonderski 23:51:37
  Piłsudski nie mordował Polaków
  Ludzi, którzy niszczyli Polskę wsadzał do specialnych obozów odosobnienia.
 • @Antoni1 23:58:23
  Traktat podpisany, a Polska nadal istnieje :)
  Więc niech pan nieopowiada ludziom pierdoł o złych żydach.
  A, może pan jest żydem i z tego powody ma pan kompleksy, a atakując żydów chce się pan dowartościować:)
 • @Piłsudczyk 17:17:26
  Heh kolego ja nie pisałem kto jest lepszy:) A jeżeli chodzi o prawicę to tylko Janusz Korwin Mikke i nikt inny.
 • @Antoni1 00:16:19
  bredzi pan
 • @Ain 00:15:42
  Janusz Korwin Mikke to skończony polityk, który nawet nie potrafi
  zarejestrować list wyborczych:)
 • @Piłsudczyk 00:00:28
  Dla mnie jesteś ignorantem Piłsudczyk. Nic nie wiesz, jesteś albo niedoinformowany albo po porostu mało inteligentnym prowokatorem, kiedyś nosili tacy jak ty znaczki z wizerunkiem Wałęsy w swoich klapach, daliby się za niego zabić, a dzisiaj macie inną ikonę polskości i Polaków Lecha Kaczyńskiego, który Polskę przy każdej okazji zdradzał. Kończę dyskusję z Tobą, bo widzę, że to nie ma żadnego sensu. :)

  A kogo więziono w Berezie, kto zdelegalizował Stronnictwo Narodowe, ONR, OWP, kto wsadzał do więzień polityków Stronnictwa Narodowego i ONR-u, sowieci, komuniści, kto zamordował Rozwadowskiego, odsunął od dowództwa Hallera, kto ciemiężył razem z żydostwem i kliką sanacyjną Polaków, wtedy Polacy mieli swoich obrońców, m. in. Kościół i polityków Narodowych, na przykład w sobie Adama Doboszyńskiego, dzisiaj już nawet Polaków nie broni ich własny Kościół...
 • @Piłsudczyk 00:06:59
  Królestwo Kongresowe, to też była Polska ignorancie. :)
 • @Paweł Tonderski 00:21:28
  Piłsudski wsadzał też komunistów w tym wielu żydów oczym pan zapomina:)

  Roman Dmowski mimo swoich kontrowersyjnych poglądów był wielkim Polakiem w odróżnieniu od jego rusofilskich wychowanków:)

  PS:Jestem doktorem nauk historycznych więc niech pan mnie nie poucza
 • @Paweł Tonderski 00:22:59
  Królestwo Kongresowe było rosyjskim kondominium, podobnie jak teraz:)
 • @Piłsudczyk 00:28:34
  i traktat lizboński niema nic do rzeczy
 • @Piłsudczyk 00:26:24
  Doktor, tak jak profesor Bartoszewski albo profesor Śpiewak? No jeżeli mamy w Polsce takich doktorów historii, to biada nam Polakom. :))))

  Pan się do tego nie przyznaje, bo się pan ośmiesza, doktor nauk historycznych, tak jak Kuźmiuk jest doktorem nauk ekonomicznych. :)))

  Wymień tych żydów, których jakoby wsadzał do więzień Piłsudski i jego sanacyjna klika?!

  Komunistów wsadzał w tym żydów, to prawda, coś jednak słabo ich pilnował, ponieważ po wojnie ci sami ludzie mordowali Polaków, jednak bardziej niż komunistami socjalista Piłsudski zajmował się polskimi narodowcami, taki z niego był polski patriota, to samo można powiedzieć o Kaczyńskich, chcieliby najlepiej wymazać z polskiej historii informacje na temat Polskiego Ruchu Narodowego, są na tyle bezczelni, że podszywają się pod żołnierzy wyklętych, którymi w większości byli przedwojenni narodowcy, a więc przeciwnicy polityczni kliki sanacyjnej, która już wtedy z Polski chciała uczynić Judeopolonię... To nikt inny tylko Piłsudski nagradzał swoich morderców Pułkowników orderami "VM" i rozkazał im wstępowanie do masonerii...

  Ignorant doktor historii, ze znaczkiem Lecha Kaczyńskiego w klapie swojej marynarki, który zdradzał Polskę, który jako argument w dyskusji ze swoimi oponentami w dyskusji pisze najczęściej bzdury i bzdety oraz nieprawda.
 • @Antoni1 00:32:44
  Panie Antoni, ale ja się zgadzam z pana komentarzami, zazwyczaj wtedy gdy zgadzam się z jakimś komentarzem nie wchodzę w polemikę z autorem takiego wpisu. Pozdrawiam.
 • @Piłsudczyk 00:28:34
  Tak dzisiaj Polska to kondominium syjonistycznej Ameryki i syjonistycznego Izraela, które przyzwalają na kompletną rujnację Polski, w tym Rosji i Niemcom, w których również rządzą żydzi lub byli komuniści albo goje oddani sprawie syjonistycznej.
 • @Paweł Tonderski 00:41:06
  To pan pisze nie prawde siejąc nienawiść wobec żydów i śp.Prezydenta
 • @Piłsudczyk 22:39:00
  Muszę Pana rozczarować.Do czwartego pokolenia wstecz (dalej się nie zagłębiałem), zarówno ze strony ojca jak i matki sami Polacy. Ale od Pana hasbarą trąci na kilometr!
 • @Shoovar44 00:48:35
  a od pana czuć silną nienawiść do żydów
 • @Paweł Tonderski 00:47:02
  Czytając pańskie komentarze chce misię śmiać, pokarze je moim studentom na wykładzie o antysemityźmie
 • @Piłsudczyk 00:51:07
  A od Pana silną woń czosnkową :)
 • @Piłsudczyk 00:54:02
  W tym zdaniu popełnił pan dwa błędy ortograficzne, niech pan tego nie pokazuje swoim studentom. :)))) Chyba, że chce pan ich pokarać - pokarzę ich pokazując im swoją pisaninę. :)

  Tak piszą doktorzy nauk historycznych. :)
  Cytuję za doktorem historii Piłsudczykiem:

  [...]Czytając pańskie komentarze chce misię śmiać, pokarze je moim studentom na wykładzie o antysemityźmie[...]

  Misię? Misie to są w ZOO.
 • @Paweł Tonderski 01:06:04
  Wyśmiewają się z Bula, a sami byk na byku i do tego doktor, ale pisze jak Bul - Komorowski, to jest "elyta" sanacyjna. :)) Arystokracja izraelska. :))))
 • @Paweł Tonderski 01:08:19
  "Lech Kaczyński dobrze przysłużył się Polsce i żadne pańskie fantazje i urojenia tego nie zmienią."

  A w czym jeżeli wolno spytać się przysłużył. Masonerii owszem, ale Polakom w czym? Jakos nie bardzo sobie przypominam, co tak rewelacyjnego zrobił?

  A te wypowiedzi Kaczyńskiego, które cytuje dosłownie Pan Tonderski, to nazywa Pan zmanipulowanymi. Czystym faktom Pan zaprzecza? To dopiero trzeba mieć wyprany mózg, aby nawet z faktami się nie zgadzać i z uporem godnym maniaka na czarne mówić białe.

  Może Pan jeszcze powie, że nawet video z wiadomości w meansremowych mediach też zostało zmanipulowane i wszystkie fotki Kaczyńskiego w ciasnym bereciku.

  http://www.youtube.com/watch?v=O9wC1AIdY2g&feature=player_embedded
 • @katerina404 01:49:37
  Tak szanowna pani Katarzyno, bo to nagrali agenci sowieccy i polscy byli ubecy. :))

  To też:

  http://www.youtube.com/watch?v=diZu489GXdY
 • @Paweł Tonderski 02:04:02
  I to też. Tego nie powiedział Lech Kaczyński, to powiedział Paweł Tonderski. :)

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YPUhpzGKWnM#!

  I to nie jest kura tylko osioł. :)
 • @Paweł Tonderski 02:07:14
  Dlatego smieszność tych ludzi jest porażająca. Tylko nie wiem, czy oni tak z głupoty, czy to celowe działanie i niedocenianie inteligencji Polaków.
 • @Paweł Tonderski 02:07:14
  http://www.youtube.com/watch?v=7t9_ynIWIlk

  Nie wiem tylko, czy Pan Gzymski zna język angielski, ale Wiliam Cooper, który został zamordowany pod swoim domem tłumaczy co nieco o tej loży, której "zasługi" dla świata podkreślał w Fundacji Sorosa Pan Kaczyńksi
 • @Paweł Tonderski 02:07:14
  Oni myślą, że my kochamy Putina, który kopie do tej samej bramki i żyje sobie jak lord koks, bo jest takim samym zdrajcom narodu rosyjskiego. Oni myslą, że my nic nie rozumiemy, tylko oni posiedli wielką wiedzę.

  A tymczasem tu nie chodzi w tej chwili o walke miedzy narodami, tylko między dobrem i prawda, a złem i kłamstwem.

  Każda półprawda jest też kłamstwem niestety, a oni produkuja półprawdy i kłamstwa w najczystszej postaci i ciągną za sobą tłumy zdezorientowanego "bydełka"
 • @Paweł Tonderski 02:07:14
  I mamią ludzi dobrymi i złymi policjantami. A wszędzie na świecie doprowadzili do dwupartyjności lewica i prawica i na kogo nie zagłosujesz, to i tak po myśli globalistów, bo lewica od prawicy różni sie tylko nazwą, ale cele te same i ten sam sposoring.

  A cele to: zwiększanie kontroli nad ludem, obniżanie ich wykształcenia, statusu majątkowego, odzieranie z godności "Spieprzaj dziadu", coraz większa centralizacja władzy - Unia Europejska, Rząd światowy. Popieranie Grossów, gloryfikowanie martyrologii żydowskiej, jako osłonka dla planów syjonistów,.

  Jeszcze 10 lat wstecz nie były tak widoczne w sejmie te świeczniki, cisne bereciki, świętowanie nie polskich świąt.

  To zupełnie jakbyśmy w Izraelu, wepchnęli w publicznej telewizji nasze chrześcijańskie celebracje świąt. A tymczasem w naszej telewizji o tym się mówi w Faktach. Taki to ważny fakt dla Polaków. To jest mega wielkie wydarzenie na czołówkę w prime time i na pierwsze strony gazet.

  No i oczywiście nasz prezydent musi być w to mocno zaangażowany, no i cały świat przy okazji, bo to wielkie wydarzenie dla świata całego.

  A w tym samym czasie, kiedy ten świat tak celebruje te mega ważne uroczystości, kolejnych tysiące dzieci palestyńskich ginie w swoich łóżeczkach. Takie niewinne małe maleństwa.

  A Pan Kaczyński, wielki mąż stanu, szalenie prawy i wrażliwy człowiek mówi : "Rządy w Polsce się zmieniają, ale nasza polityka względem Izraela się nie zmienia. Izraela, który produkuje zło i którego utworzenie po wojnie było wysoce problematyczne. Ciekawe komu ten twór tak naprawdę służy, bo z pewnoscią nie Semitom.

  Ale jak ja mówię, aby myśleć, trzeba mieć mózg, a nie groszek w jego nmiejsce.
 • @Piłsudczyk 23:19:05
  "Przyjdzie kiedyś taki dzień kiedy zbudujemy IV Rzeczpospolitą i oczyścimy Polskę z łajdactwa i zaprzaństwa"

  Chyba pisząc to miał Pan na myśli IV Rzeszę.
 • @Piłsudczyk 23:42:39
  "W przeciągu 50 lat w każdym większym Polskim mieście będą stały Jego pomniki."

  Tych Waszych pomników, to juz nie ma miejsca gdzie stawiać, tak się lubicie pomnikami sfałszowanej historii otaczać. A może tak zamiast tych pomników postawić domy dla bezdomnych, których system bezprawnego zdzierania z obywateli wykończył. System, który gloryfikuje tylko sitwę przy korycie i pcha ich do wszystkich możliwych stategicznych urzędów, system, który uniemozliwia wybicie się naprawdę wartościowych i zdolnych jednostek, a miernoty z kzrywymi kręgosłupami i duchowe trupy, ciągle na fali i jeszcze jęczą i ryczą, że za mało hołdu im się oddaje, tylko krytykuje się ich i nienawidzi, za to, że "sukces" osiągnęli.

  To dopiero nazywa się tupet i bezczelność w najwyższym wydaniu. Mistrzostwo świata.
 • @katerina404 03:24:16
  To wy fałszujecie historie pisząc takie bzdury, w których jest pełno nienawiści wobec żydów i ŚP.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  Naszczęście waszych poglądów nie podziela większość Polaków
 • @Piłsudczyk 13:07:20
  Znów Pan walnął byka w nazwisku swojego guru! Powinno być Kalkstein (czy jakoś tak...)
 • Prezydent Rzeczpospolitej Obojga Narodów - Judeopolonii
  Ciekawy spór o status patriotyzmu L.K. Ale jakoś dziwnie nikt nie zauważył, że to on wniósł ogromny wkład w przekształcenie nas w Judeopolonię. To on po raz pierwszy w historii dokonał haniebnego aktu - sprowadzenia hanuki do polskiego najwyższego urzędu - Pałacu Prezydenckiego. To on dwulicowiec rzekomy katolik przykładnie modlący się w Kościele wraz ze swoją małżonką, za chwilę idzie i zapala judaistyczną świecę hanukową.
  Dla niedowiarków:

  http://www.prezydent.pl/archiwum/archiwum-aktualnosci/rok-2006/art,150,802,chanuka-w-palacu-prezydenckim.html

  Widać Pan Bóg miał jego dosyć.
 • @Piłsudczyk 23:19:05
  Szczerze doradzę. Proszę zaczynać z tym łajdactwem od siebie i to nawet od razu. Szkoda czasu na czekanie na jakies tam numerki IV czy siedem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej