Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Najgorszy antypolski element wychodzi ze swoich nor

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do tego, aby w Polsce ujawnili się anty Polacy i wrogowie Polski z lewa i prawa, była do tego potrzebna banderowska rewolucja na Ukrainie. I znowu w Polsce "Puławy" walczą z "Natolinem".

Pożyteczni idioci w Polsce po obydwu stronach ukraińskiej barykady...

Awantura ukraińska opłacana z niemieckich, amerykańskich i żydowskich pieniędzy, z udziałem polskich osłów trojańskich, którzy kosztem Polski chcą walczyć o wolną i niezależną Ukrainę rękoma Polaków, tak aby ich zdaniem tym zaszkodzić przede wszystkim Rosji. Ich zdaniem nie szkodząc przy tym Polsce i Polakom. A moim zdaniem ci ludzie powinni zastanowić się nad tym, czy na zmianach na Ukrainie, tak naprawdę w jakikolwiek sposób skorzystają Polska i zwykli Polacy?

Jeszcze raz powtarzam to samo, jeżeli ktoś nie popiera Ukrainy i ich banderowskich władz opłacanych przez Amerykanów, Niemców, Izrael i innych, nie oznacza to tym samym poparcia dla Rosji.

Trzeba być wyjątkowym myślicielem, aby te dwie sprawy ze sobą łączyć i stawiać je w tym samym szeregu, jako coś zupełnie oczywistego.

I ten język propagandy, którym wielu pisowskich patriotów w tego typu dyskusjach posługuje się, językiem wywodzącym się prosto z gazety polskiej i niezależnej inaczej, że jak nie popierasz Ukrainy, to zaraz musisz być agentem sowieckim. Przecież to myślenie jest tak głupie, że aż śmieszne.

Tak jak z tym, że Polska musi być w strefie euro i samej Unii, bo jak nie to Białoruś albo Rosja...

Jeżeli ja jestem agentem sowieckim, zdaniem pisowskich patriotów, ponieważ nie popieram tego, co obecnie dzieje się na Ukrainie z powodów, które już wymieniłem wcześniej, to ci wszyscy ludzie, którzy takim jak mnie zarzucają agenturalność są w takim razie agentami amerykańskimi, żydowskimi lub niemieckimi, a może francuskimi albo angielskimi... Proszę wybrać z tego, co sobie państwo tam chcecie... A najważniejsze jest to, czy tego typu argumenty w dyskusji z innymi ludźmi można wykorzystywać do tego, aby ich nazywać pożytecznymi idiotami lub agentami sowieckimi czy innymi, albo jakimiś innymi agentami wpływu?

Czy kiedykolwiek twierdziłem, że popieram Sowietów albo Rosjan z tego powodu, że nie popieram  tego, co obecnie wyprawia się na Ukrainie?

Orban też nie popiera Ukrainy, to znaczy, że jest agentem sowieckim? Węgrów Sowieci nie mordowali? Jednak Węgrów mordowali też Ukraińcy, dlatego dzisiaj pamiętając te wydarzenia Orban nie zamierza popierać Ukrainy, a dokładnie tych nowo wybranych ukraińskich rządów. I tyle, co w tym złego? I w tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na to, że mam wiele krytycznych uwag względem Orbana, jednak w tym momencie moim zdaniem postąpił dobrze dla Węgier.

A w przypadku tego, co dzieje się na Ukrainie proszę wypowiadać się tylko w swoim własnym imieniu, a nie w imieniu całego narodu i wszystkich Polaków i najlepiej, jakby to państwo czynili pod swoimi prawdziwymi imionami i nazwiskami. Ponieważ to bardzo poważny temat, który może zakończyć się wojną domową na Ukrainie i międzynarodowym konfliktem zbrojnym, a to nie jest gra w szachy albo warcaby czy w brydża.

Dobrze, że podobnej rewolucji nie ma w Polsce, bo jak wiadomo, wtedy gdy Polacy wychodzą na ulice polskich miast w proteście przeciwko temu, co się czyni z Polską i Polakami, to zdaniem polskojęzycznych elit politycznych oraz według postępowej i nowoczesnej polskiej młodzieży wychowanej na TVN-e to faszyści, huligani, antysemici i polscy kibice piłkarscy, inaczej bandyci. Natomiast, Ci którzy obecnie chcą walczyć o wolność Ukrainy w naszym kraju za Polskę przecież by swojej krwi nie przelewali, co innego gdy chodzi o wolność innych. O to juz zupełnie inna sprawa, tam pokazują polskie flagi i podkreślają to, że są Polakami, w Polsce Polski się wstydzą i mają z tego tytułu jakieś kompleksy. O Ukrainę też nie będą walczyli własnoręcznie, zamiast tego wyślą tam Polaków lub nas w tę niemiecką, amerykańską, fracuską i żydowską awanturę wmanewrują, a potem nas zostawią samym sobie z Rosjanami i ich nienawiścią do Polski na naszej głowie. Tak jak to już bywało kiedyś...

 W sprawie "wolnej" Ukrainy zaczęli wypowiadać się nawet "nasi" polskojęzyczni artyści. Innymi słowami wszystkie ręce na pokład.

Maleńczuk na ten przykład okazał się nagle Polakiem patriotą, przypomniał sobie nawet o tym, że mieszka w Polsce, i że jest Polakiem, i że jest gotowy oddać swoje życie w walce o wolną i niezależną Ukrainę, o zgrozo jako Polak... A przecież do tej pory z polskim zaściankiem walczył, nagle okazało się, że to Polak z krwi i kości, który jest gotowy walczyć o waszą i naszą wolność, zwłaszcza o waszą, ale na Ukrainie a nie w Polsce.

 Najgorszy lewacki i anarchistyczny element, patologia społeczna wyszła ze swoich nor, do tego aby do tego doszło potrzebna była rewolucja na Ukrainie... To też w sumie dla Polski jakaś korzyść...

A co na to polska patriota Jezus Maria Peszek?

Wszyscy ci, którzy twierdzą, że ci Polacy, którzy nie popierają tego, co obecnie dzieje się na Ukrainie chciałbym im napisać, że w wielu przypadkach są to ludzie nie popierający Rosji i ich imperialnych zapędów, i że w tym samym czasie uaktywnili się również inni pożyteczni idioci, oprócz tych kochających Putina i naszych przyjaciół Słowian Rosjan. I to nie są tylko ci wpatrzeni w wielką i przyjacielską nam Rosję, ale również ludzie w zasadzie całkowicie podporządkowani interesom żydowskim, amerykańskim, niemieckim, francuskim i angielskim, które te państwa mają na Ukrainie, które nie będą wpływały na nasz dobrobyt i nasze bezpieczeństwo narodowe, tak jak nie będą wpływały na nasze bogactwo... Chyba, że naszym polskim interesem narodowym są te związane z Kwaśniewskim i ludźmi, którzy stoją za nim?

W takim razie proszę państwa, kto tutaj jest pożytecznym i na dodatek idiotą?

 A może ci wszyscy ludzie są masonami z "BB", że tak im zależy na tej "wolności" Ukraińców pod przyszłą niewolą unijną, do której aby w nią wprowadzić Ukraińców wykorzystuje się polskojęzyczne elity polityczne, które wypowiadają się w sprawie Ukrainy w imieniu wszystkich Polaków?

Czy potem to wszystko będą państwo w stanie Ukraińcom wytłumaczyć, dlaczego Polacy ich przed tym wszystkim nie ostrzegli, nie uprzedzili ich przed tym dobrobytem i bogactwem unijnym oraz porządkiem, które już wkrótce ich czekają, po tym gdy ich tym unia obdaruje? Co Ukraińcy będą wtedy mówili, do kogo będą mieli przede wszystkim pretensje?

Do anonimowych Polaków zwolenników Unii na Ukrainie, czy do kogoś innego? Rozumiem jeszcze tych, którzy to czynią pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, takich jak Kukiz, Maleńczuk, Piętak, Wildsteiny, Kowal, Kaczyński i jego PiS, Sikorski, Palikociarze, Stankiewicz czy inni wielcy polscy patrioci z TVN WSI-24 i z Gazety Wyborczej, ale także tacy wielcy polscy patrioci, do których należą Kwaśniewski i Bul Komorowski, ale nie rozumiem zwykłych anonimowych Polaków, którzy na co dzień borykają się z unijnym bogactwem i dobrobytem, które mamy w Polsce?

Z INNEJ BECZKI

Najzabewniejsze w tym wszystkim jest to, że ci sami ludzie w Polsce na temat Kościoła i tego, co się w nim dzieje wypowiadają się, którzy z tym Kościołem nigdy nie mieli nic wspólnego. A mało tego z tym Kościołem i w ogóle z polskim katolicyzmem walczyli za komuny. Obecnie jakoby walczą o wolność i możliwość wolności wyznaniowej dla znikomej mniejszości, która terroryzuje większość, walcząc z Polskim Kościołem Katolickim, który jakoby ich w Polsce tłamsi i prześladuje.

Wczoraj stalinowski bolszewik strzelający polskim duchownym w tył głowy, obecnie wolnościowiec, demokrata bojownik o prawa człowieka i mniejszości wyznaniowe oraz bojownik walczący z ksenofobią, antysemityzmem i przejawami dyskryminacji dewiantów seksualnych występującymi jakoby w naszym kraju... Inaczej jakby nie patrzeć palikociarze lub byli polscy komuniści, w tym przede wszystkim Polacy z krwi i kości, a nie żydzi, a może to jednak żŻydy...

I NA KONIEC

 

A przecież jakoby zdaniem, niektórych Polaków "Bul" Komorowski jest szpiegiem rosyjskim, WSI, GRU i KGB razem wziętych. Jednak jego ostatnie wypowiedzi i to co mówi na temat Ukrainy jakby tego nie potwierdzały. A może to z jego strony cwanego intelektualisty i szpiega, to tylko taka zmyłka, tego niestety nie wiem. To wszystko co dotyczy prezydenta Komorowskiego jest dla mnie zbyt skomplikowane, tego swoim rozumem nie objął by nawet sam Iwan Władimirowicz Miczurin...

I to by było na tyle...

KOMENTARZE

 • @autor
  Tak, 25 lat trzeba było, aby szumowiny wypłynęły na wierzch...

  Choć już wcześniej widać je było.

  http://maciejsynak.blogspot.com/p/50-pytan.html
 • najsmutniejsze jest to, że polskim osłem trojańskim okazał się też Łażący Łazasz
  http://3obieg.pl/zabic-putina

  dotąd miałem o nim lepsze zdanie.
 • Idź na drzewo...
  Na bieriozkę, z tą ruską szkołą propagandy. O czym tak gardłujesz matrioszko? Mało ci Rosji? Kup se wołgę, będziesz miał namiastkę.
  Możesz też wylepić szyby gazetami, zjednoczy cię to duchowo z kochanymi Sybirakami. Usrael, Zydzi i masoni rujnują twój dzień? Biedaku... Ja Żyda nie widziałem już od tygodnia, masona od roku, a usrael... och, żeby u nas można było żyć jak tam, a nie w tym ponurackim szlamie postPRLu, pełnym specjalistów i intelektualistów i obsranych psim gównem miejskich chodników... czego w pełnym tępaków i Murzynów Usraelu nie ma od 30 lat?
  Ale wpisuje się to w sowiecki pogląd na świat - oni właśnie mają podobne priorytety, nie widzą własnego buractwa... Więc jak czytam te rozprawy o tym, kto sfinansowal namiot na Majdanie, to już wiem, czym to pachnie i skąd pochodzi.
 • @Muni 02:10:30
  Peszek i Maleńczuk będą z ciebie muni dumni. :)

  I tacy jak muni śmią nazywać innych lemingami, gdy sam niczym od ich sposobu myślenia się nie różni. :)

  A ja na banderowskim majdanie widziałem kilku żydów z Polski i z Francji, ale muni nie wiedział, pewnie padło mu na oczy.

  ps

  Kiedyś na zebraniach pierwszej Solidarności każda krytyczna uwaga dotycząca KOR-u i ludzi z nim związanych, kończyła się względem takiej osoby zarzutem o agenturalność i zdradę Polski, dzisiaj każda krytyka związana z popieraniem przez Polskę i Polaków tzw. "wolnej" Ukrainy spotyka się z taką samą krytyką. Czasy się zmieniają, jakoby ludzie też, a metody walki z niewygodnymi ludźmi są takie same jak kiedyś. :)
 • @Paweł Tonderski 05:00:22
  Dobry tekst.widać, że znowu zacząłeś myśleć, bo już zacząłem mieć wątpliwości;-)))
 • Gnidowatość elit mętnego nurtu
  Myślę, że istota problemu tkwi w lekkości do szkalowania, która wraz z rozwojem medialności kontaktów, wprowadza nam do Polski mentalna gnidowatość elit mętnego nurtu polskiej estetyki.

  Oskarżanie ludzi nieufnych wobec dobrosiąsiedztwa z postbaderowcami, o działanie na korzyść / z podpuszczenia Rosji, jest symetryczne z oskarżaniem sympatyków postbanderowców o działanie na korzyść / z podpuszczenia Niemców, Ameryki, Izraela.
  Twardych dowodów brak, więc wchodzimy w spirale gnidowatych insynuacji.

  Refleksja nad dobrem, wymaga porzucenia obu osi agresji wyuczanej w nas gnidowatością estetyki.
  Kozyra, Maleńczuk i Hołdys już nie zarobią.
  Won za Don :)
 • Największe zagrożenie stwarza tzw opozycja i opozycjonici, postalinowski system oparty jest na Bolkach
  najwięcej najbardziej niebezpiecznych i szkodliwych kolaborantów jest w tzw opozycji niby walczącej z rządem i w takich mediach. Jest tylko jeden sposób odróżnienia wrogów od rzeczywiście chcących realnych pozytywnych zmian, to skupienie się tylko na zmianie systemu na eliminujący obce wpływy i usunięcie wszystkich dotychczasowych partii i polityków i wprowadzenie takiego systemu państwa. Tu jest opisany problem Polski i rozwiązanie http://braterstwo.neon24.pl/post/107321,jestes-tchorzem-jestes-durniem-czy-jestes-zdrajca-kim
  Tworząc Braterstwo i realizując plan Braterstwa łatwo odróżnimy jednych od drugich a jednocześnie wyzwolić Polskę.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:06:50 - PAWEŁ TONDERSKI TO BARDZO DOBRY KOLEGA I MYŚLĄCY
  Nie powinien Pan sugerować, że miał jakieś wpadki myślowe. Co prawda zauważyłem, że ochłódł w entuzjazmie co do mojej osoby, jak zwróciłem uwagę na niektóre szczegóły dotyczące polskich narodowców, ale sytuację międzynarodową ocenia trafnie. Endecy zazwyczaj potrafią super rozpoznawać wroga zewnętrznego, ale w analizie sytuacji wewnętrznej jesteśmy często zagubieni. W Kraju często Siły Wrogie bujają emocjami i napuszczają jednych na drugich.
  Oczywiście rozsądnie jest na chłodno omawiać kryzys ukraiński. Sporo się wydarzyło ciekawych rzeczy, które tak naprawdę potwierdzają, ze nasza, endecka analiza rzeczywistości jest najtrafniejsza:
  (1) Rosjanie wyjaśnili swój status quo na Krymie i podnieśli kwestię obecności mniejszości rosyjskiej wszędzie tam, gdzie ona jest; jest to dla nas, Polaków ważne w kwestii litewskiej; Spodziewam się, że wkrótce za durne ekscesy antypolskie i antyrosyjskie niektórzy Litwini dostaną solidnego plaskacza po buzi. O ile znam Rosjan - to nie zrobią błędu i poczekają aż prześladowania Polaków na Litwie będą jeszcze większe niż Rosjan i mężnie staną w obronie praw człowieka. Należy się spodziewać, że sympatia polskiej opinii publicznej tutaj będzie po stronie obrońców Polaków. Nie zdziwię się, jak się okaże - że pojawią się głosy w Polsce - że Putin i Federacja lepiej bronią Polaków na Litwie niż Tusk i Unia.
  (2) okazało się, że nie warto się rozbrajać z broni atomowej, głupi ten, kto wierzy w pokój na świecie. Powróci też sprawa gigantycznej kradzieży ponad miliona kałasznikowów z magazynów Wojska Polskiego. Michałowski mi powiedział, że nieznani sprawcy sprzedawali polskie karabiny po 10 PLN za sztukę. Komuś należy jaja urwać za to. I my dojdziemy - komu. I - z Bożą i Matki Boskiej pomocą - urwiemy. Należy się.
  (3) Potwierdził swoją pozycję Łukaszenka na Białorusi, który się ani tej atomowej, ani konwencjonalnej broni nie pozbył, Polacy na Białorusi pod rządami Ojczulka Aliaksandra są bezpieczniejsi niż na Ukrainie - pod rządami WASP-ów. Będę pierwszy do podpisania petycji o pokój i dobrosąsiedzkie stosunki Polski z Białorusią.
  (4) okazało się - że Niemcy knują z Rosją i że UE nie zapewnia Polsce bezpieczeństwa. Że nieznani sprawcy rządzący w Niemczech są bardziej ruskimi agentami niż znany wszystkim Prezydent Białorusi. Sprawy gazowe, podnoszone przez Witolda Michałowskiego o tym świadczą dobitnie;
  (5) Właśnie - okazało się, że na naszym polskim podwórku mamy fajnych, bystrych ekspertów, którzy dzięki internetowi oddziałują na polską opinię publiczną, że jest z kim rozmawiać wśród swoich.
  (6) Zakwestionowana została demokracja jako taka. W europejskim kraju zarządzany i opłacany przez nieznanych sprawców tłum obalił legalnie wybranego prezydenta. WASP-owskie media okazały swoją obłudę.
  (7) Wygrała polska demokracja - jako niezwykły, najczystszy przykład prawdziwie europejskiej klasy. Polacy się okazali wręcz flegmatykami i mędrcami - w porównaniu z Ukraińcami. Porównajmy z ukraińskimi zamieszkami na Majdanie polskie zgromadzenia przy Krzyżu, marsze niepodległości, częstowanie się pieczonym prosiakiem, czytanie prasy, jarmarki Radio Wnet (przy całej wiedzy o WASP-owskich konotacjach tego ostatniego), zbieranie podpisów na patelni. To my jesteśmy Europą. Niech podziwiają i się uczą inni.
  To jest nasza, Polaków absolutna wygrana. Zróbmy coś z tym.
 • Maleńczuk, to taki pieśniarz, który..
  wszystko wyśpiewa, co tylko aktualny układ chce. Pamiętam jego "kulturalne" wypociny, gdy w Polsce trzeba było jątrzyc, burzyc, itd, pod koniec epoki Gierka, by Układ przejął władzę. Takich kombatantów tamtego "jedynie słusznego" KORowskiego przewrotu w Polsce jest całkiem spora grupa. Jacy to oni byli prześladowani, jak to im cenzura zaglądała do tych ich "artystycznych" tekstów, które niestety teraz ich demaskują jak świadomie bądź nieświadomie (co tym bardziej ich dyskwalifikuje) współpracowali z ówczesnymi sabotażystami którzy mieli za zadanie zdemontowanie tego co Polacy ciężką pracą zbudowali, by kolejnym pokoleniom było już lżej.
  Może jeden przykład: zespół Perfekt śpiewający o lokomotywie która potaniała. Rzeczywiście ówczesna (chyba) Trybuna Ludu, obok informacji że podrożeją pewne produkty żywnościowe podała obok, że potaniały lokomotywy. Był to albo szczyt głupoty albo właśnie akcja sabotazystów skierowana na wywołanie gniewu ludu. Oczywiście dyspozycyjni "artyści" to podchwycili i... dzisiaj mają status zasłużonych kombatantów ze stosownymi przywilejami... sztucznego utrzymywania się fali.
 • Duża nerwowość po multańskiej stronie
  :Kiedy zaczyna wiać wiatr historii, trzęsą się portki pętakom"..

  Zauwazyłem wielkie poruszenie szczególnie w TVNie. Czesć tej postbolszewickiej zgrai jak Olejnikowa nagle staje sie PiSówą. Tęczowy Rychu wychwala zamordowanego prezydenta L.Kaczyńskiego a judeokałmuk i pijaczyna Kwach bredzi coś o jedności! A kolejny judeokałmuk Balcerwoicz to juz przeszedł samego siebie..otóż oznajmił że jak przejął włądzę po PZPR w 1989 to odktył że ci okradli Polaków z ich kont dolarowych na sto kilkadziesiąt milionów usd!! On to nie ujawnił wtedy, bo bał się rozruchów!! Tak, to dlatego Michnik rok później ogłosił zbrodniarza Kiszczaka człowiekiem honoru a od zbrodniarza Jaruzelskiego kazał się odpieprzyć bo bał się że ci mogą ujawnic iż to oni okradli wtedy Polaków! Logiczne? Tak samo logiczne jak tekst pana Tonderskiego!
  No i jak wiemy, daltego że sekretarze biura centralnego , wojewódzkiego okradli, trepy LWP, SBeki okradli Polaków z ich kont, to judeokałmuki z Czerskiej ubili z nimi deal aby nie spowodować rozruchów społecznych i potem okradali Polaków wspólnie przez kolejne 20 lat w ramach sojuszu to SLD-PSL, to znowu PO-PSL. I to jest ten sojusz chama z żydem który nami rządzi od 1945 z małymi przerwami...Chyba juz dość?
 • @Eugeniusz Sendecki 08:21:00
  Ja tam lubię i cenię Pawła, ale ostatnio trochę przegiął; stąd moje sarkastyczne podejście. A uwagi wymieniamy nie tylko na tym portalu.
 • @Jan Paweł 08:38:02
  Artur Nicpoń (skasowany przez PiS za wypowiedź), znany z ostrego języka, swego czasu stwierdził, że Maleńczuk został w "więźniu" przecwelowany.
  Była awantura.
  Ale chyba coś z tego pozostało w psychice inkryminowanego.
 • Niedawno w radio (chyba Trójka), słuchałem...
  Wojciecha Mana, którym mówił jak to on nie mógł słuchac tych różnych polskich zespołów, które grały muzykę inspirowaną np polskim folklorem (tak jakby na Zachodnie nie było takich zespołów) i jak to nareszcie pojawiły się zespoły grające muzykę zbuntowaną itd
  Przypuszczam że nie mógł przede wszystkim słuchac takich piosenek:
  https://www.youtube.com/watch?v=4FbekIHWz5c
 • @Jan Paweł 10:03:22
  i pewnie takich:

  https://www.youtube.com/watch?v=eIlAO3Rtp4E
 • WSIoki, wsie ruki na paułubu!
  Na neonie panika, WSIowi zbrodniarze od Dukaczewskiego zesrani po pachy! No i po co był wam ten deal z Putinem? Zamordowaliscie 20 polskich pilotów wojskowych w Mierosławcu, zamordowaliści 96 Polaków z prezydentem i sztabem generalnym na czele..i co kanalie? myśleliscie że wam to ujdzie płazem? Słuzyło się Putinowi i kacapskim bandytom, to teraz trzeba będzie zapłacić..Dość złodziejstwa i bandyckich praw. Putina wzieto na małpę która wsadziła łapkę do klatki po podsuniętego jej banana ale nie wie jak ją z tym bananem wyciągnąć. Puścić banana nie honorno a wyciągnąć nie ma jak bo szpara między szczebelkami za wąska..hehe!
 • @szpak2255 10:49:34 - ZGADZAM SIĘ Z PANEM, TEŻ TO WIDZĘ... MAM PYTANIE?
  Zauważam, że sowieccy agenci rzucili się do służenia WASP-om, podlizywania się im, nasilenia walki z cywilizacją łacińską, wzywania do wkroczenia wojsk USA do Polski. Chcą jak najszybciej wojny, bo czas pokoju odsłoni ich podporządkowanie i będzie okazją, że Polacy ich z posad usuną.
  Cechą charakterystyczną agentów sowieckich jest dzisiaj hałaśliwe podporządkowanie się WASP-om i szkalowanie prawdziwych Polaków, że my niby jesteśmy ruscy agenci.
  Ciekawe, że Pan, Szanowny Panie "szpak2255" przyznaje, że zamach w Mierosławcu i Warszawie zrobili Polacy z WSI. Może Pan napisać coś o motywie? Czy zdobędzie się Pan o napisaniu prawdy - że aktywa WSI (300mld$) były tym motywem? Że ekipa pro-WASP-owska podczas rozwiązywania WSI ukradła te pieniądze? No, jak będzie? Zdobędzie się Pan?
 • @szpak2255 09:54:26
  Przecież pierwszy WSI-ok w Polsce Bul Komorowski również popiera "wolną" Ukrainę, TVN-wsi24 również, Gazeta Wymiotna również, czy to panią lub pana nie zastanawia, nie włączyło się pani lub panu z tego powodu ostrzegawcze światełko?
 • @Eugeniusz Sendecki 11:47:42
  O co chodzi z tymi "WASP"? Dotąd byli to "White Anglo-Saxon Protestants", a teraz?
 • @Eugeniusz Sendecki 11:47:42
  Na co mam się zdobyć?! Owszem, zdobyc trzeba Polskę spod okupacji judeokałmuckiej najsamprzód opartą o protektorat sowiecki a od 1989 protektorat niemiecko-rosyjski! Tylko idiota albo antypolak tego nie zuważał! Gdyby Polacy odzyskali swoja niepodległość tak jak to się stało w 1918, to Kiszczak, Jaruzelski, Dukaczewski i reszta tych matrioszek lub zsowietyzowanych skoorwysynów, potomków złdziei kur okresu wojny i szabrowników dawno by zawisła na suchej gałęzi..A co mamy? Te bedlaki pobieraja emerytury po 17tys pln podczas gdy ich ofiary przemieraja z głodu! Obecna degrengolada i rozgrabiona Polska to dzieło komunistycznych szubrawców! To owoc grubej kreski mośka Mazowieckiego która pozwoliła dokonac kolejnego mariażu chama z żydem na zasadach podobnych do tego z 1945! Wtedy cham z żydem dokonał nacjonalizacji i rozkułaczenia czyli ograbienia Polaków z ich wielowiekowej własności a po 1989 dzieci tamtych bolszewickich złodziei i szubrawców uwłaszczyli sie na tym co ich ojcowie rozkradli! Nie było i nie jest tak, towarzyszu Sendecki? A tak na marginesie towarzyszu Sendecki, to obserwuj zachowania Olejnikowej, Lisa w TVN oraz judeokałmucka ferajnę z GW...to może być dla was dobry drogowskaz jak się ustawić w nadchodzącej nowej rzeczywistości..Olejnikowa stała się PiSuwą...dziś w TVN broniła jak lwica zamordowanego w Smoleńsku prezydenta L.Kaczyńskiego i to przed atakami kogo? miśka Kamińskiego!
  Michnik który jeszcze nie dawno spotykał się z Putinem, już przymila się jankesom!Wajda, Olbrychski już wyczuli nowy kierunek wiatru! Te judeokałmuckie skoorwysyny juz kombinuja jak tu siebie postawic w roli witających jankesów! W 1939 kwiatami próbowali wiatć niemieckie wojska, ale te ich usług nie przyjeli..Natomiast już 17 wrzesnia sowieci ich usługi przyjeli z radością! Ilu Polaków zamordowano? ilu wywieziono na Sybir za sprawą żydowskich denuncjacji?! Nikt nie wie! Dość wredne skoorwysyny! Za całe zło, za tysiące ofiar, morze łez oraz biedę, kula w łeb!
 • @Paweł Tonderski 05:00:22
  Ten klient od lat nakręca Ukraiński nacjonalizm. Kogo ten cwaniaczek o migających oczkach przypomina? Pewnie cwanego, skrajnie zdegenerowanego i cynicznego żyda Owsiaka.

  http://www.youtube.com/watch?v=4pDjw4OnbvU

  Myślę że polskie podziemie kiedy zacznie tam robić porządki, to nim się powinno przede wszystkim zająć.
 • @szpak2255 12:49:26
  To Pan Doktor Sendecki jest twoim "towarzyszem"?...
  Nie wiedziałem, że należał do partii... :(
 • @SpiritoLibero 12:56:08
  nie wiem kim jest towarzysz Sendecki i nie chce wiedzieć..Urban tez nie należał do PZPR aż do momentu wyprowadzenia sztandaru tej zbrodniczej, antypolskiej mafii.
 • @szpak2255 13:02:41
  Ten tekst jest poświęcony i tym i tym, a Polacy jak zwykle pomiędzy młotem a kowadłem. :)
 • Jezus Maria Pejsach
  co im szkodzi odegrać taką hucpę. obleśne padalce bez czci i wiary
  rozbawiła mnie wcześniej jeszcze Agnieszka Hakiert ze swoją plytą firmowianą słowiańską modą na której umieścila balkańsko-orientalny jazz a wyszło tradycyjne klezmerskie pitolenie, co by się nie wydarzyło zawsze tam wejdą i będą najlepiej po dwóch stronach
  wracając do obecnej sytuacji to Beck (syn "Holenderskich" finansistów) dał im wszystkim przykład jak beczał o "Polskim honorze" co było początkiem strasznej tragedii narodów słowiańskich i europejskich
 • @szpak2255 13:02:41
  Teraz gdy przeczytałem pańskie komentarze widzę, że myślimy w bardzo podobny sposób.

  Pozdrawiam.
 • Anty-Polacy
  Anty-Polacy to ci, ktorzy nie pojda na II KONGRES NOWEJ PRAWICY.
  Już w tą niedzielę!

  http://zdzich.neon24.pl/post/107421,wielka-konferencja-prawicy
 • Zdzich
  Przyjade
  .
  R E K L A M A
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=s1NYxbIqDYc
  .
  PO REKLAMIE
  .
  Max Otto von Stirlitz.
 • @Muni 02:10:30
  gdzie prawda zasmierdzi nie mowie ze jest do konca ale blisko znajduja sie psy ktore szczekaja
 • Zdzichu
  я тоже
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=1hzC4jSnRis
  .
  Pułkownik Maksym Maksymowicz Isajew
 • Herrn Zdzich
  Link do analizy postaci jkM czyli janusza kurwaMikki
  .
  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=2003
  .
  Max Otto von Stirlitz
 • @Muni 02:10:30
  "Ja Żyda nie widziałem już od tygodnia" - a co? Lustro ci się stłukło?
 • @Paweł Tonderski 05:00:22
  Jeden boi się Żydów, a inny Rosji. Ja jestem z tej drugiej grupy. A ty widocznie, odporny na radiację.
 • @Warlord 22:04:39
  Prosisz żeby ci pokazać napletek, rusku? Może ty jednak jesteś warlady?
 • Powyższe potwierdza artykuł Konwentu Narodowego:
  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/107465,pro-izraelscy-antysemici
  Po dwóch latach skrybania tutaj, mogę autorytatywnie oznajmić, że największą ilość pro-izraelskich antysemitów, lub anty-izraelskich syjonistów znalazłem w ... Nowym Ekranie/ NEon'nie.
  Nawołują oni do zmiany systemu z ukrytym (już jawnym) marzeniem, aby do tego systemu się zapisać. Masochiści.
  "Jesli chodzi jak kaczka, gada jak kaczka, i wygląda jak kaczka, to chyba jest kaczka" - mówi amerykańskie przysłowie, i to wcale nie jest o Kaczyńskim.

  PS: Dla przykładu, moja rekomendacja do uczestnictwa w Kogresie Nowej Prawicy zjechała do piwnicy w ciągu paru godzin!
  http://zdzich.neon24.pl/post/107421,wielka-konferencja-prawicy
 • @Zdzich 04:36:58
  wy nie jesteście żadną prawicą. Jesteście głupią, ruską, piątą kolumną dla prostaków. Nie potraficie wymyślić żadnej koncepcji poza ciągłym powtarzaniu 5 rzeczy w kółko; USRAEL, ISRAEL ,HASBARA, HAARP, DOBRA ROSJA. Prostacka wersja antysemityzmu na niższym poziomie od pisania po płotach, po to tylko, żeby jakaś zagraniczna menda mogła to kiedyś wywlec i udowodnić jakim jesteśmy popieprzonym narodem. I zawsze piszący o tym nieszczęśnik podpiera się jakimś herbem w awatarze, jakąś flagą, mottem z Polską w treści, zupełnie jak po kursie dla agentów szczebla podstawowego.
  Ponieważ wasze intelektualne zaangażowanie w tłumaczenie o co wam chodzi przerasta was, nie ma o czym dyskutować, można najwyżej was opierdolić i wyszydzić, bando idiotów. Jak na razie, na dzisiaj, po artykule dlaczego USA jest największym zagrożeniem świata, ten ma drugie miejsce w kategorii "mistrzostwa blogerów-agentów Rosji w Polsce", a zespół NEon24.ru wygrywa w cuglach przed każdą inną jaczejką.
 • @Muni 01:41:24
  O nic cię pejsiku nie proszę. Stwierdzam fakty. Jeśli taki judejec jak ty stwierdza że "żyda nie widzi" to albo mu się lustro stłukło albo oślepł.

  PS: Ciesze się że uznałeś iż nie warto już dyskutować. Nie dyskutuj.
 • @SpiritoLibero 23:01:04
  Żydów mam głębiej w dupie niż wy, ruskie agenciny. Nauczyliście się tylko tych zawołań-haseł, bo jesteście tępi jak matrioszki.
  "Aj-wej, hasbara, maca z dzieci" - matołectwo do potęgi entej.
  Nawet nie potraficie nic prawdziwie anty-izraelskiego napisać, bo co możecie wymyślić? NIC! Żadnej analizy, przyczyn - skutków, tylko hasełka i durne etykietki.
  Co ostatnio wam nabroił ten hałaciarz? A może to jednak syjonista był? Może wam pejsiaty naszczał w klatce w bloku? A może syjonista wykupił nakład Naszego Dziennika? Zakłócają ciszę śpiewami z synagogi? Czy wy w ogóle widzieliście Żyda? Pewnie w osiedlowym samie, jak kupował matzoh-balls? Zaściankowe, ruskie matoły - jak już w końcu ktoś ten portal weźmie pod lupę, to znów z nas zrobią idiotów, przylepią etykietki, ale wy... znikniecie. Bo taką macie robotę, to widać i czuć, zepsuć nam reputację na ile można i pójść dalej bredzić o usraelu i duperelu.
 • @Paweł Tonderski 05:00:22
  kolejny obywatel PRLu. Ameryka to wróg, wolna Ukraina też, ale Rosja... ach, ta Rosja kochana, płynąca miodem i mlekiem... Ta obrończyni wolności! A, że tam jakieś miliony pomordowane leżą po lasach w dołach... TO ŻYDY ZROBIŁY!

  Już i Katyń podobno żydowskie dzieło... Tupolew też pewnie został zestrzelony kulką z macy.
  I co ty w tej Solidarności robiłeś, zakładałeś kółko TPPR?
  Ruska agentura - tak się podpisujcie, będzie łatwiej was zapamiętać.
 • @Muni 00:32:29
  Jesteś wyjątkowo napastliwy. To zawsze oznaka słabości i braku argumentów. Rozumiem twoje zdenerwowanie, nie wszystko idzie tak jak byś chciał, nie? sa jeszcze miejsca, gdzie się pisze prawdę i to uwiera.

  // jak już w końcu ktoś ten portal weźmie pod lupę, to znów z nas zrobią idiotów, przylepią etykietki, ale wy... znikniecie.//
  To groźby? Uważaj co piszesz, ja nie jestem osobą anonimową w przeciwieństwie do ciebie. Trochę moderuj wypowiedzi.
  Przejrzałem kilkadziesiąt twoich ostatnich komentarzy i w większości są to ataki ad personam a nie rzeczowa polemika. Masz prawo się nie zgadzać z czyjąś opinia ale nie wolno ci nikogo obrażać bzdurnymi oskarżeniami.
  Tutaj obowiązują inne standardy i weź sobie to do serca.
 • Herrn SpiritoLibero
  .
  ---Miszczu krwawej erystycznej riposty prawdy ( sic! )bloger Munio wyraza wlasne poglady naturalnie /tutaj /na jarmacznym portaliku w wiejskiej szacie zwanym ambitnie neon23.Stosowanie technik typu : agresja jest oznaka slabosci , znajdziemy cie nim dojdziemy , nie jestes anonimowy etc. to :
  ---nie ze mna te numery Brunner
  I nie przejmuj sie tak rola bo cie muchy opierdola jak möwiono na Brzeskiej, stara ulica na Pradze w Warszawie.
  jaka dyskusja merytoryczna ??
  o czym ?
  jak ruskie do spolu ze szwabami dymaja we wszystkie otwory najstarsza europejska kurwe zwana Polska ?
  ---o parchach zydowskich pröbujacych dobic niesmiertelny Naröd Polski 65 wagonami papieru za wymyslona zaglade rzekomo zamordowanych Zydöw przez Polaköw podczas okupacji hitlerowsko-sowieckiej w ilosci lekko zawyzonej ??
  ---- o skurwialej klasie upadlych "polskich" politykow poczawszy od kurdupla Jaro ksywa "Hiacynt " a na kundlu Bullu komoruskim konczac ???
  .
  Jedynym facetem do dyskursu merytorycznego z cala ta zydowsko-polsko-niemiecko-sowiecka swolacza jest :
  ---Gaston von Glock 22C i jego kumpel ze studiöw Михаил Тимофеевич Калашников 7.62 BP
  .
  Max Otto von Stirlitz.
 • Mister Muni
  Berlin 1944r . Kwatera Glöwna RSHA
  .
  ---Mistrzostwa swiata w break-dance wygral Polak-niemowa pröbujacy ostrzec o pozarze.
  .
  Max Otto von Stirlitz.
 • @SpiritoLibero 02:21:43
  Moje wpisy są pełne argumentów, ale z powodu obnażenia waszej tępej płytkości i fiksacji odbieracie to jako atak ad personam. I fakt, taka jest prawda, tak głupiego i tępego antysemityzmu i antyamerykanizmu na poziomie niemieckich broszur z lat 20 ubiegłego wieku nie widziałem od dawna. Mnie nie raz nazywano antysemitą, ale takich bzdetów i głupot to bym się nie odważył wypisywać.
  Do tego dochodzi ten ciągły smród wspierania Rosji, która jest historycznie największym mordercą ludzi na świecie i wrogiem Polaków, jako nacji. Nie tylko ja widzę co tu się dzieje i jacy tu siedzą kolesie, już zaczynają o tym pisać w internecie.
  Sami, każdy z osobna jesteście nikim i nie chodzi o to co tam sobie wymyślacie, chodzi o to, że kiedyś, jakiś zdolny wasz kolega podeśle te wasze duperele do Kommiersanta, albo innego NYT i znów znam zrobią czarną propagandę. Bo te wasze enuncjacje nie są inteligentne, nie są prawdziwe, są nachalne, więc są łatwe do użycia, by nas dyskredytować. Jak już chcecie być anty-cokolwiek, to przynajmniej ruszcie łbami.
 • @Muni 00:40:05
  A ty w nim nie byłeś, nie żyłeś, nie szedłeś na taką czy inna współpracę z tamtym komunistycznym systemem?

  Co w takim razie czynisz na zachodzie, wracaj do Polski, bohaterze i patrioto spoza Polski.

  To "w waszym" pisowskim środowisku pełno byłych oficerów, pracowników peerelowskim marynarki handlowej i innych zasłużonych dla PRL-u działaczy pzpr-u i innych towarzystw przyjaciół ludzi radzieckich, których obecnie macie sobie za bohaterów narodowych, bo w odpowiednim momencie przeszli na drugą stronę barykady, a tak naprawdę uciekli z Polski jak tchórze, i ty mi wypominasz PRL?

  Człowieku ja za peerelu byłem dzieckiem, a ty już chorążym czy tylko sierżantem w LWP, a może już wtedy pływałeś w marynarce handlowej, tak samo jak jeden ze znanych i lubianych waszych blogerskich publicystów?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej