Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Jak to "polscy faszyści" zaganiali Palikota do getta.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę.

Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu.

Źródło: Kościół, naród i państwo, 1927 - Roman Dmowski

 

 Polscy nieistniejący faszyści oraz pozostała postępowa mniejszość, którą w naszym kraju ktoś spycha do gett.

 

Komuniści w Polsce to dopiero walczyli z głodem i biedą, nadal walczą, dlatego tam gdzie się pojawiają albo pojawiali jest nędza i głód, co staje się przy ich rządach zupełnie czymś normalnym. Dochodziło do tego, że  ludzie pod ich światłymi rządami z tego powodu umierali milionami, no oprócz tych, co zasiadali w komitecie centralnym i w partii albo w UB i SB.

Natomiast, dzisiejsi polscy komuniści, zamiast walczyć o prawa robotników i chłopów albo o prawa zwykłych ludzi, zajęli się propagowaniem zboczeń, dewiacji i walką z Kościołem katolickim. A i Che to nadal ich idol, oni mają właśnie takich idoli, którzy byli pospolitymi mordercami, ludobójcami i bandytami oraz złodziejami, którzy innym ludziom własnoręcznie strzelali w tył głowy, tylko za to, że ci umieli czytać.

Nasi rodzimi komuniści obecnie nie cierpią na głód i na niedostatek, wręcz przeciwnie należą do najbogatszych ludzi w Polsce, jednak nadal udają, że walczą z nierównościami społecznymi, biedą, głodem i z burżujami, którymi tak naprawdę są oni sami.

Palikot ostatnio nawet powiedział, że faszyści w Polsce zaganiają jego i jego ludzi do gett. To taki żart, może jakiś człowiek pozbawiony mózgu da się na te słowa nabrać. Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce jest zaganiany do gett przez jakoby faszystów i reakcjonistów.  Poseł, polityk, który popiera bandy od Tarasa, aby ci bezcześcili Święty Krzyż, i to w miejscach publicznych a czynili to zupełnie bezkarnie. Natomiast jak dotąd nie ma kary na tych, co to finansowali i inicjowali, jednak ci sami ludzie podżegają do siłowej rozprawy z polskimi faszystami.

Wicie rozumicie towarzysze i towarzyszki, oni są w Polsce zaganiani przez "faszystów" do gett.

Autorytetami dla wielu lewaków i anarchistów są tacy ludzie, jak Palikot i ten co chodzi w czerwonej koszuli Ikonowicz, Szczuka, Grodzki, Biedroń i Jacyków, którzy łażą na lewackie i anarchistyczne pikiety i demonstracje bić i rozprawiać się z "polskimi faszystami". Ci to dopiero walczą w Polsce z niesprawiedliwością, biedą i głodem, a w tym samym czasie robią kariery, zarabiają krocie i są medialnymi gwiazdami TVN-u oraz Polskiej Telewizji Publicznej. Wielu z nich ma, jednak właściwe etniczne pochodzenie i znajomości wywodzące się prosto z Polski opanowanej przez czerwoną zarazę. I chyba oni wszyscy  z tego powodu nie cierpią na głód,  i chyba ich nikt nie prześladuje?

Jest zupełnie na odwrót, to oni ciągle piszą i mówią o zamykaniu do więzień, jakiś nieistniejących polskich faszystów i do siłowego rozprawienia się z nimi przez Polskie Państwo, a nie ci którzy przychodzą na ich spotkania po to, aby zaprostestować przeciwko temu co oni czynią i propagują, wykorzystując do tego na przykład Polską Telewizję Publiczną, która jest opłacana z naszych pieniędzy i ma być jakoby misyjna.

Czy w takim razie misją Polskiej Telewizji Publicznej jest propagowanie dewiacji seksualnych i zboczeń?

A to oni chcą karać ludzi zwyczajnych Polaków, którzy przychodzą zaprotestować przeciwko takim spotkaniom, na których propaguje się dewiacje seksualne i zboczenia, co ma spowodować to, że tego typu dewiacje i zboczenia seksualne będą przez młodych Polaków traktowane, jak coś zupełnie normalnego i przypisanego ludziom juz przy ich narodzeniu. Nie wiem, może właśnie z tego powodu można, im pozwalać na więcej niż tym, którzy żyją w normalnych związkach kobiet i mężczyzn, jak im to Bóg przykazał i podpowiada natura?

Czy dla komuchów w Polsce ludzie, których wymieniełem powyżej to burżuje, czy ci akurat nie są już burżujami, i dlatego też z tego powodu nie są do ruszenia? A przede wszystkim, kto ich zapędza do tych gett?

ps

  Na deser pozostały komentarze pisowskich patriotów, którzy za kilka dolców sprzedali, by żydkom i syjonistom z Izraela i Ameryki nie tylko całą Polskę, ale i swoją własną rodzinę.

No bo jak to ma zaszkodzić Ruskim, to czemu nie? Nie ważne, że Polsce to zaszkodzi jeszcze bardziej. Ot, polski pisiacki patriotyzm, dla którego Reagan i Kukliński to polscy patrioci i nasi wielcy polscy bohaterowie narodowi...

Panie i Panowie tłumaczę wam jeszcze raz to samo, swastyka to nie jest tylko symbol nazistów, nie mylić z FASZYSTAMI. Na portalach zajmujących się polską i międzynarodową polityką elektorat pisowski bardzo często przyjmuje sobie za swoje nicki angielskie nazwy, to też taki swoisty żart z ich strony, i to tym ludziom w ogóle nie przeszkadza, przeszkadzają im polskie swastyki, tak jak i polskim komuchom...

Jak Polacy, w tym polscy Górale mają walczyć z polską i słowiańską swastyką, jeżeli ta swastyka to jeden z symboli Polaków używany przez polskich żołnierzy PODHALAŃCZYKÓW, ale nie tylko, między innymi przez Strzelców Piłsudskiego oraz przez polskich lotników wojskowych i przeróżne organizacje pozarządowe, które istaniały w II RP? Ta sama polska swastyka, która nam Polakom została ukradziona, a potem zawłaszczona przez niemieckich narodowych socjalistów, inaczej nazistów, a nie faszystów.

pps

Koledzy z Podhala, proszę nie przejmować się komentarzami komunistów i zajadłych lewackich antyklerykałów oraz pisiackiego elektoratu, którzy na tym portalu wiodą prym, jednak ich wszystkich, tak jak i Palikota ktoś ciągle prześladuje i spycha do medialnych gett...

 

ppps

Tekst powstał po tym gdy przeczytałem komentarze pod felietonem zatytułowanym 

Precz z komunistyczną symboliką na Krupówkach!

zamieszczonym na portalu NEON24.pl przez Brygadę ONR-u z Podhala.

żródło

 

Ptaku - Delegalizacja, gość Basti, muz. Tobellus

 CWP!

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej