Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Pały, znaczy jedynki, spokojnie...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak to antykomuniści z PiS-u polscy patrioci, z żydowskiej hasbary i z nowoczesnego lewactwa walczyli na NEon24.pl z polskimi "komunistami" i narodowcami, którzy jakoby ich zdaniem są na krótkiej smyczy u sowieckich bolszewików.

    Krótka opowieść bez zakończenia i morału.

Dzisiaj jakoby antykomunista Gizmo vel Randżer opłakiwał komucha tylko, że czarnego,  już od samego rana. To jest dopiero paranoja, tak samo jak z Kaczyńskim, który w Polsce zwalcza polskich lemingów, a takich samych lemingów tylko, że na Ukrainie wspiera, mało tego on tam wspiera ludzi odwołujących się do mitu morderców Polaków.

    Taki to z niego polski patriota, prawie taki sam jak Gizmo vel Randżer, który promuje tutaj komucha czarnego, samemu walcząc w Polsce z polskimi komuchami. A wszystko to chyba czyni dla swej nowej ojczyzny Judeopolonii? Czy antykomunista i Polak nie znając innych Polaków osobiście nazywałby innych Polaków przy byle okazji zdrajcami, bolszewikami czy ogentami Sowietów i bolszewików? Nie mówiąc im tego prosto w ich oczy, nie patrząc i nie mówiąc im tego prosto w ich twarze?

Czy tak zachowywałby się prawy Polak, katolik oraz polski patriota?

   Mind, inny znany bloger z portalu NEon24 również dzisiaj obrzucał wyzwiskami innych Polaków, jego zdaniem złych Polaków, których nie omieszkał nazwać zdrajcami i sowiecką agenturą, tych wszystkich Polaków, którzy nie widzą nic dobrego w tym, co czyni Jarosław Kaczyński.

   Natomiast, bloger Lipski od  zamieszczania na tym portalu zdjęć roznegliżowanych panienek, też dzisiaj dał z siebie głos w tej sprawie, opłakując czarnego komunistę Mandelę, co odbiło się szerokim echem wśród pisowskiego elektoratu, który pisuje na tym portalu.

www.facebook.com/Oboz.Narodowo.Radykalny

www.facebook.com/photo.php

  Jednak na moje pytanie, kogo konkretnie bloger Lipski zna z Brygady ONR-u z Podhala, do dzisiaj no to pytanie nie był łaskawy mnie odpowiedzić, jednak nie omieszkał mnie straszyć sądem i sprawą karną.

  Takich to właśnie blogerów promuje się na tym portalu w imię toleracji, wzjemnego zrozumienia i poszanowania, tak samo jak tych, którzy od rana do wieczora wychwalają słowo pańskie, nazywając innych heretykami czy innowiercami lub służacymi samego Szatana. I tak w zasadzie to się tutaj ma od samego rana do samej nocy.

   I po co nam tutaj jakieś "trybeusowe" Kurniki, KURY i KOGUTY, jeżeli w samej siedzibie tzw. Dyletantów te osobistości znajdują wiele zrozumienia, tolerancji  i szacunku?

 

Irydion - Dni dla których milczenie tylko

 

A ja w takim razie zapraszam wszystkich Polaków na marsz narodowców z ONR-u, który obywa się już od kilku lat w Łodzi, pod nazwą "IDZIE ANTYKOMUNA", który odbędzie się ponownie, bo już 14.12.2013 roku.

CWP!

 

KOMENTARZE

 • SZATAN = DOBRO !!!???
  A czy wiesz, że Wojtas postawił niedawno tezę, że SZATAN = DOBRO ???

  Jak widzisz, oskarżenia wobec niego NIE SĄ BEZPODSTAWNE ...

  Ponadto:

  - Wojtas przyznał się, że est ASTROLOGIEM
  - jest przeciwko związkom z Watykanem (a więc jest przeciwko jedności i ciągłości Kościoła Powszechnego)
  - z góry wykluczył swoich przeciwników z debaty na temat PRS (posiada uprawnienie do banowania w zakładce PRS i nie waha się go użyć).
  - mówi nam, że nadajemy się "do rozrzucania gnoju"

  I co ty na to ?
 • @Ultima Thule 09:17:46
  Może tak byś podrzucił odnośnik do tego, gdzie pan Wojtas napisał, że Szatan jest DOBREM?
 • @Ultima Thule 09:17:46
  Już ci chyba o tym mówiłem, pisanie w tej zakładce jest jasno przez pana Wojtasa opisane i określone. Zasady pisania pod tą zakładką są jasne i zrozumiałe, tylko pan Thule tego nie zrozumiał?

  Ktoś kto nie akceptuje tych zasad może właśnie z tego powodu być przez pana Wojtasa stamtąd usunięty i tyle.

  A poza tym, czy ktoś cię zmusza lub kogokolwiek do tego, aby tam pisać i komentować?


  Osobiście nic na ten temat nie wiem, aby pan Wojtas był astrologiem, jeżeli tak jest to ja bym tego nie popierał.

  Nie podoba się, nie pisać i nie komentować.

  I to nie jest powód do tego, aby kogoś notorycznie obrażać i obrzucać go epitetami.

  Wiesz co to jest dyskusja, ustalenie idei, a potem dążenie do tego celu?


  Tak, najpierw Polska, a potem dopiero Watykan, a nie na odwrót.

  Moim zdaniem wszystko pomieszałeś i wszystko na swoją modłę zinterpretowałeś. Zresztą jak zwykle, chyba na Ciebie mają wpływ jacyś źli ludzie z Legionu od tzw. Konfederatów.

  Co na to twój guru Korwin, czy on wie, z kim się zadałeś?
 • Panie Tonderski ,
  Kto to jest Ranger/Gizmo i w czyim imieniu działa to już wie każda myszka polna bo osobnik ten dysponując skromną inteligencją zdemaskował się już dawno temu.
  Dziwię się że ktoś może brać tą osobę poważnie.

  Panem Lipskim proszę się nie przejmować. Teksty tej osoby pisane są tak dziwacznym językiem i z tak potężnymi "skrótami myślowymi", że chyba sami ich autor ich nie rozumie.
  Kto czyta Lipskiego ten sam sobie szkodzi.
  Pisanie szkodzi też samemu panu Lipskiemu, co widać z kolejnych tekstów.
 • @Ptasznik z Trotylu 19:08:21
  Proszę pan w tym problem, że ja ich tekstów nie promuję. :))))

  A poza tym, nie traktuję ich w dyskusji jako równorzędnych partnerów do dyskusji, tak jak to czynią na przykład Dyletanci, czy o zgrozo Legion, albo Rebelianci.

  Nie zauważył pan tego?
 • "Komuna" może się lartwo pomylić z komuńją
  Ciekawe, czy siostra Kwaśniewskieglo ze Stolcmana dostala azyl polityczny w Szwajcarii (w czasie gdy jej brat był kacykiem od spraw sportu i turystyki w KC PZPR) dla tego , że byla komunistką , czy antykomunistką?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej