Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Które odnośniki są oryginalne i kierują nas do organizatorów Marszu Niepodległości, a które to zwykłe fałszywki lewactwa i tzw. wolnościowców?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odnośniki kierujące nas na strony stworzone przez organizatorów MN i fałszywe, które kierują nas na strony lewactwa oraz na strony, na których na najbardziej znanego narodowca w historii Polski oraz najbardziej zasłużonego działacza RN,

wybiera się pana K*rwina...

 

 

 

 

Czy to prawda panie K*rwinie?

Takie oto pytanie zadałem na blogu pana K*rwina na NEon-e24.

http://jkm.neon24.pl/post/101901,dzis-jestem-w-kromolowie-k-zawiercia-i-w-myszkowie#comment_891035

Podobno bierze pan udział w konkursie na najbardziej znanego i zasłużonego polskiego narodowca i działacza ruchu narodowego w historii tego Ruchu? Czy coś panu wiadomo na ten temat oraz na temat tego, kto się podszywa pod oficjalną stronę ruchu narodowego?

Czy to jest oficjalna strona czy fałszywka?

http://ruchnarodowy.org.pl/

http://ruchnarodowy.org/

A może ta?

http://www.ruchnarodowy.pl/

A może ta?

http://narodowcy.net/

Poddaję to nam do dyskusji, a co państwo na ten temat sądzą?

A jeszcze do tego dochodzi to, że na tych fałszywych stronach podany jest numer konta bankowego, na który ludzie utożsamiający się z ruchem narodowym i z organizatorami marszu niepodległości mają wpłacać swoje darowizny...

Zdaniem tzw. wolnościowców, tak właśnie ma wyglądać zdrowa rywalizacja i wolny handel oraz wolność gospodarcza. Inaczej żadnych zasad i przestrzegania norm obowiązujących w cywilizowanym narodzie, który został ukształtowany poprzez łacińską cywilizację.

  


Marsz Niepodległości 2013 - Płonąca Tęcza 3/3 (11.11.2013)

 

Janusz Korwin-Mikke i Piotr Gadzinowski o Marszu Niepodległości 2013

Zorganizowany należycie naród jest potęgą, której nic na świecie przeciwstawić się nie zdoła. Wobec tego organizacja narodowa ma obowiązek działać uczciwie i otwarcie.

Tylko obozy, działające przeciw narodowi i jego dobru, mają potrzebę uciekania się w walce o swe cele do środków nikczemnych – do kłamstwa, obłudy, oszczerstwa, nawet do skrytobójstwa.


Organizacja, wysoko ceniąca godność swego narodu, pragnąca, ażeby jak najwyżej stał pod względem religijnym i moralnym, może działać tylko środkami uczciwymi. Uczciwość wszakże, gdy staje do walki, wymaga wielkiego męstwa. Tchórze nigdy nie walczą uczciwie.

 • Źródło: fragment przemówienia wygłoszonego na zakończenie obrad powołujących do istnienia OWP w Poznaniu, grudzień 1926.

 

KOMENTARZE

 • dlaczego?
  dlaczego uważa pan przydomek "Korwin" za słowo nieprzyzwoite i w związku z tym wykropkowuje je?
 • @prawi co wiec 12:18:54
  Głupek chce ubliżyć nielubianemu politykowi a ubliża wszystkim herbu Korwin. Taki to patriota i narodowiec.
 • @korwinista 14:22:29
  Panowie korwinowcy, tam nic nie jest wykropkowane tam jest wpisana GWIAZDKA zamiast litery samogłoski "o". A tak na marginesie, czy w tym felietonie to jest dla panów najważniejsze?

  I jeszcze jedno, dlaczego panowie zakładają, że to miałoby pana Korwina od liberalizmu obrażać, a tym bardziej innych Korwinów?
 • @Paweł Tonderski 20:22:30
  Zatem jaki jest cel wygwiazdkowania tej litery?

  tak, tylko to wydało mi się w tym poście intrygujące.
 • Ciekawe, czy ktoś z entuzjastow organizacji marszow zwrocil się do prokuratury o wszczęcie postepowania
  przeciwko faszystowskim proweokatorom , ktorzy z dachu budynku rzucali zgromadzonymi tam kamieniami, butelkami z benzyną i siekierami ???
  Wykrzykiwanie "raz sierpem raz młotem w czerwona holotę" czyni z tej "czerwonej holoty" rasę niemal jak talmudyczna i raczej ją nobilituje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej