Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Na temat wydarzeń około marszowych.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilka moich spostrzeżeń na temat wydarzeń około marszowych. Do wykorzystania dla prawników. Może się przydadzą?

 

Kilka moich uwag na temat tych wydarzeń.

Są takie materiały, które się nie palą zwłaszcza kiedy na nie wydaje się 70 tysięcy złotych, a ta paliła się jakby była wykonana z papieru. Mam na myśli tęczę z Placu Zbawiciela...

A tak na marginesie dodam od siebie, że jak Hanka chce wystawiać pedalskie tęcze w miejscach publicznych, to niech je sobie wystawia nad swoim domem i za własne pieniądze, a nie za pieniądze publiczne.

Proszę Państwa nomex się nie pali.

pl.wikipedia.org/wiki/Nomex

 

I takie materiały lub podobne są wykorzystywane przy produkcji tego typu wynalazków czy reklam wielkopowierzchniowych, one nawet nie chcą się palić po oblaniu ich benzyną.

Z tego typu materiałów szyje się mundury ochronne dla strażaków, dla pilotów czy dla czołgistów.

Druga sprawa plastik wykorzystany do budowy budki strażniczej dla policjanta lub wojskowego też są trudnopalne lub niepalne, tego wymaga bezpieczeństwo, są chyba jakieś przepisy pożarowe w tym przypadku dotyczące konstrukcji tego typu budek strażniczych? A ta paliła się, jak pudełko z zapałkami.

A teraz zadyma z antifą, przecież to w stronę marszu poleciały najpierw kamienie, siekiera, i ci antifowcy na tym bloku byli przygotowani do obrony. To oni zniszczyli te samochody. I jeszcze jedna sprawa, dlaczego policja nie zatrzymała bezpośrednich sprawców zajść, dlaczego na drodze marszu i w jego okolicach stały samochody osobowe na cywilnych numerach rejestracyjnych z policjantami ubranymi w cywilne ubrania, którzy nie reagowali, dlaczego po marszu zatrzymywano grupki młodych ludzi wracających z marszu zupełnie bez powodu?!

Tak płonęła tęcza w noc sylwestrową, proszę zwrócić uwagę, jak to się wszystko odbywało, i ile czasu trwało.

" Tęcza płonie 2 " - Cała akcja! Warszawa, Plac Zbawiciela - 1 stycznia 2013 około godziny 00:09.

A tak płonęła w tym roku.

I na koniec ciekawy filmik, na którym zamaskowani ludzie podchodzą do dowódcy policjantów przy budynku Rady Ministrów. Bez żadnej reakcji policji, przynajmniej ja jej nie dostrzegam.

 

ps

A tak poza tym, GOSPODARCZĄ ORGANIZUJMY JEDNOŚĆ! GOJ!!!

Polecam do przeczytania

towarzystwobiznesowe.pl/

Toporzeł – symbol przedstawiający obosieczny topór z głową orła, zaprojektowany w 1935 roku przez Stanisława Szukalskiego jako godło odrodzonej Polski ("Polski II-giej").

Symbol ten z dodanym krzyżem (topokrzyż) pojawiał się w wydawanym przez Szukalskiego piśmie "Krak". Opatrzony był on napisem GOJ - "Gospodarczą Organizujmy Jedność" i w zamierzeniu autora miał służyć do znakowania nieżydowskich sklepów.

Modlitwa o Wielką Polskę.

 

Modlitwa o Wielką Polskę

Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Świętej Jedyny, Panie Jezu Chryste i Ty, Najświętsza Panno Kalwaryjska z cudownego obrazu, raczcie wejrzeć na szczerość dusz naszych i na czystość dążenia naszego. Choć grzeszni i ułomni wielce, pod Twoją Najświętsza Panno, opiekę się uciekamy i Ciebie za Orędowniczkę naszą obieramy.


Jakoś sama cierpiała pod Krzyżem Syna Twego, Matko Bolejąca, tako wejrzyj na ucisk i utrapienie Ojczyzny Polski naszej. Wejrzyj na głód i niedolę milionów, które bez pracy i chleba pozostają. Na podeptanie prawa Bożego wejrzyj.


Na pognębienie wejrzyj najuczciwszych, na zanik sumienia. Wejrzyj jako się panoszą coraz zuchwałej wrogowie Wiary naszej Świętej i Kościoła Bożego. Wejrzyj na braci naszych, którzy za miłość Narodu i Ojczyzny pokutują, zdrowie tracą i mienie, na uciemiężenie godności ludzkiej i wolności. Wejrzyj na tę naszą niedolę i poniewierkę.


Pod Twoją obronę się chronimy, Panno Najświętsza na Kalwarii cudami słynąca. Tobie wiarę i miłość ślubujemy. Klęknij wraz z nami, Królowo Korony Polskiej, u podnóża tronu Syna Twego i poprzyj modły nasze, gdyż oto błagamy o spełnienie marzeń naszych, dla których walczymy i cierpimy.

O Polskę godziwą - błagamy Cię Panie!

O Polskę sprawiedliwą - błagamy Cię Panie!

O Ojczyznę dla ubogich - błagamy Cię Panie! (Zamieniłbym na: O Ojczyznę dla bogatych Polaków - błagamy Cię Panie!)

O Polskę dla Polaków - błagamy Cię Panie!

O Polskę katolickiego nabożeństwa - błagamy Cię Panie!

O Polskę ludzi wolnych - błagamy Cię Panie!

O Polskę ludzi sytych - błagamy Cię Panie!

O Polskę czystego sumienia - błagamy Cię Panie!

O Polskę uczciwości i miłosierdzia - błagamy Cię Panie!

O Wielką Polskę - błagamy Cię Panie!

Racz nam dać, Panie, Polskę Wielką i Godziwą, która by była na wzór Królestwa Twego.

Amen.

Adam Doboszyński

 pps

Polski Ruch Narodowy lata 30-te (w kolorze cz.1).

 CWP!

 Zdjęcie z ostatniej chwili, na którym widać ten moment gdy zaczęła płonąć tęcza, nie widać za to żadnych tłumów, żadnych kibiców, a policja stoi bezczynnie.

Prawda, że ciekawe zdjęcie?

KOMENTARZE

 • 120tysięcy strat marszowych nawet od butelek i kamieni Antify na swoim dachu to pestka w porównaniu z wydatkami na tęczę
  i bilionowymi kosztami rządów POPiSowo palikoteryno Pasożytniczego Obywatelstwa kabotyńsko sjonistycznego, które tą tęczą nakłania do mylenia sralni z bawialnia we wszystkim, i do pasożytniczej ewolucji darwinowsko marksistowskiej do wzoru i podobieństwa solitera (jak wiaDOMO PRZODKOWIE JEGO posiadali lepszy układ nerwowy i mieśniowy a Jego genitalia osiagnęły ponad 80 % wagi ciała)
 • @Otworz Oczy 11:02:39
  Rzecznik jakoby podpalił tę budkę strażniczą przy ambasadzie rosyjskiej, tak twierdzą w TVN-WSI24.
 • @Otworz Oczy 11:02:39
  W internecie jest godzinny film z przejścia Marszu obok ambasady. Warto obejrzeć. Szczególnie końcówkę. Marsz przeszedł i nie ma tam żadnego pożaru. Widać wyrażnie jak Policyjne Pieczarki zamykają marsz swoim KORDONEM i widać nawet KOGUTY POLICYNE i WIDAĆ TEŻ ŻE TA RUSKA BUDA STOI NIENARUSZONA wniosek PODPALACZEM SĄ LUDZIE PAPKINA z MSW w rządzie RUDEGO ZDRAJCY I VOLKSDOJCZA !!!! Przy ambasadzie został kordon policji. Czyżby nie upilnował? Budka spłonęła po drugiej stronie ambasady (na Spacerowej), dlatego idiotyczne są zarzuty pod adresem straży marszu. Platfusy wyobrażają sobie widać, że miała być odpowiedzialna za ład i porządek w całym mieście albo chociaż w dzielnicach przez, które przebiegała trasa marszu. Absurd! A i na fotkę tęczy można się natknąć, manifestantów ani widu ani słychu, pustka, wokół zomowcy bezmyślnie gapią się jak ten badziew zaczyna się palić. Moim zdaniem ten badziew był przygotowany do POdpałki. Pokazywali, jak płonął. To trwało kilka minut. Palił się, jak snop suchego zboża. A HGW mówiła, że jest ognioodporny. (c)Huj Go Wie, z czego to było.
 • A NA PLACU NA ROZDROŻU 11-GO LISTOPADA 2013 ZAPŁONĄŁ KRZYŻ.
  Była to replika Krzyża z Giewontu z roku 1901-go. Postawienie tego Krzyża było początkiem odzyskiwania naszej polskiej niepodległości. Warto o tym wiedzieć, że ten duchowy proces nie pochodził od Dmowskiego, lecz od Boga. Ten dzielny polski polityk się umiejętnie podpiął pod właściwy nurt duchowy narodu. Taka była najprostsza, Boża Droga do Niepodległości. Droga Krzyżowa zakończona ZMARTWYCHWSTANIEM.
  :)
 • -----GŁOS ROZSĄDKU --nie dopuszczany do dyskusji na NE !!!!!!!
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/14/uwagi-do-organizacji-marszu-niepodleglosci/
 • @Marek Lipski 14:13:34
  --- Pan ŻARTUJESZ !! PRZECIEŻ MODLIMY SIĘ w kilkudziesięciu tyś.kościołach w Polsce -w Watykanie modliliśmy się - na J.Górze --Polacy nieprzerwanie modlą się !! a Niemcy najbogatszy Naród w Europie
 • @Marek Lipski 14:13:34 "....Racz nam dać, Panie, Polskę Wielką i Godziwą, która by była na wzór Królestwa ...."
  I Bóg odpowiedział: Marku, Marku , Ty również tak jak Adam Doboszyński,
  nie widzisz piękna Twej Ojczyzny...Czego Ci w niej brakuje ? Wszystko jest w możliwościach Polaków , tylko nie rozumiem , co oni chcą ?Wielka? To komu mam zmniejszyć ? Godziwa ? A jak się daje godziwość ??? Marku, Marku...

  Pozdrawiam i przyznaję , że przez 20 lat też uciekałem z problemami Polski do M.B.Częstochowskiej...( teraz mi wstyd jako mężczyźnie, tyle oczekiwań od kobiety)

  Obecnie myślę , że nasze publiczne sprawy nie wymagają interwencji nadprzyrodzonych większych niż sprawy niemieckie, izraelskie, amerykańskie, chińskie, tajwańskie ...itd.itp.


  Pozdrawiam

  X X X

  Zapraszam http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/
 • ------------------- i co dalej ????
  http://www.youtube.com/watch?v=eyKYGZ67gJs
 • @Paweł Tonderski
  Spostrzeżenia cenne, jakkolwiek – obawiam się – zostaną powykręcane przez tak wpływowych mecenasów jak Piotr Schramm - „partner” Edyty Górniak. Efekty już dało się zauważyć następnego dnia!
 • Wszyscy.
  @hannagw twittuje do 8-latki, która martwi się chuliganami w Warszawie. "Droga Zuziu, ja też się nie zgadzam na takie zachowanie!" http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/d3/f0/d3f0e6973d450361e2a05b2b1b1ab7ec.jpg
  fot. twitter/@hannagw

  Piszą ludzie listy do pani prezydent Hanny Gronkiewicz - Waltz. Piszą starsi i piszą młodsi.

  Urocza młoda dama, Zuzia, lat 8 napisała, że „nie zgadza się, aby w tak ważnym dniu dla Polski (11 listopada) chuligani niszczyli nie swoją własność". List, jak widać na zdjęciu oficjalna droga trafił do Ratusza.

  Z nie mniejszym urokiem pani prezydent odpisała małej Zuzi na twitterze:

  Droga Zuziu, ja też się nie zgadzam na takie zachowanie! Robimy wszystko aby takie sytuacje się nie powtarzały

  Pani prezydent, serce rośnie, kiedy czyta się takie rzeczy! Prosimy jednocześnie o opublikowanie większej liczby listów, bo chyba nie chce pani powiedzieć, że żadne przedszkole, ani żłobek nie oburzyły się w sprawie tęczy?

  Wuj

  Ps.Hahaha lata 60-te. Głęboka komuna. Niesamowite. Tow. Lityński, obecnie doradca BK POd Żyrandolem, też był ściskany - jako dziecię - przez samego towarzysza prezydenta Bieruta na trybunie. I tak to historia różnych dzieci dostała kręciołka. Zuzię chyba tatuś za często sadza na kolankach :)))) No i proszę nowy Pawlik Morozow (Pawieł Trofimowicz Morozow) (ros. Павел Трофимович (Павлик) Морозов)nam rośnie, tylko w żeńskim wydaniu. I tak dalsze dierżat. Data napisania listu i wpisania go do dziennika korespondencji świadczy, że list był pisany chyba od razu w sekretariacie HGW jak jeszcze manifestacja trwała. Od kiedy Rathaus bufetowej pracuje i stempluje listy 11.11? Z tych pieczątek wynika, że Zuzia od co najmniej tygodnia wiedziała, że pedalska tęcza się sfajczy, napisała i wysłała swoją petycję znacznie wcześniej :))) Nie z nami te numery - bufetowa! Czy ktoś rzeczywiście wierzy, że ten list napisała jakaś 8 letnia Zuzia? Przecież kiedy płonęła ze wstydu ta tęcza urząd miasta już nie pracował a pieczątka na liście ma datę 11.11.2013. Te tępaki z ratusza nawet nie potrafią fałszywki przekonywująco sporządzić.To się nazywa poświecenie dla pracy. Zuzia się martwi o "Tęczę". Pytam więc: a kto się martwi o Zuzię? Odpowiedź: O Zuzię martwią się Tęczowiaki i o Zuzię martwią się pedofile. Znają już jej ulicę i dobre serduszko pełne oburzenia na chuliganów z którymi musi się męczyć HGW. Teraz zapewne przekują swoje zmartwienie w aktywne wsparcie i pomoc dla Zuzi, aby mogła poznać politykę powszechnej miłości i dać dobry przykład dla tych obrzydliwych katoli i prawaków którzy nie rozumieją, ze pedofilia to nie zboczenie, tylko orientacja seksualna jak u braci (niestety jeszcze nie w małżeństwie )homosiów. A mamusia i tatuś będą beneficjentami nowego prawa i definicji i wspólnie, radośnie, rodzinnie oglądać w sieci sesje fotograficzne które udokumentują przyjemność dziecka z kompleksowym obcowanie z pedofilem. OBY WSZYSTKIM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ! Następna granica debilizmu przekroczona przez HGW i jej przydupasów takie bzdety mogą łykać już nie lemingi tylko mózgojeby, A co do postów klakierów i aparatczyków i różnej maści odpadów po sb wsi itp nie dyskutować i po ptokach. Przecieram oczy ze zdumienia, to przecież jak nic powtórka z lat osiemdziesiątych. Na ten temat śpiewał wówczas Kaczmarski w piosence: http://www.savetubevideo.com/?v=3r9KmmsTT8Q Polecam. Jakie piękne i wzruszające. Nawet dzieci wykorzystują do swojej brudnej polityki. Teraz w samym centrum, na Foksal będą burdele, bo Platfusy muszą spłacić dług zaciągnięty u alfonsów w czasie akcji pt. "sikamy na krzyż" na Krakowskim Przedmieściu. To był dług honorowy i Platfusy muszą się wywiązać. Słowo rzecznika prasowego Putina: Bredzisława mondrego ważniejsze od pieniędzy, więc się alfonsy cieszą. Pewnie też dostanie Bredzio darmowe bilety wstępu. Więc zaliczy dwie muchy w jednym kaszalocie. Oni myślą ze Polacy to idioci absolutni, więc chwytają się ubeckich wyświechtanych chwytów , ale od kogo wymagać czegoś mądrego jak rodzice im przekazali jeno podżegania POdstępu oszustwa zmian nie widać od 1945r najpierw ojcowie i matki teraz dzieci tej samej szkoły ze wschodu. Ciekawe jaki list dostała locha z ruskiej budy, gdy mała Zuzia lat 8, zobaczyła, jak jakiś kacapski kałmuk z kałmuckie ambasady przeczołguje homoruskiego rezydenta po glebie za spalenie budki przez nabojkę ryżego kundla w ramach prowokacji do której przyznał się dzisiaj w radio bzdet icek Sikorski słowami: "my zaczęliśmy". I ciekawe czy też go upubliczni ? Ps. II Droga Zuziu, powiedz swoim rodzicom, którzy ci ten list dyktowali, że są idiotami. Z listu wynika, że nie masz nic przeciwko niszczeniu cudzego mienia w pozostałe dni roku. Droga Zuziu, nie pisz do HGW bo ona jest z sitwy Tuska i właśnie otwiera w Warszawie nowy burdel dla twojego tatusia. Być może, Zuziu będziesz pracować w tym burdelu jaki dorośniesz. Sensacyjny news! Hit roku o Platformie Obywatelskiej.Chcesz być sługusem Niemca i Ruska dalej popieraj Tuskahttp://www.savetubevideo.com/?v=BfGT29Fa7UI#t=81
 • Wszyscy.
  Działacze lewackiej Antify grożą: będziemy was mordować na ulicach. http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/nowa-wiadomosc/foto2013/48333-548231384526964.jpg
  ​Działacze lewackiej Antify grożą: będziemy was mordować na ulicach - niezalezna.pl
  „Od dziś każdy podejrzany typ w szaliku Legii na ulicach Warszawy jest narażony na to, że zostanie bez ostrzeżenia pocięty kosą albo poważnie okaleczony w inny sposób” – mail o takiej treści otrzymali dziś członkowie kilku grup kibiców klubu piłkarskiego Legia Warszawa. Pod groźbami podpisali się aktywiści skrajnie lewicowej Antify.

  „Wydarzenia z 11 listopada 2013 pokazały że kibice Legii nie są w stanie zapanować nad grupką terroryzujących ich faszystów którzy z pobudek politycznych w barwach Legii napadają min. na kobiety i dzieci. Oświadczamy że w związku z tym zmianie ulegają zasady gry w Warszawie. Od dziś każdy podejrzany typ w szaliku Legii na ulicach Warszawy jest narażony na to że zostanie bez ostrzeżenia pocięty kosą albo poważnie okaleczony w inny sposób. Warszawiacy nie będą tolerować faszyzmu w swoim mieście. Jeżeli trzeba będzie was wszystkich wymordować nie zawachamy się żeby to zrobić. Do zobaczenia. ANTIFA WARSZAWA” – napisano w mailu.

  Pisownia oryginalna. Ps. A co na to kurduplowaty "szeryf" "sienkiewiczu", policja, prokurator? czy pedalstwa, lewactwa się nie rusza panie prokuratorze? panowie z KG Policji? To jest chyba groźba karalna? No i grożenie ludziom okaleczeniem tylko z powodu upodobań sportowych, manifestowanych przez noszenie klubowego szalika to właśnie nazizm w czystej postaci. Następni będą polscy patrioci, przeciwnicy zboczeń i lewactwa?
 • @Kula Lis 62 16:23:18
  BEZ PRZESADY, NIBY TE DZIECIAKI ZNANYCH POLITYKÓW Z SLD LUB OD PALIKOTA MAJĄ TO UCZYNIĆ? Chcą walczyć w Warszawie z kibicami Legii Warszawa. Czy oni są normalni?

  http://www.youtube.com/watch?v=yVbkTyV6jus

  http://www.youtube.com/watch?v=uXAAscuySHc

  http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY
 • @Otworz Oczy 11:02:39
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/11/koszertecza1.jpg
 • @Otworz Oczy 11:02:39
  Ciekawy tekst. Wiadomość dnia wychwycił jednak red. Piotr Lisiewicz. Prowokacja policyjna 11 listopada 2013 r. pewna. Wszystko układa się w całość Czekam na dzień kiedy okaże się, że 1/4 kierownictwa RN to ludzie z resortu. http://niezalezna.pl/48405-posluchajmy-squattersow
 • Wszyscy
  Polacy na pl. Zbawiciela opłakiwali ofiary Powstania. "Czas każe zapominać o wszystkim, ale nie ukoi bólu i rozpaczy kobiet". ZOBACZ film z 1946 roku http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/e6/3e/e63e031b7adce8aed5fab708e1d776d3.jpg Tłumy na placu Zbawiciela, ludzie pogrążeni w żałobie, idący w zadumie z kwiatami w rękach. Niektórzy ze łzami w oczach idą w kondukcie za osobami niosącymi trumny - niezwykle ciekawy film z 1946 roku można obejrzeć na stronach repozytoriom cyfrowego Filmoteki Narodowej.

  Obraz sprzed 67 lat pokazuje reakcje mieszkańców Warszawy na ekshumacje i powtórny pogrzeb ofiar Powstania Warszawskiego.

  Na filmie widać, że uroczystość zgromadziła tłumy mieszkańców.

  W Warszawie trwają ekshumacje zwłok ofiar Powstania. Prochy ich przenosi się na cmentarz obrońców na Woli. Oto kondukt żałobny, który po mszy w kościele Zbawiciela rusza w kierunku cmentarza

  - słychać na filmie głos lektora.

  Czas każe zapominać o wszystkim, ale nie ukoi bólu i rozpaczy kobiet - żon, sióstr i matek. Łzy, które wypłakały ich oczy, spadają wraz z wiązkami kwiatów na mogiłę

  - mówi dalej. http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/5d/35/5d35e0885467598092000a68e27eb5e6.jpg Nasz Czytelnik, który przysłał do redakcji wPolityce.pl informacje o filmie, zaznacza:

  Na filmie Karola Szczecińskiego widać, co na miejscu tęczy w Warszawie działo się 20 sierpnia 1946 r. W trumnach były prochy tysięcy wymordowanych w Warszawie Polaków. Pogrzeb opisał Władysław Bartoszewski w „Gazecie Ludowej” 31 lipca 1946 r. Współczesna prezydent Warszawy obiecuje ciągłe odbudowywanie tęczy na miejscu, na którym stały tłumy opłakujące tysiące ofiar mordów ludności cywilnej w Warszawie. Protestuję! http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/f5/76/f576148f1a4f863f50abf979930c867c.jpg http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/c5/7e/c57ee498cfd2ff5f656e73dde6fb0532.jpg


  ZACHĘCAMY do obejrzenia filmu z 1946 roku. http://www.repozytorium.fn.org.pl/?q=pl/node/4665

  KL
 • Wszyscy
  Po tym jak niejaka "ekscelencja" Nycz odprawiła farsę mszy POgrzebowej w niedzielę,niejakiego Icka Dikmana,zwanego Mazowieckim,która dla nas jest dniem pamiątki zmartwychwstania Chrystusa,a katolicy i księża milczeli.Mnie już nic nie zdziwi.Katolicy spuścili łby i jeszcze POszli na tę...no właśnie co to było????To była jawna profanacja i nikt nie stanął w obronie Jezusa. Dopóki księża "patrioci" czyli UBecy i SBecy nie zostaną ujawnieni dopóty będą takie "katolickie" POgrzeby Icków.
 • Wszyscy
  Mołotowy hyc z dachu, buteleczka k... bęc - 11.11.2013 ul. Ks. Skorupki http://www.savetubevideo.com/?v=qhB9fGX_MBM Nowa świecka tradycja: młodzież kibucu warszawskiego rżnie się pod tęczową tęczą! – Michalkiewicz http://www.savetubevideo.com/?v=A0WBx_fZGV0
  Zboczeńcy z ulicy Czerskiej dogorywają, w mało którym kraju 5% "elity" robi w konia 95% narodu który jest wysiudany z własności prywatnej. A na ulicy Czerskiej jest synagoga szatana :) stoi tam mała ścianka płaczu, redakcyjne szabas-goje na posyłki trykają się tam czółkami aj-waj
  Kibuce we Warszawie działają jak najbardziej, swego czasu na swoich łamach obszernie reklamowała je Gwiazda Śmierci. Podobno nawet kilku mniej wartościowych tubylców wysiedlono z domków na obrzeżach miasta ażeby zrobić przestrzeń życiową dla młodych, zdolnych lubujących się w rzemiośle i rękodziele przedstawicieli starszych i mądrzejszych. Jeden z mieszkańców owego kibucu mieszkającego w nim ze swoim partnerem odwiedził swoją babcię i zaczął się przy niej onanizować. Babcia po tym zdarzeniu zmieniła zamki w drzwiach. (zdarzenie autentyczne).

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej