Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Czy w Polsce może dojść do pojednania wśród większości Polaków?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A w ich komunistycznym dziele przeszkadzali i nadal przeszkadzają "ludzie z lasu", znowu polscy faszyści, antysemici, nacjonaliści i ludzie nie zgadzający się z lewicowymi poglądami innych Polaków, podnoszą swoje głowy...

Czy mit niezłomnych żołnierzy, którzy zostali wyklęci przez władzę ludową, skłóca obecnie Polaków, i czy Polacy stanowią monolit i jedność?

   Ci którzy strzelali Polakom w tył głowy i ich potomkowie, to dla wielu tzw. rozsądnych, to potencjalni przyjaciele i sojusznicy w sprawie uwolnienia Polski spod panowania agentury, masonerii, wszelkiej maści lewactwa oraz syjonistycznego żydostwa.

   Niektórzy blogerzy i komentatorzy chcą wchodzić, w jakieś bliższe kontakty i w porozumienie z ludźmi, których obecna retoryka nie różni się od tego, co kiedyś na temat polskiego patriotycznego podziemia pisała ubecja i mordercy Polaków!

    Przecież oni dzisiaj w swoich publikacjach i komentarzach na wielu portalach i blogach piszą te same oszczerstwa, te same ohydne kłamstwa, na temat tych niezłomnych i nielicznych, którzy postanowili walczyć z bronią w swoich rękach z  żydobolszewicką "czerwoną zarazą"?

    Niektórzy Polacy chcą z katami ich dziadków, ojców i braci oraz z potomkami morderców Polaków obecnie porozumiewać się, i to są dla nich ci potencjalni sojusznicy i przyjaciele w walce o wolną, suwerenną Wielką Polskę?

    Wystarczy poczytać komentarze niektórych blogerów, aby zrozumieć to, iż z tego typu ludźmi nie będzie nigdy zgody ani żadnego porozumienia. Do nich nigdy nie dotrze żadna prawda o tamtych ludziach i tamtych wydarzeniach, do nich nic nie dociera, oni i tak wiedzą swoje, a te tysiące pomordowanych Polaków, to dla nich albo głupcy, którzy zginęli z własnej głupoty (tak ich przedstawił Wajda w filmie "Katyń") albo dlatego, bo byli manipulowani z zachodu przez wichrzycieli z rządu londyńskiego.

    Do nich do dzisiaj nie dociera to, że to była zaplanowana eksterminacja naszego narodu, że to była zwykła krwawa komunistyczna rewolucja, z której do dnia dzisiejszego Polska nie potrafi podnieść się ze swoich kolan.

   Generał Fieldorf nie chciał walczyć z władzą komunistyczną, czy to mu uratowało życie? A przecież takich, jak Fieldorf w tamtej Polsce było tysiące!

   Ci którzy do dzisiaj w dyskusjach na temat żołnierzy wyklętych udają niedoinformowanych, albo z premedytacją piszą swoje komentarze na temat tamtej Polski, chcą tym pisaniem w umysły Polaków wprowadzić jeszcze większy zamęt pojęciowy i chcą tym jeszcze bardziej zakłamać naszą polską historię. Chcą wszystko rozmydlić, oni ciągle piszą, o jakiś kompromisach i rozsądku, które żołnierze niezłomni jakoby ich zdaniem mieli do wyboru, w tamtej Polsce opanowanej przez żydokomunę.

   Chcą z ohydnych komunistycznych morderstw wykonanych na żołnierzach wyklętych, ze zdrady, donosicielstwa, skrytobójstwa, z konfidenctwa i zaplanowanej eksterminacji Polski uczynić z postaw zdrajców i morderców oddanych żydobolszewickiej władzy oraz z ludzi szubrawych i zwykłych kanalii, chcą by te postępowanie mogło być dla nas do przyjęcia i do zrozumienia. Ich zdaniem dzięki temu przetrwamy, jako naród i dzięki takiemu postępowaniu będziemy mogli dalej istnieć i żyć.

   Czy Ci którym strzelano w tył głowy za nic, a tak naprawdę za to, że chcieli tutaj wolnej i Wielkiej Polski, a często za ich przeszłość i działalność w podziemiu, też mieli tak myśleć, jak nam to w dzisiejszej Polsce proponują ci rozsądni i rozważni?

    Dla wielu którzy piszą obecnie, że są rozsądni, dla nich nie mogą być zrozumiałe postawy i zachowanie tych wyklętych i niezłomnych, a dla mnie nie jest do pojęcia i zrozumienia ich sposób myślenia.

    Dlatego uważam, że z tymi ludźmi nigdy nie będzie porozumienia, że z nimi nie można budować wolnej i Wielkiej Polski. Oni po prostu z morderców, katów, zwyrodnialców z GL - PPR-u i zwykłych złodziei, kolaborantów, utrwalaczy władzy ludowej i ze zdrajców Polski chcą uczynić obecnie ludzi uczciwych.

   A bardzo często z podwójnych agentów NKWD i gestapo, którzy chcieli, ich zdaniem innej Polski, tej bardziej uczciwszej i sprawiedliwej, bo przecież oni też kochali Polskę tylko na swój sposób, tak jak Michnik, Jaruzelski, Szymborska, Wajda, Słonimski, Broniewski, ale Polski czerwonej od krwi Polaków, chcą uczynić z katów ofiary, a nie zwyrodniałych morderców, kolaborantów, konformistów i winnych za to, jak obecnie wygląda Polska, jej cywilizacja, stan ducha i polskość, i jaka jest w dzisiejszej Polsce mentalność Polaków.

   Jednak w ich dziele ciągle im przeszkadzają i przeszkadzali "ludzie z lasu", znowu polscy faszyści, antysemici, nacjonaliści i ludzie nie zgadzający się z lewicującymi poglądami innych ludzi, którzy jakoby są postępowi i nowocześni...

   A już to, że wielu z żołnierzy wyklętych było w przedwojennej Polsce związanych z sanacją, a więc z socjalistami o lewicujących poglądach, z polskim chłopstwem z PSL-u, i że w rzeczywistości ci ludzie mieli lewicowe poglądy, to im w pisaniu ich głupot i komunistycznej propagandy na temat żołnierzy niezłomnychnie przeszkadza do dnia dzisiejszego.

   Nie wspominam o Stronnictwie Narodowym ani o ONR-e, Młodzieży Wszechpolskiej, czy o Polskim Sokolstwie i Narodowym Harcerstwie, bo przecież wiadomo, że to byli antysemici, okrutnicy i zwykli bandyci oraz polscy faszyści.

 1942-2012 Chłopcy wychodzą z lasu.
 

  Ci rozsądni i rozważni w Polsce nadal piszą, że te bandy z lasu mordowały innych Polaków za ich lewicowe poglądy, często polską inteligencję, a nie za to, że w czasie wojny kolaborowali i wydawali Polaków w łapska Niemców, którzy walczyli w podziemiu z niemieckim okupantem Polski, że ci z lewicowymi poglądami zaraz po zakończeniu II wojny światowej czynili to samo tylko, że ta ich współpraca już wtedy odbywała się z następnym okupantem Polski. Był nim Związek Sowiecki.

   Tym bardziej, że oni w swoich komentarzach zazwyczaj posługują się zwykłymi oszczerstwami, kłamstwami i tym, co pisali ubeccy mordercy i kaci polskiego narodu na temat tamtych ludzi z NSZ, AK i WiN-u, na przykład Wałach i Machejek.

    Polacy nigdy nie byli jednością, tak więc niech szanowni Państwo się tym nie przejmują, ponieważ każdy Polak w chwili przyjścia prawdziwej próby dla jego narodu i państwa wie, jak ma się zachować, i jak ma postępować w takiej sytuacji.

    Do tego naprawdę nie trzeba być ani narodowcem, nacjonalistą, ani socjalistą, prawicowcem, liberałem albo konserwatystą tylko po prostu Polakiem kochającym nasz kraj i nasze państwo.

ps
 

11.11.11 Marsz Niepodległości - zapis całości (HD)

pps

Ptaku - Pogrzeb Romana Dmowskiego

 

ppps

A tak poza tym, GOSPORACZĄ ORGANIZUJMY JEDNOŚĆ! GOJ!!!

Polecam do przeczytania

towarzystwobiznesowe.pl/

 

pppps

Toporzeł – symbol przedstawiający obosieczny topór z głową orła, zaprojektowany w 1935 roku przez Stanisława Szukalskiego jako godło odrodzonej Polski ("Polski II-giej").

Symbol ten z dodanym krzyżem (topokrzyż) pojawiał się w wydawanym przez Szukalskiego piśmie "Krak". Opatrzony był on napisem GOJ - "Gospodarczą Organizujmy Jedność" i w zamierzeniu autora miał służyć do znakowania nieżydowskich sklepów.

 

 

Czołem Wielkiej Polsce!


KOMENTARZE

 • Trudno zanegować taką wypowiedz trzeba .TYLKO OCENIĆ.
  5*

  Niestety bardzo mało ludzi rozumie, co to znaczy być Polakiem i do czego to zobowiązuje.Np. nie wiedzą ,że budżet to wymysł bolszewików dla zniszczenia łacińskiej cywilizacji.
 • Pawle
  Tak- bo to prawda i nie można o niej zapominać.

  Tyle, że na tym nie da się budować przyszłości.
  Chyba niedługo ruszy zakładka PRS - myślę,że to będzie miejsce do przeprowadzenia wszechstronnych analiz dróg jakimi możemy pójść.
  Pozdr.
 • --------------- pajęczyna
  http://www.nowezycie.archidiecezja.wroc.pl/numery/122003/02.html

  http://www.niedziela.pl/artykul/82505/nd/Przeglad-prasy

  http://blogi.newsweek.pl/Tekst/historia/594471,kto-z-polskich-politykow-oddal-ukrainie-lwow-po-1989-roku-a-litwie-wilno.html

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Msza_Pojednania

  http://www.wprost.pl/ar/102826/Najdluzsze-pojednanie-nowoczesnej-Europy/?pg=0

  http://www.kowbojki.pl/pokaz/znani-niemcy-368308
 • Proponuję Paweł
  oznaczyć tym symbolem wszystkie porządne, polskie blogi. Tak, żeby od razu było wiadomo z kim mamy do czynienia :)
 • @SpiritoLibero 08:27:47
  Może pomyśleć o rozpropagowaniu tego znaku również na inne dziedziny życia zarówno społecznego jak i gospodarczego.
 • @Andy-aandy 11:19:27
  Wszystko co napisałem jest prawdą, picie wódy z morderca Polaków, komuchem Kiszczakiem, i wiele wiele innych haniebnych uczynków, które są lub były wymierzone w Polskę i w Polaków, jednak to pisowskim patriotom nie zaprząta ich głów, oni chcą stawiać nowe pomniki, ku czci człowieka, które był namaszczony przez samego Kiszczaka do tego, aby zasiąść z nim przy jednym stole.
 • @Andy-aandy 11:19:27
  Przecież połowa waszych pisowskich polityków to żydzi, tak więc oni na pewno tym znakiem nie będą się posługiwali w przestrzeni publicznej.

  Spokojnie Andy. :))))))))
 • @Paweł Tonderski 11:55:37
  napisał:
  "Przecież połowa waszych pisowskich polityków to żydzi, tak więc oni na pewno tym znakiem nie będą się posługiwali w przestrzeni publicznej."

  Zamist pisania bredni i obłędnej nienawiści — proponuję zapoznanie się najpierw z artykułem prof. Jerzego Roberta Nowaka:

  "Żydzi występujący w obronie wiary chrześcijańskiej przeciw oszczerczym atakom należeli oczywiście do mniejszości wśród swoich współziomków i są na ogół skrzętnie przemilczani w rozlicznych wpływowych mediach sterowanych przez żydowskich nacjonalistów i antykatolików. Tym bardziej cenne byłoby więc przypomnienie o nich.
  (...)"

  całość tutj:
  http://www.jerzyrobertnowak.com/
 • ------------- MUSI !!!! albo zczezniemy
  http://www.youtube.com/watch?v=S_nkHUwd4eM
 • pała
  1
 • @Ranger 01:47:06
  Stek bzdur, na moim blogu nie będę tolerował niemerytorycznych i kłamliwych komentarzy. Ranger jeżeli jeszcze raz zamieścisz na moim blogu taki komentarz zostaniesz tutaj zbanowany, będziesz drugą osobą, która tutaj zbanowałem. Teraz usuwam ten komentarz.
 • @Paweł Tonderski 06:16:30
  Czy w Polsce może dojść do pojednania wśród większości Polaków?......
  Aby móc uczciwie rozmawiać na ten temat, autor bez wyjątków powinien wymienić wszystkich realnych przeciwników pojednania wśród większości Polaków.

  Pozdrawiam 5***** za ważny temat.
 • POJEDNANIE !?
  Wśród POLAKÓW Większości Było i Jest.
  Pytanie; co Zrobić z tą "parszywą " mniejszością ?
  która sieje Niezgodę , Rozłam i Zamęt ?
  Bo ONA taką już Jest.
 • Czy w Polsce może dojść do pojednania wśród większości Polaków?
  Sowieciarstwo robi wszystko aby Polaków podzielić ale mam nadzieję, że im się nie uda.
 • @konserwatystka 23:06:30
  Też mam nadzieję, że im się nie uda podzielić Polaków.
 • Szanowny Pawełku , To tak nie było..
  Tam Nikt Nie myślał o Polsce. Polska była na Szarym końcu ,opuszczona i wdeptana w Smoleńskie błota Katynia?
  Zostali Wymordowani. Elita. Droga do władzy była wolna. Trzeba było wymordować pozostałych - "wyrżnąć watahę"- hasło cały czas aktualne.
  Walczący-niewalczący zajmowali się kradzieżą kur ( większymi sprawami też) oraz "spisywaniem" WSZYSTKICH nieprzychylnych Władzy Sowieckiej.
  Nalezało Wjechać "rozwalić" tych spisanych i usiąść wygodnie za biurkami ministerialnymi.
  Tak Zrobiono. To jest Powojenna Historia Polski w uproszczeniu.
  Teraz możesz dobierać do tego wszelkie -izmy, dla Ojczyzny i będzie Ładnie!
  Tak To Było Naprawdę.! WŁADZA ! Była tylko walka o władzę.
  Pzdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej