Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 4904 komentarze

Moje komentarze

 • @Eugeniusz Sendecki 12:21:55
  Panie Sendecki tutaj nie chodzi o moje sympatie i o to, czy ja pana lubię czy nie lubię, tylko o to, co pan wyczynia i o pana intencje. I jeszcze jedno, dlaczego to ja mam do pana podchodzić jako pierwszy, aby się z panem przywitać? Proszę mi to wytłumaczyć, bo nie rozumiem?
  MARSZ PROTESTU NIE DOTARŁ DO MIASTECZKA SIO POD SEJMEM
 • Ech...
  I do pana panie Sendecki, co za niefart, a już było znowu tak blisko i znowu można, by było pograć rolę gospodarza protestu. I znowu na czele na barykadzie, za wolność naszą i waszą. Ech, pan to się jednak potrafi ustawić, i obrotny z pana chłop, gdzie się pan nie obrócisz tam dupa. :)
  MARSZ PROTESTU NIE DOTARŁ DO MIASTECZKA SIO POD SEJMEM
 • ...
  Gdyby to napisał ktoś inny, a nie pan profesor Wielomski, to byłbym wniebowzięty, jednak pan Wielomski przy jego jakże słusznych uwagach o tym, że Kiszczak jest twórcą dzisiejszej tzw. wolności w Polsce, swojego czasu wychwalał pod niebiosa jenerała Jaruzelskiego, którego tak jak Korwin porównywał nawet do Pinocheta, który był zagorzałym antykomunistą i wiernym katolikiem i oddanym sługą Watykanu, w odróżnieniu od zaprzańca i zdrajcy Polski Jaruzelskiego.

  Być może właśnie dlatego pan Wielomski znalazł swoje miejsce na łamach poczytnego Najwyższego Czasu. To jest chyba spłata długu za poparcie dla KNP i dla Korwina, które popłynęło ze środowiska pana Wielomskiego i Engelgarda?

  Nie ma nic za darmo, jak konserwatyzm i wolny rynek to po całości.
  Adam Wielomski: Głosowałbym na Kiszczaka!
 • ...
  .
  Zapomniał pan w swoim felietonie dopisać jeszcze to, że my Polacy jesteśmy jednocześnie Słowianami i chrześcijanami, i że przez ostatnie prawie 1000 lat na tej bazie budowaliśmy swoją polską cywilizację, czy to się komuś podoba czy nie.

  Właśnie dzięki chrześcijaństwu i temu, że jesteśmy również Słowianami zbudowaliśmy to wszystko co obecnie mamy w Polsce, mimo trudności, lat okupacji, zaborów i prób, aby nas z jednej strony zgermanizować, a z drugiej z sowietyzować i zbolszewizować, pod płaszczykiem wspólnego słowiańskiego rodowodu...
  Jesteśmy cywilizacją słowiańską...Dlaczego? Bo tak chcemy...
 • ...
  ...
  Tytuł artykułu powinien brzmieć tak - Chamstwo szerzy się, czyli nowe zwyczaje w "Wolnej Polsce".


  Będzie trochę nie na temat.

  Jaka elita, takie i obyczaje oraz taka oprawa zawodów, nowobogaccy dorwali się do koni i jeździectwa.... Teraz każdy nuworysz to przecież "polska" szlachta i posiadacz swojego herbu rodowego, z którym się obnoszą po portalach i przeróżnych blogach, jak z reklamą proszku Wizir.

  ps

  Czy aby tego państwa i tego chamstwa swoją obecnością w polskiej polityce nie uprawomocnia i uwiarygadnia również jedynie propolski i patriotyczny PiS?
  Chamstwo się szerzy czyli nowe zwyczaje w Wolnej Polsce.
 • @Eugeniusz Sendecki 01:46:43
  Otaczanie się komunistami i działanie na ich rzecz, propagowanie ich, namawianie innych do tego, aby na nich głosowali, jakby pan w takim razie nazwał takie zachowanie?

  Tyle pisania, a fakty są takie, że pisze pana często takie teksty, że aż trudno w to uwierzyć, że pisze to człowiek doskonale znający sytuację polityczną w Polsce, obecną tak jak tą sprzed dwudziestu i trzydziestu lat, i że pisze to człowiek, który jest polskim narodowcem?

  Poza tym wykorzystywanie Krzyża do swojej małej polityki jest niegodne katolika, i jeszcze jedno pisanie o tym, że ludzie którzy poszli protestować przeciwko pochówkowi Jaruzelskiego na Powązkach z taką oprawą, wywołają zamieszki, albo nawet stan wojenny jest jakąś aberracją.

  A do tego dochodzą pańskie ciągłe pisanie o wizjach i proroctwach, a przecież każdy katolik wie o tym, że do każdej wizji, wieszczenia, proroctwa musimy podchodzić z wyjątkową ostrożnością i nie powinniśmy do nich przywiązywać takiej wagi, ponieważ to się ociera o kabalistykę i wróżbiarstwo...

  Zadałem panu wcześniej pytanie z tym związane, ponawiam je.

  Czy ksiądz Małkowski wie o tym, że pan go wykorzystał w swoim wpisie do jakoby wspierania jego poparciem pana polityki i osób znajdujących się w pana otoczeniu politycznym?

  Wykorzystywanie do swojej małej polityki księdza Małkowskiego też chyba nie jest w porządku?

  A Korwin właśnie poprał dążenia Śląska i tzw. Ślązaków to regionizacji, a co za tym idzie do autonomii tego rejonu Polski, a to pana ulubieniec, którego pan w ostatnich wyborach poparł.

  I pytanie na koniec, jaki jest pana stosunek do Jaruzelskiego?
  Endecy jako sowiecka agentura czyli z GP coraz gorzej.
 • @Paweł Tonderski 01:12:04
  Do tego dochodziły takie drobiazgi, że niektórzy w Polsce mieli problemy z meldunkiem, tak drogi panie, nie oszuście.
  Sowiecki generał przebrany w polski mundur bohaterem?
 • @Stara Baba 00:38:25
  A kto to byli ci tzw. "badylarze", najczęściej byli milicjanci, ormowcy i ubecy, którzy na emeryturze zostali badylarzami, dzisiaj ci ludzie zmienili zawód są dyrektorami, zarządzają firmami, maja swoje agencje ochrony, zasiadają w zarządach spółek. Nic w tamtej Polsce nie załatwiłeś jeśli w taki czy inny sposób nie szedłeś na układ z komuną, taka jest niestety prawda o tamtych czasach, tylko nieliczni byli nieugięci, i dlatego klepali biedę i żyli w ubóstwie... Pana zdaniem robotnika pracującego za komuny w fabryce, który nie należał do PZPR-u stać było na własne mieszkanie, który nie miał rodziny na wsi, albo który nie sprzedał swojego gospodarstwa, aby sobie za te pieniądze kupić mieszkanie spółdzielcze, w jakimś mieście w Polsce?

  Poza tym, wtedy w ogóle nie było czegoś takiego jak moja własność, mieszkania były albo komunalne albo spółdzielcze albo resortowe, tak więc niech pan zaprzestanie pisać swoje dyrdymały. oskarżając mnie przy tej okazji o oszustwo
  Sowiecki generał przebrany w polski mundur bohaterem?
 • @Stara Baba 00:38:25
  To chyba pan nie wie, jak było za komuny z mieszkaniami, i jak trudno było wtedy zdobyć na własność jakiekolwiek mieszkanie.

  To dotyczyło milionów Polaków, taka była komunistyczna polityka, mieszkanie było towarem deficytowym, które w pierwszej kolejności przysługiwało towarzyszom, utrwalaczom władzy ludowej, wojskowym ludowego wojska, milicjantom, chłopom-robotnikom i innym.

  Proszę mnie nie oskarżać o oszustwo pod pozorami pisania prawdy. A oglądał pan film Alternatywy 4, albo serial pt. Daleko od szosy?

  Obecnie polityka naszego rządu dotycząca budowy nowych mieszkań dla Polaków wcale się nie zmieniła, aby kupić własne mieszkanie trzeba zadłużyć się na 20-30 lat, stając się niewolnikami banków. A za komuny wystarczyło zostać komunista albo wojskowym lub milicjantem, albo ubekiem...
  Sowiecki generał przebrany w polski mundur bohaterem?
 • @Stara Baba 23:36:52
  Niestety tak mieszkałem do szesnastego roku życia, razem z rodzicami i młodszą siostrą, mam panu podać adres tego domu? Ten dom do dzisiaj stoi w Warszawie, to nie jest historia wymyślona, to jest historia mojej rodziny, a dodać do tego trzeba jeszcze to, że w tamtych czasach moi rodzice cieszyli się z tego, że w ogóle mają swoje własne mieszkanie. małe ciasne, ale własne.

  Do dzisiaj żyje w Polsce wiele rodzin, które nie posiadają ubikacji, aby załatwić fizjologiczne sprawy wychodzą do wychodka.

  Co jest nieprawdą, za komuny było wiele takich rodzin, które mieszkały w takich warunkach, w małych mieszkankach z ciemną kuchnią, gdzie również była ubikacja, ponieważ kuchnię przebudowano na pokój dziecięcy.

  Rozumiem, że pan nie miał problemów mieszkaniowych i posiadał mieszkanie resortowe? Ile metrów, a może swój dom i daczę? Bo przecież nie domek letniskowy. :)
  Sowiecki generał przebrany w polski mundur bohaterem?
 • *****
  Niestety ale w Polsce jest jeszcze trochę tzw. narodowych komunistów, którzy za każdym rogiem widzą złego żŻyda, ale nie dostrzegają tego,ze to komuna doprowadziła Polskę i Polaków do obecnej sytuacji... I to niestety w walce z młodym polskim ruchem narodowym środowiska GP oraz niezależnej wykorzystują, jednak młody ruch narodowy nie ma żadnych związków z komuną, czy z takimi środowiskami jak Wielomski (wychwalającymi do dzisiaj chwalebną rolę jenerała Jaruzelskiego), czy Sendecki albo OWP, Zadruga i inne tego typu organizacje odwołujące się do ruchu narodowego, czy do myśli Dmowskiego albo Mosdorfa, czy innych znanych przedwojennych narodowców...
  Endecy jako sowiecka agentura czyli z GP coraz gorzej.
 • *
  A co to te "Sio" i kto? Ja też sobie mogę postawić namiot i Święty Krzyż i głośno krzyczeć, że ze mnie wielki Polak i patriota, kiedyś taki jeden nawet wpiął sobie nawet w klapę swojej marynarki wizerunek Matki Boskiej..., aby się uwiarygodnić przed polskim Narodem...
  PO POGRZEBIE JARUZELSKIEGO - GDY OPADNĄ EMOCJE - SIO!
 • Zombi z PRL-u.
  I przy takiej okazji widać jak na dłoni, ilu w Polsce mamy jeszcze zdrajców Polski, pogrobowców komunizmu i ludzi, którzy jakoby są Polakami, ale mentalnie dalej siedzą głęboko w komunie, zdradzie i mordzie na narodzie polskim. Jakoby walczący z żydokomunę, widzący za każdym rogiem żŻyda wroga Polski, a nie widzą tego, że prawdziwymi wrogami Polski i Polaków jest i była komuna.

  Jakoby na co dzień walczą z komuną w Polsce, w tym z TVN i GW, Lisami, Wałęsą, Komorowskim, Tuskiem i innymi, a tak naprawdę cały czas ich popierają, w taki czy inny sposób.
  Jak ocenić Generała
 • *
  Zamiast tej Biało Czerwonej flagi powinien pan sobie powiesić w tle flagę czerwoną z sierpem i młotem oraz z czerwoną gwiazdą.
  Jak ocenić Generała
 • *
  Stanowisko Związku Żołnierzy NSZ w sprawie pochówku p. W. Jaruzelskiego na Cmentarzu Wojskowym

  Związek Żołnierzy NSZ
  Stanowisko Związku Żołnierzy NSZ w sprawie pochówku p. W. Jaruzelskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

  Prezentujemy treść pisma z naszym stanowiskiem z dnia 28.05.2014 r., które przesłaliśmy do kancelarii Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.  "Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych kategorycznie sprzeciwia się państwowemu pochówkowi z ceremoniałem wojskowym na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach dla Wojciecha Jaruzelskiego. Uważamy, że człowiek, który od 1945 roku aż do śmierci poświęcił swe życie walce z przejawami polskich dążeń niepodległościowych, nie powinien być honorowany przez niepodległe państwo polskie. Wielu kombatantów w wyniku działań Wojciecha Jaruzelskiego straciło swoich bliskich i towarzyszy broni, walczących z okupantem niemieckim i sowieckim.  Zmarły nigdy nie był żołnierzem Wojska Polskiego – służył w stworzonej przez Stalina u boku Armii Czerwonej formacji o zbliżonej nazwie. Zmarły to w wolnej Polsce jednoznacznie negatywna postać; sowiecki działacz komunistyczny, namiestnik na ziemie polskie wyznaczony przez okupanta sowieckiego, zawsze wierny poleceniom ze Związku Sowieckiego i zawsze stający po stronie okupanta przeciw polskim dążeniem do utworzenia suwerennego, niezawisłego i demokratycznego państwa prawa.  W latach 1945-1947 uczestniczył czynnie w zwalczaniu żołnierzy Wojska Polskiego z formacji Polskiego Państwa Podziemnego, w tym z Narodowych Sił Zbrojnych/Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Jako wojskowy komendant w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Urzędem Bezpieczeństwa i Milicją Obywatelską odpowiada za dokonywanie mordów na żołnierzach podziemnego Wojska Polskiego, a w swych raportach nazywał ofiary bandytami. Jako Minister Obrony Narodowej PRL jest odpowiedzialny za krwawą masakrę robotników polskich w grudniu 1970 r. na Wybrzeżu. Był głównym architektem wprowadzenia stanu wojennego, który nawet z punktu widzenia prawodawstwa PRL był nielegalny. Wszystkie jego działania miały na celu powstrzymanie i zlikwidowanie dążeń Narodu polskiego do niepodległości Polski. Nie cofał się w tym przed użyciem broni i armii przeciw bezbronnym Polakom.  Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych stoi na stanowisku, że na Powązkach Wojskowych jest miejsce jedynie dla ludzi zasłużonych dla naszej Ojczyzny, którzy swoją postawą życiową mogą służyć za wzór dla współobywateli. Wojciech Jaruzelski swoją postawą i wyborami życiowymi udowodnił, że był patriotą sowieckim. Pochówek państwowy powinna zagwarantować mu Federacja Rosyjska, która jest prawnym spadkobiercą Związku Sowieckiego. Nie ma powodów, dla których obywatele Rzeczpospolitej mieliby płacić za pogrzeb swojego prześladowcy, który rozkazywał ich więzić i do nich strzelać.  W związku z powyższym wnosimy o niehonorowanie pochówku sowieckiego namiestnika ceremonią państwową i asystą wojskową oraz o nie bezczeszczenie tymi czynami polskiego cmentarza wojskowego."  /-/
  Karol Wołek
  Wiceprezes Zarządu Głównego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych

  http://nsz.com.pl/index.php/nsz/1115-stanowisko-zwizku-onierzy-nsz-w-sprawie-pochowku-p-wjaruzelskiego-na-cmentarzu-wojskowym-na-powzkach
  Jak ocenić Generała
 • @Paweł Tonderski 11:53:27
  Sendecki*
  PO POGRZEBIE JARUZELSKIEGO - GDY OPADNĄ EMOCJE - SIO!
 • * Panie sandecki żadnych zamieszek nie będzie i żadnego stanu wojennego nikt nie wprowadzi
  Stanowisko Związku Żołnierzy NSZ w sprawie pochówku p. W. Jaruzelskiego na Cmentarzu Wojskowym

  Związek Żołnierzy NSZ
  Stanowisko Związku Żołnierzy NSZ w sprawie pochówku p. W. Jaruzelskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

  Prezentujemy treść pisma z naszym stanowiskiem z dnia 28.05.2014 r., które przesłaliśmy do kancelarii Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.  "Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych kategorycznie sprzeciwia się państwowemu pochówkowi z ceremoniałem wojskowym na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach dla Wojciecha Jaruzelskiego. Uważamy, że człowiek, który od 1945 roku aż do śmierci poświęcił swe życie walce z przejawami polskich dążeń niepodległościowych, nie powinien być honorowany przez niepodległe państwo polskie. Wielu kombatantów w wyniku działań Wojciecha Jaruzelskiego straciło swoich bliskich i towarzyszy broni, walczących z okupantem niemieckim i sowieckim.  Zmarły nigdy nie był żołnierzem Wojska Polskiego – służył w stworzonej przez Stalina u boku Armii Czerwonej formacji o zbliżonej nazwie. Zmarły to w wolnej Polsce jednoznacznie negatywna postać; sowiecki działacz komunistyczny, namiestnik na ziemie polskie wyznaczony przez okupanta sowieckiego, zawsze wierny poleceniom ze Związku Sowieckiego i zawsze stający po stronie okupanta przeciw polskim dążeniem do utworzenia suwerennego, niezawisłego i demokratycznego państwa prawa.  W latach 1945-1947 uczestniczył czynnie w zwalczaniu żołnierzy Wojska Polskiego z formacji Polskiego Państwa Podziemnego, w tym z Narodowych Sił Zbrojnych/Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Jako wojskowy komendant w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Urzędem Bezpieczeństwa i Milicją Obywatelską odpowiada za dokonywanie mordów na żołnierzach podziemnego Wojska Polskiego, a w swych raportach nazywał ofiary bandytami. Jako Minister Obrony Narodowej PRL jest odpowiedzialny za krwawą masakrę robotników polskich w grudniu 1970 r. na Wybrzeżu. Był głównym architektem wprowadzenia stanu wojennego, który nawet z punktu widzenia prawodawstwa PRL był nielegalny. Wszystkie jego działania miały na celu powstrzymanie i zlikwidowanie dążeń Narodu polskiego do niepodległości Polski. Nie cofał się w tym przed użyciem broni i armii przeciw bezbronnym Polakom.  Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych stoi na stanowisku, że na Powązkach Wojskowych jest miejsce jedynie dla ludzi zasłużonych dla naszej Ojczyzny, którzy swoją postawą życiową mogą służyć za wzór dla współobywateli. Wojciech Jaruzelski swoją postawą i wyborami życiowymi udowodnił, że był patriotą sowieckim. Pochówek państwowy powinna zagwarantować mu Federacja Rosyjska, która jest prawnym spadkobiercą Związku Sowieckiego. Nie ma powodów, dla których obywatele Rzeczpospolitej mieliby płacić za pogrzeb swojego prześladowcy, który rozkazywał ich więzić i do nich strzelać.  W związku z powyższym wnosimy o niehonorowanie pochówku sowieckiego namiestnika ceremonią państwową i asystą wojskową oraz o nie bezczeszczenie tymi czynami polskiego cmentarza wojskowego."  /-/
  Karol Wołek
  Wiceprezes Zarządu Głównego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych

  http://nsz.com.pl/index.php/nsz/1115-stanowisko-zwizku-onierzy-nsz-w-sprawie-pochowku-p-wjaruzelskiego-na-cmentarzu-wojskowym-na-powzkach

  https://www.facebook.com/pages/NARODOWE-SI%C5%81Y-ZBROJNE/288081498236

  ps

  Niech pan przestanie się kompromitować.
  PO POGRZEBIE JARUZELSKIEGO - GDY OPADNĄ EMOCJE - SIO!
 • @Kula Lis 62 11:41:55
  Zgadza się!
  Dlaczego Korwinowi wzrosło poparcie pośród głosujących?
 • @moher 03:22:10
  To prawda.
  Korwin - Mikke: Jestem wrogiem Państwa Narodowego
 • ...
  Korwin nie odebrał głosów PiS-owi tylko palikociarzom i PO, oraz SLD jeśli już.
  Wielkie male zwyciestwo KNP kosztem PiS - widziane z USA

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej